Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o czym ty piszesz !? Przeciez to byla kompletna klapa, bez klimatu. Grales w ogole w Resurrection?  Tutaj wyglada to oblednie i ponoc jest jeszcze trudniej niz w oryginale, co osobiscie łechta mnie jeszcze bardziej :oh_you:

 

P.S

Skoro wystawiaja stanowiska do grania to moze bedzie jakies demo wkrotce na pss?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mevson, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nie będziesz miał  na PS4 klimatu oryginału o, którym wspomina Wezyr, bo nie zrobią przeciwników wisielców, przeciwników nabitych na pal i rodzinki w zakrwawionych fartuchach. To będzie będzie gra dla małych dzieci PEGI 7, gdy oryginał być bardziej dla nastolatków(Tim Burton, Sok z żuka, te sprawy).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Odniosłem sie do wersji z psp, bo ta jest krapowa i tu sie zgadzamy, a remake idzie w dobrym kierunku. Byc może, cos tam zmienia, ale jak sami twierdza, wiedza jaki byl zamysł i ta droga starają sie podążać.  Poza tym nie pokazali wszystkich przeciwników. Za wcześnie na osady. Tym bardziej, ze niektóre rzeczy wyglądają creepy, a inne mniej. Wiec w cale nie jest to do końca wytyczna, którą sie kierują. 

Edytowane przez MEVEK
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie ze krypte mozna cala wyeksplorowac w koncu. Oryginal na to nie pozwalal. Rowniez podoba mi sie ten nowy ficzer z otwieraniem skrzyn z buta. Oby wiecej takich zagrywek. Pieknie wygladaja te detale. Ta raczka z wystajaca koscia pelzajaca,  po ziemi :banderas: imo :bye2:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Wredny napisał:

Ty w ogóle zastanawiasz się, gdzie stawiać przecinki, czy masz jakiś randomowy generator interpunkcji? 

Jeden zjadłem, a ten już wnerwiony. Wyluzuj, albo wypij melise, co ?

 

Godzinę temu, Berion napisał:

BTW: Ponoć Steelbook ma zawierać kod na grę i jakiś ekskluzywny gówniany pancerz... To spoko ten... STEELBOOK.

Teraz to sobie żarty stroisz. To nie pc, żeby takie zagrywki stosowali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...