Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie odświeżyłem jedyneczkę ze dwa miesiące temu. 

Już tam był świetny patent z - nie przeszkadzaniem głównemu bohaterowi.

Npc towarzyszący mimo, że oboje się chowają, przemieszczają wokół konkretnych elementów wyposażenia w ogóle nie zastawia, nie zasłania. W dwójce jest dokładnie to samo. Perfecto!

W jedyneczce chemia między gł bohaterami jest niesamowita. Dosłownie chciało by się z nimi przemierzać postapokaliptyczną Amerykę " na trzeciego ".

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2020 o 01:03, MAJOCHEY_PL napisał:

Npc towarzyszący mimo, że oboje się chowają, przemieszczają wokół konkretnych elementów wyposażenia w ogóle nie zastawia, nie zasłania. W dwójce jest dokładnie to samo.

ta, nie liczac tych przypadkow gdy mnie śmiecie wypychały pod nos przeciwnikow, gdy sie chowalem za osłoną.

 

Odkopałem z backloga, skonczye tlou 1 i sie zmierze z ta legenda, mam nadzieje, ze historia lepsza niz gta5, bo tam sie musialem zmuszac do skonczenia.

VmglqgP.jpg

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, maciucha napisał:

ojojoj na ps3 XD

nie no baw sie dobrze

 

 

 

 

:dynia: 

 

Do odważnych świat należy. :cool: No ale gierka cymesik, ja obecnie robię dwójeczkę rozpływając się nad kunsztem technologicznym Rockstara. Nie wiem czy widziałem kiedyś pieknięjszą grę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

lato 2010, rdr kupione od meza Ilony1973 (Danilo coś tam), w tle awantura o smoleńsk, wakacje, mundial w rpa, na dworze upały po 30'C, nastoletni ja zamknięty w swoim ciemnym pokoju z zimnym sokiem pomarańczowym i goframi z lidla, raz tylko zrobiłem sobie przerwę jak pkw ogłaszała wyniki wyborów, komorowski wygrał i fśśśt HDMI2 i patataj po Meksyku, now i know the only compass that i need is the one that leads back to you

 

było cudownie :fsg: 

Edytowane przez maciucha
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shen napisał:

Odkopałem z backloga, skonczye tlou 1 i sie zmierze z ta legenda, mam nadzieje, ze historia lepsza niz gta5, bo tam sie musialem zmuszac do skonczenia.


To GTAV miało w ogóle jakąś? :reggie:
Proszę, nie porównuj :sir:
 

5 godzin temu, maciucha napisał:

lato 2010, rdr kupione od meza Ilony1973 (Danilo coś tam), w tle awantura o smoleńsk, wakacje, mundial w rpa, na dworze upały po 30'C, nastoletni ja zamknięty w swoim ciemnym pokoju


Kuźwa, jaki ja stary jestem - ten nastoletni, a ja wtedy prawie 3 dyszki - przez pierwsze 2 tygodnie od premiery nigdzie nie mogłem gierki dostać (to chyba te mityczne zatopione kontenery wtedy były).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...