Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu jakie to strzelanie w tej grze jest okropne. Aż w szoku jestem. Ta szkocja faktycznie się przedłuża. Powiedzcie mi, czy serio dużo jest w grze przesuwania skrzyneczek i wózków? Bo wprost rzygać mi się chce na ten "innowacyjny" patent.

 

Ale graficzka za to jest :hi:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, messer88 napisał:

Lost Legacy jest dobre anczarted raider, 4 męczy strasznie. 

 

No właśnie, Lost Legacy było zayebiste, skondensowane, zapewniające swobodę, z jedną misją, której zadania mogłeś kończyć w różnej kolejności. Tam to się czułem jak Indiana idący w nieznane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza część, w której gunplay jest zayebisty (w poprzednich pełna zgoda - kapiszony), a ten tu narzeka - to tak, jak ktoś ostatnio psioczył na model jazdy w Mafii III, gdzie akurat to jeden z niewielu elementów gierki, który był świetny.
No po takich wpisach ciężko traktować opinię Figaro poważnie, a minusy nie mają nic wspólnego z jakimiś urojonymi "psychofanami sony" - po prostu pyerdolisz jak potłuczony :reggie:

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

No po takich wpisach ciężko traktować opinię Figaro poważnie, a minusy nie mają nic wspólnego z jakimiś urojonymi "psychofanami sony" - po prostu pyerdolisz jak potłuczony :reggie:

 

Nie, mam do czynienia z psychofanami, skoro nie potrafią przyjąć, że komuś nie podoba się jakiś element gry.

Faka w kolejnym poście pewnie pojechałby mi po matce, bo nie czuję strzelania w gierce video xd Kamera podczas celowania jakoś lata, nie czuć w ogóle ciężaru strzałów, a przeciwnicy jakoś słabo reagują na pociski.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

O! I za tak przedstawioną opinię (merytorycznie) mogę dać plusika, choć nie do końca się zgadzam :lapka:
Może faktycznie nie jest z tym gunplayem najlepiej, na tle typowych gierek akcji TPP jak Gearsy np, ale jak ktoś ma w bani kapiszony z U-U3 to jakoś tak automatycznie człowiek ustawia myślenie, że U4 ma zayebisty gunplay...

Może tak być, nie przeczę :notbad:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figaro napisał:

 

Nie, mam do czynienia z psychofanami, skoro nie potrafią przyjąć, że komuś nie podoba się jakiś element gry.

 Kamera podczas celowania jakoś lata, nie czuć w ogóle ciężaru strzałów, a przeciwnicy jakoś słabo reagują na pociski.

Przeciwnicy reagują na pociski, a z tym lataniem kamery to chyba musisz jakiegoś gifa wkleić żeby wyjaśnić ocb.

Ciężar strzałów/recoil jest w porządku.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Takiej chamówy, to nawet w CW nie ma. 

 

Niepotrzebnie poruszył temat kiełków, są pewne granice.

 

47 minut temu, aph napisał:

Przeciwnicy reagują na pociski, a z tym lataniem kamery to chyba musisz jakiegoś gifa wkleić żeby wyjaśnić ocb.

Ciężar strzałów/recoil jest w porządku.

 

Cieszę się, masz prawo do swojej opinii. Gif nic nie da, tu chodzi o feeling.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

PS-Communities-20200202-165654.jpg

 

Po calaku w DQXI zastanawiałem się chwilę nad jakim tytułem przysiąść konkretnie. Wybór padł na "Lary Cień będę grau w grę". Wredny tak nasłodził o klimacie gry, że w końcu zdecydowałem się odpalić. No i podeszła mi już na samym początku, bez etapu oswajania się. Dzięki za rekomendację!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

BioShock 1 i 2 zawsze były w jakimś stopniu drewniane, ale miały na siebie fajny pomysł jeśli chodzi o rozgrywkę. Trójka natomiast przytłaczała zbyt dużą liczbą pojedynków z hordami przeciwników. No było tego zwyczajnie za dużo, tak jak w reboocie TR. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...