Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, dee napisał:

Children of Morta

:xboss:

Dzięki panie Spencerze za te cuda w Gamepassie.

No bardzo mi się ta gra podoba 

Elegancki choć prosty system walki. Doskonały klimat. Intrygująca fabuła. Śliczny pixel-art. Nawet mechaniki rougelike, które mnie raczej odrzucają, tu jakoś bardzo nie wkurzają.

 

Panie, a jak to słodko wchodzi w coopie. Wczoraj znów sesja z Wifeom do 01 xd

Odnośnik do komentarza

Właśnie zacząłem RDR2, troche mi głupio bo w RDR dojechałem do Meksyku i oddałem grę bratu, bo mnie znużyła. Miałem potem momenty, że bym sobie znowu zagrał, ale nie miałem już dojścia do płytki. W każdym razie jestem już po pierwszej misji bo wpadło trofeum. Graficznie to wygląda świetnie, animacja niekiedy drewniata i to bieganie pod X zamiast po wcisnięciu gały... Poza tym na tą chwilę mnie wciągnęło a i będę miał opory przy zabijaniu zwierzaków, bo strzelanie do wilków podczas eskorty było tak sugestywne, że mi się smutno zrobiło z powodu ich śmierci. Jestem świeżo po FC Primal i wybijanie zwierzaków to niebo a ziemia na korzyść RDR2, ehh :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po skończeniu RE7, poszedłem ochoczo do sklepu po coś nowego. Wybór padł na Uncharted 4. W końcu jest 2020, to chyba nadszedł czas.

 

Właśnie dotarłem do Szkocji i jest wszystko, czego bym się spodziewał. Po raz kolejny przeżywam z tą serią jakiś dysonans poznawczo emocjonalny (nie wiem co to znaczy) - kiedy mam przy sobie piwo i ogrywam to na Easy - bawię się przednio, legancko, rodzynkowo. Natomiast na trzeźwo ta gra jest ku.rwa beznadziejna, widzę wszystkie jej oczywiste wady. Z żadną serią tak nie mam. Tylko tu bez zażenowania wybieram Easy i kupuję czteropaczek. W dodatku kobita obok jako widz i mogę w dodatku grać efektownie dla zapewnienia jej lepszego widowiska.

 

EPkHDySW4AIaDv5?format=jpg&name=4096x409

 

EPkG9xHXkAMrUI0?format=jpg&name=4096x409

 

No na trzeźwo nie dałbym rady z tymi interaktywny cutscenkami, które ktoś nieogarnięty może uznać za "wspinanie się". Gunplay to wciąż kapiszony i mam wrażenie, że w Zaginionym Dziewictwie było z tym lepiej?

 

Nie no, klawy blockbuster, poprawna video gra.

 

PS. Oczywiście wyłączyłem motion blur.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • WTF 1
  • Minusik 14
Odnośnik do komentarza

Uncharted święta krowa, Gearsy najgorsze, ale Drake z PS3 w nowej graficzce mesjasz gamingu. :banderas:Twoja jest zdrową reakcją na Uncharted, którego targetem są ludzie lubiący chyba filmy Vegi, Baya I podniecający się typami w spandexie.

  • Plusik 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Też mi tak średnio podeszła, trochę się zmuszałem z graniem ale odpadłem po tej lokacji gdzie mieliśmy windy i samochód. Może było to wynikiem tego ,że w ciągu paru miesięcy skończyłem wszystkie części bo chciałem poznać przygody od początku. Seria kompletnie nie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Figaro napisał:

Po skończeniu RE7, poszedłem ochoczo do sklepu po coś nowego. Wybór padł na Uncharted 4. W końcu jest 2020, to chyba nadszedł czas.

 

Właśnie dotarłem do Szkocji i jest wszystko, czego bym się spodziewał. Po raz kolejny przeżywam z tą serią jakiś dysonans poznawczo emocjonalny (nie wiem co to znaczy) - kiedy mam przy sobie piwo i ogrywam to na Easy - bawię się przednio, legancko, rodzynkowo. Natomiast na trzeźwo ta gra jest ku.rwa beznadziejna, widzę wszystkie jej oczywiste wady. Z żadną serią tak nie mam. Tylko tu bez zażenowania wybieram Easy i kupuję czteropaczek. W dodatku kobita obok jako widz i mogę w dodatku grać efektownie dla zapewnienia jej lepszego widowiska.

 

EPkHDySW4AIaDv5?format=jpg&name=4096x409

 

EPkG9xHXkAMrUI0?format=jpg&name=4096x409

 

No na trzeźwo nie dałbym rady z tymi interaktywny cutscenkami, które ktoś nieogarnięty może uznać za "wspinanie się". Gunplay to wciąż kapiszony i mam wrażenie, że w Zaginionym Dziewictwie było z tym lepiej?

 

Nie no, klawy blockbuster, poprawna video gra.

 

PS. Oczywiście wyłączyłem motion blur.

Szkocja wypada najsłabiej, dalej jest lepiej, aczkolwiek gierka dupy nie urywa. Oczywiście ciągle ma kapitalne momenty, ale całość trochę nudzi i irytuje. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, chris85 napisał:
24 minuty temu, dee napisał:

Mistrzowskim posunięciem ND było zakończenie serii Uncharted właśnie wtedy, gdy na to zasługiwała. 

Przecież nie zakończyli jej na Among Thieves. 

Przecież nie zakończyli jej na Drake's Fortune.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.