Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Ja pamiętam że to revelations mi całkiem siadło w przeciwieństwie do brotherhooda ale ogólnie asasyny zdecydowanie najgorszy z tasiemców tamtej generacji tylko ta dwójka jeszcze jako tako się wtedy broniła chociaż nawet wtedy to było dla mnie takie mocne 7 

Moze dlatego, ze R dzieje sie krainie Altaira i czuc ten bliskowschodni vibe jedynki, ktora byla najlepsza. Niestety jako, ze jest to pochodna dwojki to oczywiscie sa te wszystkie zje.bane sklepy, banki, kowale, gildie i ch.uj wie co jeszcze. O wez idz sobie kup zbroje albo ksiazke sobie kup xD Wszyscy je.bia jedynke, ze nie bylo co robic a dla mnie sam mechanizm tej swobodnej eksploracji miasta w pionie i poziomie byl uber wartoscia dodana i spokojnie wystarczal. A potem przyszla dwojka i wszystko zje.bala, od postaci po aktywnosci i za.sranie mapy znacznikami.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2022 o 16:13, Pupcio napisał:

Ja pamiętam że to revelations mi całkiem siadło w przeciwieństwie do brotherhooda ale ogólnie asasyny zdecydowanie najgorszy z tasiemców tamtej generacji tylko ta dwójka jeszcze jako tako się wtedy broniła chociaż nawet wtedy to było dla mnie takie mocne 7 

 

Dla mnie dwójka to też takie max 7/10 i nigdy nie rozumiałem hajpu.

Wszyscy się tym jarali, bo na tle jedynki 6/10 była poprawa.

Dopiero Brotherhood i Revelations to były zacne giereczki.

Odnośnik do komentarza

No OLED + HDR = żyćko. Pamiętamj jak po raz pierwszy odpaliłem na swoim B8 Infamous SS z PRO, z HDR-em, w trybie 60 klatek. Jakbym po raz pierwszy widział kolory. :O Wspaniałe uczucie. Teraz już się człowiek przyzwyczaił i nawet woli czasem SDR od HDR-u, ale odbiór gier wart był przesiadki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Horizon Zero Dawn. Super giereczka, bardzo mi się spodobała. Świat bardzo ciekawy, bohaterka tak samo. Bardzo fajnie poluje się na te mechaniczne zwierzaki, ale najbardziej imponujaca jest oprawa. Gra wyglada rewelacyjnie, efekty i kolory fantastyczne, do tego świetny design. Jedynie woda wyglada bardzo słabo. Tak czy siak gram i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Wredny said:

W Forbidden West woda wygląda jak życie, więc z kąpielą poczekaj, aż odpalisz sequel :D

Ciekawe czy po przejściu będę miał ochotę od razu na częśc druga. W każdym razie po poczytaniu tematu zdecydowałem, że powstrzymam swoja chęć do czyszczenia map (do tej pory mam koszmary o Skelige) i po prostu pójdę główna linia fabularna

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Metal Gear Solid: Peace Walker HD (PS3)

 

Dziwnie się w to gra świeżo po skończeniu MGS2 i MGS3, szczególnie na stacjonarce. Sto razy bardziej widać, że gra była robiona pod handhelda i trzeba było dużo ograniczyć. Tutorial, w którym żołnierz wrzeszczy, że absolutnie nie ma możliwości, żeby się czołgać, bawił mnie tak samo 12 lat temu, jak i teraz. No ale nie żeby było źle. Mnie akurat odpowiada taki swobodny styl rozgrywki z krótkimi misjami i w Phantom Pain również mi on pasował. Wiem, że to takie sztuczne rozwleczenie monotonnej rozgrywki, ale mam słabość do takiej stopniowej rozbudowy bazy i zdobywania nowych zabawek. No i taki "sandboxowy" styl również na plus, bo można się pobawić na różne sposoby w obrębie jednej kampanii. Niemniej jednak nadal nie jestem fanem komiksów Ashley'a Wood, tj. kreski, nawet jeśli w ruchu wygląda to dość oryginalnie.

 

 

Mobile Suit Gundam: Battlefield Record UC0081 (PS3)

 

Jedna z wczesnych gierek gundamowych na PS3, ale w przeciwieństwie do Target In Sight w tym przypadku się postarano, szczególnie od strony przedstawienia fabuły. Bardzo fajne połączenie 2D i 3D oraz dużo animowanych cut-scenek z bardzo ładną kreską. Sama gra zaś w miarę standardowa młócka z robotami. Ni to typowy arcade, ni to symulator. Fajne połączenie. Trzeba planować przed misją i w ich trakcie, wydawać rozkazy, uzupełniać amunicję itp.. Spodziewałem się czegoś gorszego, a jest całkiem zabawnie. Zobaczymy, jak będzie na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...