Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do nadrabiania Gearsów i wczoraj zacząłem Gears of War 3, w które wcześniej nie grałem. Muszę powiedzieć, że dzięki łatce do 4K i FPS boost wygląda to całkiem w porządku i rusza się przepięknie. Na plus zmiana kolorystyki, która po szaroburej częsci drugiej jest miłym zaskoczeniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Shen napisał:

 

@Snake_Plissken wycofali chyba juz te wersje z ps store, a samego squadron leader nigdy nie sprzedawali :(

Faktycznie, nie widzę już edycji Deluxe, a trudno powiedzieć czy w tej wersji z TOP GUN i season pass będzie AC Squadron Leader.

Odnośnik do komentarza

Uncharted 4. Pomijając jej oczywiste i dobrze znane zalety, nienawidzę jak twórcy gry nadużywają jakiegoś patentu w grze. W serii Uncharted jest to szczególnie widoczne. W Uncharted 3 była to walka wręcz, szczególnie z tymi wielkimi kolesiami, w Golden Abyss łapanie równowagi na każdej belce. A w czwórce jest to magiczna, elfia lina, której mam absolutnie dosyć po tych kilku godzinach. Plus ślizganie się na gruzie, które jest tak zabawne jak brzmi. 

Odnośnik do komentarza

@Dr.Czekolada To monitor przenośny? Który model i jak się sprawdza ogólnie? Głośniki wystarczające na potrzeby grania?

 

 

Co by nie było, że offtop, zacząłem kolejnego Gundama na PS3 - Gundam Side Stories.

 

Mechanika spoko, ale po zwiastunach miałem nadzieje na coś więcej. Chcieli za dużo chyba upchać w jednym tytule i w efekcie fabuła to jedynie dialogi i briefingi, a cut-scenki sprowadzają się głównie do stojących, lub chodzących mechów. Nie ma nawet portretów postaci, ani nic, co by przybliżyło całość do klimatów anime.

Gameplay w porządku. Szybka, dynamiczna gra akcji. Porzucono jakikolwiek "realizm" na rzecz prostej młócki. Misje są krótkie i jak na razie proste. Niby w porządku, ale jakoś tak dziwnie się gra, po tylu godzinach spędzonych przy bardziej "symualtorowatych" poprzednikach.

 

Zacząłem też Idolm@ster: Platinum Stars na PS4, choć nie wiem, jak długo to pociągnę. Gra muzyczna/rytmiczna, ale z dużym naciskiem na symulator. Tj. wcielamy się w producenta i prowadzimy karierę jakichś dziewuch. Czyli oprócz występów też jakieś zakupy, wdzianka, elementy sim i te sprawy. Bardzo ładne, bardzo przyjemne, ale nie wiem, na ile będę w stanie zdzierżyć element sim. W takie gry gram głównie, żeby popykać kolejne utworki, a tu trochę za dużo czasu tracę na bzdury, których w dodatku nie rozumiem (jap).

Odnośnik do komentarza

Resident Evil Revelations 2 - z niewiedzy ignorowałem jakoś tą część, a tu okazuje się, że to stary dobry Resident w stylu RE4 i RE5, ze starymi znajomymi i w ogóle taki idealny przykład gry z przełomu generacji PS3 i PS4. Dla boomera takiego jak ja, w sam raz. Dobrze się zaczyna i mam nadzieję, że w tym tonie gra dotrwa do końca. Fajny motyw ze świeceniem latarką drugą postacią, by znajdować ukryte przedmioty. Mam oczywiście skompletowaną wersję, bo pierwotnie była podzielona na epizody. Cóż, lepiej późno niż wcale w tym przypadku ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem ghost of tsushima. O jenysiu ale klimat i graficzka, coś wspaniałego ALE jezu patrzeć na tę wspinaczkę tydzień po skończeniu zeldy mnie boli fizycznie, dziwi to jeszcze bardziej że robili to twórcy infamousa. No dawno takiej kaleki nie było w grach, chyba nico z gta 4 :pawel: i kamera masakrycznie wkurwia, obraca się jakby chciała a nie mogła a podczas walki często wariuje. Ale ogólnie gra się spoko, będzie maksowane

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pupcio napisał:

Zacząłem ghost of tsushima. O jenysiu ale klimat i graficzka, coś wspaniałego ALE jezu patrzeć na tę wspinaczkę tydzień po skończeniu zeldy mnie boli fizycznie, dziwi to jeszcze bardziej że robili to twórcy infamousa. No dawno takiej kaleki nie było w grach, chyba nico z gta 4 :pawel: i kamera masakrycznie wkurwia, obraca się jakby chciała a nie mogła a podczas walki często wariuje. Ale ogólnie gra się spoko, będzie maksowane

Też zacząłem wczoraj. Miodzio. Na razie wszystko mi się podoba poza niektórymi drewnianymi hipkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...