Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Alt:Mag: Catherine: Full Body - Improved but Problematic

CATHERINE : FULL BODY
Zawsze chciałem w to zagrać, szarpnąłem się na promce i nie żałuje. Jeśli chodzi o gameplay to nawet te logiczne wspinanie się na coraz bardziej skomplikowane wieże jest rajcujące. Ale bardziej tu robi po prostu historia. Śledzi się jak spoko animca. Z bohaterem można się utożsamiać, jeśli miało się podobne rosterki i sytuacje :Coolface: Gościu ma nieźle przewalone xD Fajna mechanika z pytaniami o nasze podejście do życia, do związków, miłości itp itd. Po każdym takim pytaniu, które pojawia się po zakończeniu fragmentu wieży, mamy podgląd jak odpowiadali inni gracze, można się zdziwić nie raz ( jest podział na kobiety i mężczyzn - nie wiem jak to ogarnęli xD ). Występują też elementy 'horroru' w historii jak i w sekcjach gameplayowych. Także ogólnie polecanko dla fanów anime, pikantniejszych historii i jak chce się pograć w jakiegoś relaksacza ;)

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Need for Speed Most Wanted (X360)

20220205_001257.thumb.jpg.3955c2617c48c51b8d05d9229d4fd5cb.jpg

Nigdy nie grałem w tę podobno kultową odsłonę, a w czasach PS2 Burnout i NFS Carbon (właśnie - nie ma ktoś z forumowiczów Carbona, albo któregoś Test Drive Unlimited na X360 do sprzedania?) były jedynymi ścigałkami, w które się zagrywałem.
Póki co jest fajnie, ścieżka dźwiękowa jest zajebista i z przyjemnością siedzi się w menu i słucha fajnego rapu, albo ostrzejszych kawałków.
Fabuła to głupoty w stylu 2Fast 2Furious tylko jeszcze bardziej cringe'owe, ale trzeba przyznać, że Mia to fajna dupeczka :wub:
20220205_001444.thumb.jpg.a001d9ae7864868bfb50ffe20b65e39a.jpg

Model jazdy strasznie delikatny i czuły na smyrnięcia analoga - po przyzwyczajeniu sie do Forzy Horizon NFSy nie smakują już zbyt świeżo.
Mam zamiar jednak przejść, bo to kawał gierkowej historii, więc znac wypada.

20220205_010449.thumb.jpg.a32392e40063d8612ae4abf2111fd609.jpg
 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dziś tą Tinę z zamkiem z PsPlusa bo na Wonderland czekam prawie tak mocno jak na Elden Ring, HFW i nowe River City Girls. Ale chyba tylko dlatego że lubię uniwersum Borderlands. Przecież ta "gra" to jest to samo co osławione DLC z dwójki ale z oddzielnym zestawem trofików! Tyle że grane od nowa, ale jako dlc było fajne więc teraz też pobiegam z radością. Do czasu premiery powyżej oczekiwanych tytułów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem Sekiro. Boziu jakie to jest :banderas:Jestem po zdobyciu dzwonka i wdupiłem we wspomnieniach. System walki jest super. Odblokowałem postawę Hikari czy jakoś tak ale jeszcze nie mailem okazji jej sprawdzić. Walka satysfakcjonująca wszystko się spina i mega wciąga. To dopiero mój drugi soulslike. Pierwszy był nioh ale tu bardziej mi siadło. Trzeba będzie po tym nadrobić BB.

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed IV Black Black[PS4Pro]

Wciąż jestem w fazie Skrytobójcy. Szósta gra rozpoczęta i jak w przypadku każdej poprzedniej zawsze mam ten moment "wow" na początku, kiedy oczom ukazuje się ogrom mapy i aktywności.

 

Grę ukończyłem na premierę na X360 i jak dla mnie to najlepsza gra serii - za klimat, widoki, głównego bohatera i mega satysfakcjonujące wojaże własnym okrętem. Teraz prawilnie na nowej/starej generacji, gdzie wszystko powyższe robi jeszcze lepsze wrażenie.

 

Na razie mam za sobą pierwszą lokację, wstęp we współczesności oraz dotarcie do Hawany. 

 

Już wiem, że będzie to wspaniała przygoda. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

No po kilku misjach - mięsisty system walki, aż dopaminka podskakuje. Szkoda tego skakania po postaciach.

 

Zacząłem dzisiaj też Ghost of Cuszima i trochę badziewna ta gra. Chinol porusza się jakby miał kupkę w gaciach, system walki jakiś taki bezsensowny, w ogóle gra śmierdzi ubisoftem. Oczywiście ładna gierka, ładne kolorki, ale to nie to. ALE DAM JESZCZE SZANSĘ.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Far Cry 6 - bardzo lubię serię, choć muszę po każdej części odpoczywać. 2 była surowa i męcząca, ale miło wspominam i silnik fizyki i otoczenia - miodzio. Trójka była fajnym lunaparkiem. Przy 4 trochę było drewno, ale takie szamanistyczne wstawki i Pagan Min ratowały grę. Przy piątce było nijako, więc nawet nie przeszedłem. Jednak 6 zapowiada się na razie mega drętwo :/ Taki udawany Just Cause, ale zapomniano poczucia humoru. Niby jest na początku dramaturgia, a potem kinder-partyzantka i nie wiem co o tym myśleć. Oby się rozkręciło i był jakiś fajny plot twist, bo na razie to strasznie nierówno...

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed Rogue [PS4Pro]

Pierwszy Asasyn, które nie ukończyłem przy oryginalnym podejściu w 2013 roku, więc teraz będąc na fali serii o skrytobójcach dam jej szansę. Na razie spoko. Granie Templariuszem wprowadza kilka ciekawych motywów. Na razie mam za sobą kilka godzin i to po prostu ACIII w jeszcze bardziej rozwiniętej formule. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...