Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do supportu Forzy. Oni mi nie zwrócą doświadczenia, pkt itp, ale sprawdzą co i jak i coś tam odpalają w ramach otarcia łez. 

W sumie wyścigi pokończyłem, pokazówki na 3 gwiazdki zaliczyłem. Lego nie ruszyłem, Super 7 miałem liźnięte, eleminatora też liznąłem. Zostały mi te misje- 10 zadań. Top Gear zrobiłem, Taxi i coś jeszcze.

Przebrnę ten początek, jak się pokaże co brakuję to coś pogram. Jak będę musiał grać żeby to odblokować, to wracam do FH3 albo czekam na nową część.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, iluck85 napisał:

Zapytało mnie raz, ze się różnią pliki zapisu- inne są na konsoli i inne w chmurze( z wczoraj).

Teraz synchronizuje i nie pyta, czyli jak dobrze kumam nadpisała gra nowy save i jest teraz to samo tu i tu.

Czyli zaczynam od nowa :yao: Fix nie naprawi tego, oni naprawia ze gra się będzie odpalać w trybie online.

 

To samo miałem na gogu. Złożyłem nowego kompa i chciałem Wieśka potestować a miałem stan zapisu gry po prawie 200h gry. Gog utworzył mi nowy zapis w chmurze nadpisując stary. A zostało mi tylko kilka znaczników na wyspach do 100%. Jednak kopiowanie stanów zapisu na pendrive to dalej najlepsze wyjście. 

Odnośnik do komentarza

Jak nie popsuła się synchronizacja, to nic się nie stało. Z chmury zaciągnie najwyżej to co było przed.

 

U mnie 1 błąd był po usunięciu plików jak Daddy zalecił. Ale to na konsoli. 
Gra działa, ale konsola musi być offline. Z racji tego ze pliki usunąłem, to zaczęło sie od początku- imię, ustawienia, HDR itp. Tutaj powstał plik na konsoli.

Po włączeniu neta zapytała gra skąd ma brać zapis- konsola z dzisiaj czy z chmury wczoraj. I tutaj drugi błąd, bo było trzeba zrobić z wczoraj z chmury. Poszła synchronizacja i to tyle.

A 3 błąd, to było trzeba olac i czekać aż naprawia. 
 

Calaka i tak bym nie wbił pewnie, ale chęci do grania opadły. 

 

Odnośnik do komentarza

Polak madry po szkodzie :reggie:

Ale suport mi oddał kase i auta.

Najlepsze, ze jadę i mam odkrycie drogi. A po chwili wyskakuje ranking i mam wyświetlone ze odkryłem wszystkie :yao:

W niedziele zobaczę forzathon. Jeszcze jeden live zaliczę i powinno wpaść osiągnięcie. Jak wpadnie to coś podziałam jeszcze. Jak mi gra będzie liczyła od nowa 20, to wtedy pass. Początek przebrnąłem, mam już online. Ale wracam w niedziele do chaty. A muszę odebrać fanty- 522 gifty mam…

Odnośnik do komentarza

Ja miałem ziomka na liście i on był w jakimś klubie, jak wyświetliłem jego kartę (w grze) to zrobiłem dołącz i jestem w klubie 4POL czy jakoś tak. Ale w menu nie można wejść do klubu itp.

 

Z perypetii na koniec dodam, że niestety osiągniecia stoją, bo widzą mój zerowy progress, więc ponownie muszę odbyć 20 forzathonów. Brakuję mi szybkiej podróży, a nie mam chęci znowu jeździć za tablicami. Porobię wyzwanie te na 30 gwiazdek, Forza 7 i zostaje mi dodatek Lego którego nie ruszyłem. 

Chęci opadły, ale jeszcze nie odpuściłem :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio pograłem więcej, gra mnie wciągnęła na maksa. Może to Hype przed 5. Mam pytanie. Da się grę skończyć? W sensie wyczyścić mapę z normalnych wyścigów? Wiem, że non stop pojawiają się forzathony i tego nie nadrobię ale chciałbym wycisnąć maks z podstawki tak jakby  ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mnie zostało dosłownie parę osiągnięć do ugrania z podstawki ale kompletnie nie chce mi się już ich wbijać. Za to oba DLC na 100% zrobiłem już jakiś czas temu. Samochodowe battle royale kompletnie nie przypadło mi do gustu i po prostu sobie je odpuściłem, tak samo, jak inne aktywności. Co się przejechałem w FH4 to moje i już od dłuższego czasu czekam na FH5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...