Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od premiery wersję deluxe czy jak to się nazywało i kiedyś oczywiście już grałem w Lego i Fortune. Teraz trochę pograłem normalnie, bo do gry wróciłem i chciałem uruchomić Fortune, a nie mogę. Nie wiem co jest grane. Naciskam podróż i wyskakuje zainstaluj. Przenosi do sklepu i za pierwszym razem wyskoczyło, że mam kupićXD, a teraz niechce się nawet załadować sklep. 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Mam problem z tą grą. Oczywiście bardzo mi się podoba, grafika, model jazdy, zmienne pory roku. Tylko nie wiem jak to grać żeby czerpać fun. Denerwuje mnie, że nie ma wytycznych co do aut itp. praktycznie wszystko można zrobić jednym autem. Jakieś pro tipy jak sobie urozmaicić gameplay ? Mieszanie autami też nie zawsze wychodzi bo okazuje się, że auto które wybrałem to balas w swojej klasie i nie mam szans z SI ;( 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2021 o 21:39, Sedrak napisał:

Pany pytanko. Dziewczyna grając w forze jest w momencie kiedy ma wszystkie wyścigi na mapie zrobione i ma mniej więcej po 13 poziomie w nich. Co teraz? Ma dalej robić te same wyścigi by odblokować coś czy jak to wygląda? 

Jak dobrze pamiętam to musi grindować każdy z nich żeby wbić na każdym rodzaju 20 lvl. Dzięki temu odblokowują się finalne wyścigi z każdej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2021 o 12:42, orion50 napisał:

Mam problem z tą grą. Oczywiście bardzo mi się podoba, grafika, model jazdy, zmienne pory roku. Tylko nie wiem jak to grać żeby czerpać fun. Denerwuje mnie, że nie ma wytycznych co do aut itp. praktycznie wszystko można zrobić jednym autem. Jakieś pro tipy jak sobie urozmaicić gameplay ? Mieszanie autami też nie zawsze wychodzi bo okazuje się, że auto które wybrałem to balas w swojej klasie i nie mam szans z SI ;( 

No i między innymi dlatego brakuje mi normalnej kariery, gdzie z góry ustalane są auta jakimi mamy się ścigać w wyścigu, na jakiej trasie w jakiej pogodzie. Wszystko fajnie, że można sobie to po swojemu ustawiać, ale przydałoby się jakieś z góry ustalone wyzwanie narzucone przez twórców.

 

Co do twojego problemu, to tuninguj sobie auta to nie będą balasem, a jak SI za mocne to obniż poziom trudności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale zjebane sa te wyzwania w nowym sezonie. Nie moge zrobic 3 gwiazdek na fotoradarze w Edynburgu zadnym z moich Super GT, do tego ten wyscig trial tymi terenowymi gownami :/ to wogole nie jedzie i praktycznie wszyscy dojezdzaja za avatarami ktore sa duzo szybsze.
Pierwszy raz taki cyrk widze bo zwykle to te wyzwania robilem na jednym posiedzeniu

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

mistrzostwa sezonowe

No co tydzień dodawane są 3 ale to nie są jakieś nowe tylko te które już są na mapie. A lvl zawodów nie masz bo możesz wbijać je cały czas kończąc dany typ.

Goliath (rundka wokół mapy) są jedynymi zawodami które odblokowują się przy 20 lvl wyścigów drogowych. Reszta przy 10lvl nic nowego się już nie pojawia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No to faktycznie deko lipa. Brak jakiegoś celu, konkretnej dużej kompetycji. Pod tym względem jedynka i dwójka dużo lepsza.

 

Chciałoby się aby w 5 wrócili to tej formuły, ale patrząc na obecne trendy (pokolenie gimbów Fronitowców) to jestem mocno sceptyczny co do tego :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też miałem problem.

Po pierwsze - odpowiedni samochód.  Np. jeden z tych:

maxresdefault.jpg

Chyba bez Mustanga, reszta jest za darmo do ściągnięcia.

Po drugie - próbuj. Na początek skup się na odcinkach asfaltowych i zalicz wszystkie przynajmniej na jedną *. Z czasem powinno Ci iść lepiej - po prostu trzeba to wyczuć (odpowiednie operowanie gazem). 

 

Odnośnik do komentarza

Mam te auta, mam wersje ultimate.

Viperem, wyłączone wspomagacze i na asfalcie wymecze 3 gwiazdki. Ale koło bazy festiwalu ledwo polowe wykręcę na tym małym zakręcie. Tam jest chyba 30 do zrobienia. 
 

Jeszcze przeżyłby się ktoś do wygrania wyścigu, ze jeden ma pojazd D, a drugi X.

Reszta chyba do ogarnięcia solo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam już przegrane ok 30h, kilka całych cyklu pór roku za mną i chyba dalej nie ogarniam czegoś w tym zjebanym systemie progresu. 
Pojawia się info jak zmieniam furę, że przeniesie mnie do najbliższego miasteczka festiwalowego. Sęk w tym, że mam tylko jedno i za uj nie wiem jak kolejne rozstawić. Coś muszę zdobyć? Jakiś progres aby powstały nowe miasteczka?

 

FH4? Genialna gra, ze słabym i zagmatwanym system progresu. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, iluck85 napisał:

 

Jeszcze przeżyłby się ktoś do wygrania wyścigu, ze jeden ma pojazd D, a drugi X.

Reszta chyba do ogarnięcia solo.

 

 

to tez zrobisz solo ;)

a co do driftu to trzeba treneowac, no i wazne zaczynac z dobrej strony trasy. Wybieraj tak aby plynnie przechodzic z zakretu w zakret 

sam uzywalem Hoonicorn Mustang 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dud.ek napisał:

Można kupować domki które pełnią funkcje spawn pointów. 

O domkach ofc wiem, czyli może jakiś błąd w tłumaczeniu, bo na bank jest napisane, ż dostarczą do najbliższego miasteczka festiwalowego. 
 

Btw akurat, to że jest jedno miasteczko to i tak progres względem tego systemu w trójce i różnych miasteczek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...