Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szymek napisał:

to tez zrobisz solo ;)

a co do driftu to trzeba treneowac, no i wazne zaczynac z dobrej strony trasy. Wybieraj tak aby plynnie przechodzic z zakretu w zakret 

sam uzywalem Hoonicorn Mustang 


To obczaje.

No podobno droft trudniejszy tutaj, bo wcześniej faktycznie łatwiej szło.


Jeszcze eliminator ciężki będzie. Wygrać 1 autem wyścig na końcu i przetrwać do końca. 
Czasu zejdzie tutaj.

 

To wada tej części, poprzednia miała podobnie. Najlepsza była jedynka gdzie było czuć klimat imprezy, festiwalu. Był cel i kończyło się gre zostając królem imprezy. 
A tutaj ledwo ogarniasz co jest 5 i non stop ikonki wyskakują na mapie. Ale po kilku h już wiadomo co i jak. Początek chaos totalny.

Odnośnik do komentarza

drifty tylko z tuningiem. fabrycznym autem prędzej pada rozwalisz. Don Joewon Song zawsze dostarcza. hoonicorn i driftowy viper porobiły mi wszystkie strefy. z systemów to koniecznie stabilizacja wyłączona. trakcja to już kwestia gustu. są odcinki gdzie pomaga, są odcinki gdzie przeszkadza, trzeba pokombinować. to samo ze stylem prowadzenia. na normalu głównie jeździłem ale można sprawdzić symulację i zobaczyć co bardziej przypasuje.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szymek napisał:

to tez zrobisz solo ;)

a co do driftu to trzeba treneowac, no i wazne zaczynac z dobrej strony trasy. Wybieraj tak aby plynnie przechodzic z zakretu w zakret 

sam uzywalem Hoonicorn Mustang 


 

Faktycznie dało rade solo. Myślałem, że muszę wygrać a wystarczyło ukończyć.

Wybrałem driftowego mustanga i wskoczył mi jeden drift na 3 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dokładnie. dodatek jest bardzo fajny ale nie ma tego efektu wow jak inne dodatki w serii. miał potencjał na wiele więcej i mogli nieco bardziej się do niego przyłożyć. jak ktoś uwielbia lego to na wyspie odkryje różne smaczki a samo levelowanie, i przez to rozbudowa bazy, daje dużo frajdy. jeśli masz ochotę na więcej w innym wymiarze to bierz śmiało, moszny jednak nie urwie.

Odnośnik do komentarza

Pociłem się 2 dni z dwoma asfaltami- 90k i 95k koło miasteczka. Moorland Way/Szykany 
Te dwa wyżej Viperem, reszta Hoonicornem jak wyżej kolega zalecił.

Wyłączona trakcja, ABS i skrzynia manual. Używany 2 max 3 bieg. 
Jak mi nie szło, to wyłączałem. Podchodziłem np na drugi dzień albo po 2 i bang- wpadły 2/3 strefy. Jak na kolejnej nie szło, to znowu wyłączałem konsole i powtórka jak wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

Wieczorem chciałem odpalić, był jakis update 6GB i gry nie chciało odpalić. Włączył się ekran i wywaliło do menu. Reset konsoli nic nie dawał. Ktoś ma problem tez? Wersje cyfrowa mam. Może dziś odpali jak wrócę do chaty :notbad:

Jak nie, to usune i ściągnę ponownie :reggie:

w gry i aplikacje daj start lub dawny select na kafelku forzy, usuń zapisane elementy i zarezerwowane miejsce, działa

Odnośnik do komentarza

Zapytało mnie raz, ze się różnią pliki zapisu- inne są na konsoli i inne w chmurze( z wczoraj).

Teraz synchronizuje i nie pyta, czyli jak dobrze kumam nadpisała gra nowy save i jest teraz to samo tu i tu.

Czyli zaczynam od nowa :yao: Fix nie naprawi tego, oni naprawia ze gra się będzie odpalać w trybie online.

Odnośnik do komentarza

Wyłączyć online w konsoli- offline i gra ruszy. 
Ale mi wywaliło początek. Zalecam poczekać zieloni bracia, bo ja oleje jak wyzeruje. 

 

EDIT

Już nic nie zrobię. Błąd polegał na tym, że po odpaleniu gry i włączeniu neta, gra pyta o zapis. Ja wybrałem z dzisiaj z konsoli, a było trzeba z wczoraj z chmury. Nadpisało plik z dzisiaj, poszła synchronizacja z chmurą i to tyle. 

Grę olewam.

:reggie:

Edytowane przez iluck85
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...