Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czasami tablice są na dachach budynków. Niektóre to zapewne można jakoś dostać wyskakując z jakiś terenowych wyskoczni, ale na jedną to w ogóle nie mam pomysłu. Jest na dachu nawy kościoła w wiosce blisko, pierwszego miasteczka festiwalowego. Będziemy jakiś samolot mieli czy jak to sięgnąć? XD 

Odnośnik do komentarza

z Gamepassem się pożegnałem już, a FH4 nie kupiłem

 

Quote

Q: If I already play Forza Horizon 4 on another platform, will my game progress carry over to Steam if I buy the Steam version?

A: Your save file on Steam is completely unique and separate from any pre-existing save file that’s associated with your Xbox Live gamertag, due to technical limitations. However, there are a few exceptions:

  • Leaderboards are one per gamertag. May the best profile win.
  • Clubs are one per gamertag. Join once, play anywhere.

 

Szkoda ze save-a nie będę mógł przerzucić bo na pewno przygarnę Steam wersje, no nic gra tak dobra ze od nowa mogę zacząć

 

Odnośnik do komentarza

Kończę podstawkę. W sumie zostało jakieś 40 tablic i 3 drifty. Może pokuszę się o zrobienie calaka w podstawce. Po krótkim ograniu chciałem tylko napisac że dodatek LEGO > wyspa. 

Podejrzewam że Hot wheels do 3 to był masakrator. Szkoda ze juz nie można kupić :(

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ja juz wyczyscilem wielka brytanie i fortune island pare dni temu. Jeszcze tylko kilka wyzwan w lego ale nie bardzo mnie ciagnie chociaz pewnie dobije. Teraz to w sumie odpalam tylko jak sie pojawiaja te nowe zadania sezonowe jak dzisiaj. Czuje pustke w sercu ale fh3 juz czeka a fh2 juz do mnie jedzie takze :cool:

 

Btw wlasnie zostala mi jedna zapomniana fura do odblokowania ale naganiacz sie nie odzywa. Trzeba cos specjalnego zrobic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...