Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, schabek napisał:

Btw wlasnie zostala mi jedna zapomniana fura do odblokowania ale naganiacz sie nie odzywa. Trzeba cos specjalnego zrobic?

obczaj czego ci brakuje. jedno auto jest za kupno zamku, część doszła w aktualizacjach.

https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Horizon_4/Barn_Find

 

offtop - ja nadal nie wierzę żeby H5 wyszła w tym, czy nawet następny, roku :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Schabek jak pocisnął :notbad: Gram w to od premiery XSX i idzie mi dość wolno, ale odpalam dla relaksu w przerwach między innymi tytułami. Fantastyczna pozycja.

No w sumie głównie gram od nowego roku (wcześniej fh3) ale dobrze pocisnął. Ale nie ma co się dziwić...jezdzi się wybornie :)

W sumie też zacząłem w jakiej dziwnej kolejności. Najpierw 3, teraz 4 a ogram bankowo jeszcze jedynkę i później dwójkę (ta miałem zaklepana ale jakąś Kaśka z OLX nie poczekała jednego dnia) 

Odnośnik do komentarza

Ja się tylko zastanawiam nad jedną kwestią w tej grze. Mam w tym momencie ponad 400 mln kredytów, 34k Forzathon Pointsów i praktycznie wszystkie samochody. Na co to wszystko przeznaczyć? :scratch_one-s_head:

Już nie wspominając o tym, że mam ponad 600 super spinów, a zwykłych to nawet już nie sprawdzam :dynia:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2021 o 07:26, Ukukuki napisał:

Niedługo premiera na steam, warto brać tą wersję Ultimate? Nie jestem zbyt wielkim fanem wyścigów. Chociaż od kilku lat nie grałem w dobre arcade a kiedyś uwielbiałem. 

Nie jestem fanem wyścigów, ba nie jestem też fanem arcade racerów. 

 

Serię Forza Horizon UWIELBIAM 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2021 o 01:16, MaZZeo napisał:

Czy ktoś ma na sprzedaż Huracana Performante albo Civica Type R 2018? Zapłacę każde pieniądze :D

 

jeśli dobrze widziałem to teraz Huracan jest do kupienia w sklepie forzathona za eurogąbki.

 

E: za 350 jest, do tego Mitsubishi Starion za 600.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli moge zadać kilka pytań, pierwszy raz gram w FH.

 

- jak dołączć do klubu FPSX? zakładke KLUBY mam nie podświetloną. Musze jeszcze troche pojeździć? 

- jakie powinny być ustawienia w tej rywalizacji żeby każdy miał równe szanse - głównie chodzi mi o poziom trudności i czy skrzynia ma znaczenie

- co ile zmienia się trasa i fura? rozumiem że każdy w rywalizacji jeździ tym samym autem na tym samym torze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...