Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2021 o 10:48, Colin napisał:

Mów za siebie. Fortune Island jest piękna i mega przyjemna w zwiedzaniu i ściganiu. Potencjał LEGO akurat prawda, zmarnowany, ale sam koncept budowania bazy i wygląd wyspy na duży plus. Nie wiem jakich fajerwerków oczekiwałeś :dunno:

 

Cały świat z Lego, nie pojedyncze fragmenty, dodatkowo powinno być zdecydowanie więcej pojazdów z serii Sports Champions, których jest już kilka serii i jest z czego wybierać, plus świetne byłoby budowanie własnych aut, czyli 100% esencja Lego.

 

Fortuna Island po Storm Island nie robiło już na mnie takiego wrażenia, powtórka z rozgrywki dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 10.08.2021 o 18:22, Czoperrr napisał:

Nie osiągnąłem maksymalnego poziomu wyścigów ulicznych i crossowych ale nic już nie pozostało mi do ukończenia na mapie.

Trzeba powtarzać te z mapy. Za 20 lvl bodajże wyścigów uliczych jest do przejechania specjalny wyścig Goliat czy jak to się pisze. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moje pytanie odnośnie goliatha właśnie bo pamiętam, że go jechałem i gdzieś tak od połowy miałem problem z oponami bo praktycznie nie trzymały w ogóle, w sumie nigdy nie miałem problemu z tym tylko w tym wyścigu ze względu na jego długość. Przejechałem dopiero z wyłączonym zużyciem. Miał ktoś tak?

 

Zabawny filmik :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Jak odpale   grę z konsoli na której jest odpowiedni sejw to jest szansa, że mi przeprowadzi odpowiednią synchronizację i wszystko wróci do normy?

Ten sam przypadek miałem z Psychonauts 2 i nie znam rozwiązania bo dalej przez Xcloud uruchamia mi się w tym samym miejscu gdzieś w środku gry pomimo tego że gra na konsoli ukończona.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Panowie odpaliłem Horizona 4 w chmurze i coś poszło nie tak z synchronizacją sejwa, bo odpala mi się ekran, który ustawia się tylko na początku rozgrywki. Jak odpale   grę z konsoli na której jest odpowiedni sejw to jest szansa, że mi przeprowadzi odpowiednią synchronizację i wszystko wróci do normy?

 

 

Uważaj, bo mi odpaliło i  zapisało nową grę, a potem nadpisało. Cały progres do kosza. Mam wszystko od początku....

Jak masz ost save w chmurze, to go pobierze i grasz dalej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak sobie odpalam ostatnio FH4 i nabijam acziki w Elminiatorze i jaki to jest randomowy i irytujący tryb to głowa mała. Ani razu póki co nie udało mi się wygrać, tak samo nie widziałem w ogóle nie zdobyłem auta lvl 10. Chyba calaka w tej części nie będzie :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jprd, tyle lat od premiery, a to gówno na PC po wyścigowym intro wywala do pulpitu i nie mogę zacząć grać. Benchmark działa...

Wczoraj chciałem pograć, zobaczyć co i jak a tu krzywy chuj. Dzisiaj jak będę miał czas to muszę się babrać w fixach z neta... Pokarało mnie bo kupiłem za 3,5 zł. 

Konsole górą!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Godzinę spędziłem robiąc różne dziwne rzeczy i gra wciąż nie działa. Gra od M$, kupiona przez ich Store, odpalona przez apkę XBOX, na windows 10... nie działa. Mam nadzieję, że z FH5 nie będzie takich cyrków.

Jeśli ktoś grał na PC i miał ten problem i zna rozwiązanie, proszę o info.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Shankor napisał:

Godzinę spędziłem robiąc różne dziwne rzeczy i gra wciąż nie działa. Gra od M$, kupiona przez ich Store, odpalona przez apkę XBOX, na windows 10... nie działa. Mam nadzieję, że z FH5 nie będzie takich cyrków.

Jeśli ktoś grał na PC i miał ten problem i zna rozwiązanie, proszę o info.

Podobną "przygodę" miałem z FH3. Końcówka "wprowadzającego" pierwszego wyścigu i jakiś błąd się pojawiał uniemożliwiający dalszą grę. Na szczęście kupiłem XSX i mogę grać normalnie, szkoda, że tylko w 30fps.

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Alastor84 said:

Podobną "przygodę" miałem z FH3. Końcówka "wprowadzającego" pierwszego wyścigu i jakiś błąd się pojawiał uniemożliwiający dalszą grę. Na szczęście kupiłem XSX i mogę grać normalnie, szkoda, że tylko w 30fps.

Na XSX jest to 60 FPS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...