Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wredny napisał:

@MAJOCHEY_PL - a Ty co się tak tu dopytujesz? Kupiłeś jednak??? :yao:

 

Straciłem szansę, ceny UP!

może to sygnał, żeby jeszcze poczekać na patche?

26 minut temu, Bansai napisał:

 

Dobrze dobrze, moze jeszcze sprzedam z zyskiem, ale na razie za bardzo sie wkrecilem w tego crapa. :obama:

Nie podkręcaj ziom   :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

bez kitu, chciałbym aby sie okazało, że fallout 76 to jakiś eksperyment socjologiczny jakto miało miejsce w kryptach w fallotach i jego zadaniem było, jak można ogolić gracza sprzedając wybrakowany produkt stworzony po taniości.

Odnośnik do komentarza

Ja mam silne predyspozycje do bawienia sie dobrze nawet ze zlymi grami, takze jedno nie wyklucza drugiego. Moze cos skrobne niedlugo bo chce miec jakis pretekst zeby fajne screeny powrzucac.:lapka:

 

Postarali sie tutaj jesli o roznorakie miejscowki chodzi, kazda ma jakas historie do opowiedzenia. Jesli ktos lubil te aspekty w poprzednich Falloutach to tutaj jest tego na peczki co zacheca do ciaglej eksploracji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bansai napisał:

Postarali sie tutaj jesli o roznorakie miejscowki chodzi, kazda ma jakas historie do opowiedzenia. Jesli ktos lubil te aspekty w poprzednich Falloutach to tutaj jest tego na peczki co zacheca do ciaglej eksploracji.


Kurde, to w sumie dla mnie, ale nie ma opcji, żebym na takiego technicznego kupsztala wydał kasę. Połatają, cena spadnie do około 80zł i wtedy będę się zastanawiał. Póki co jeszcze F4 praktycznie w całości przede mną, więc nie spieszy mi się.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak dziś wzwód mojego prącia gdy przed F76 pojawiło się słynne "please stand by" i branżowe portale pisały, że to Obsidian zrobił nową część, niedługo zapowiedź itd. Wtedy wydawało mi się to zbyt piękne i niestety miałem rację. Dziś jak patrzę na tego crapa, to mnie pusty śmiech ogarnia. Miałem 2 ulubione marki, w które zagrywalem się od 1 części, jeszcze za dzieciaka- Fallout i Diablo. W krótkim czasie obie zostały usmiercone, legendy stały się posmiewiskiem. 2018, god damn you. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

A czy klatkuje? Bo na filmikach było to widoczne, że chej ...

 

Na XOX raczej nie ale zdarzaja sie krotkie sciny ktore nie wiem od czego zaleza, doczytywanie jakies?

 

Ogolnie jest lepiej niz F4 na premiere na PS4 gdzie strzelanie z czegokolwiek automatycznego praktycznie do ~15 fpsow gre zwalnialo. Tutaj ponoc bylo podobnie ale ten ostatni patch niby to poprawil. Ja nie wiem jak oni czegos tak fundamentalnego nie ogarneli na premiere 76 gdzie w F4 to praktycznie jakakolwiek radosc ze strzelania zabijalo.

 

Od strony techniczej najgorsze co mnie spotkalo to 2 razy disconnect z serwera na jakies 20h grania i raz trafilem chyba na jakis serwer z ugandy bo cala gra strasznie muliła i nic sie nie doczytywalo, zmienilem serwer i po problemie, Biedesda magic. ¯\_(ツ)_/¯

 

37 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Najlepsza część serii przed nim, a ten myśli o "76.

o_0

 

:nosacz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...