Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Homer S napisał:


golonka ciąg dalszy :nosacz3:

Nie no coś tam planują zrobić about it 

 

 

:pawel:

 

eh kinoji już o tym pisał, my bad :lapka:

 

ale ciekawostką jest, że

 

Cytat

that’s not enough cash to buy the canvas bag in the game itself. Incredible.

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, _Be_ napisał:

ale ciekawostką jest, że

 

Cytat

that’s not enough cash to buy the canvas bag in the game itself. Incredible.



Nic dziwnego skoro teraz wszystkie nowo dodane rzeczy mają podniesione ceny. Chociaż też beka z tego sklepu, większość rzeczy to powtórki z czwórki, tylko tam mniejsze ceny były oczywiście. xd

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

żaden elders scroll 6 jej nie uratuje.

Może i w nowym elderze jakieś " ciekawostki" zaimplementują, takie na miarę przełomu z F76"

@blantman nie moja wina, że nie grałem w jedynkę/dwójkę i czwórka mi bardzo spasowała.

Dla mnie ta gra jest naprawdę dobra, ot co. 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, MAJOCHEY_PL napisał:

Ale to jest   w y ł ą c z n i e  moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać, człowieku. Dawaj minusa i zluzuj, może ci ulży.

hahah, no ale jaki jest sens pisania, że to NAJLEPSZY Fallout skoro nie masz porównania z całą serią?

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Lubię w grach eksplorację (via Elex, po którym jechaliście) i F4 (i zapewne F76" ) dostarczają tego aspektu w konkretnych ilościach. Reszta ujdzie.

 

Wiesz, ten gatunek (cRPG i jego odnoga MMO) ma to do siebie, że zapewnia eksplorację... Esencją jest natomiast otoczka, czyli fabuła, dialogi, wybory jeśli i jakie są etc. Biegać bez celu, w morzu bug-ów, wykonując gówno-questy nawet asperger nie wytrzyma. F4 pod tym względem jest sto lat za murzynami w stosunku do F3 i FNV, nie wspominając nawet o F1 i F2 bo w tej skali to już wręcz odległa galaktyka. Za takie herezje palono kiedyś na stosach. :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No to bym mu nayebał fizycznie.

 

A tak poważnie to co mi do tego, kto stawia jaką gierkę na jakim miejscu w swoim rankingu? DmC bardzo mi się podobał, więc pewnie zbiłbym pionę z gościem i może nawet poszedł z nim na piwo za znajomość dobrej giereczki

Edytowane przez Bzduras
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...