Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@Bzduras niestety, osób z takim (zdrowym) podejściem na forum jest niewiele i już nie można wyrazić swojego zdania, ba - nawet wypowiedzieć się sarkastycznie.

Nawet, jak ktoś się zgadza z jakąś kontrowersyjną wypowiedzią, to siedzi w milczeniu, żeby się co poniektórzy userzy przypadkiem nie oburzyli, nie karali minusami, nie szkalowali, nie palili na stosie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Nawet, jak ktoś się zgadza z jakąś kontrowersyjną wypowiedzią, to siedzi w milczeniu, żeby się co poniektórzy userzy przypadkiem nie oburzyli, nie karali minusami, nie szkalowali, nie palili na stosie

Co ja czytam, ktoś boi się napisać posta w internecie bo dostanie minusa albo wstydzi się mieć własne zdanie? W 2018 roku dorosły człowiek ma takie dylematy?

 

FPE, jak ja to kurła miejsce szanuję :fsg:

  • Plusik 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

No ale nikt nie ma tu problemu z tym że dla niego to najlepszy falout. Problem z tym że stwierdził że to najlepszy fallout nie dodając że grał tylko w te od biedesdy. Każdy kto ograł f1 i 2 wie jaką krzywdę bethesda zrobiła swoimi falloutami marce. F3 juz był płytki ale f4 to (pipi)owa gierka bez ani odrobiny głębi starych gierek czy nawet new vegas od obsidian.

 

Ciekawe czy tak chwalonego elexa ogrywał mając w pamięci gothica? Czy zachwala coś nie mając pojęcia że to prawie kopiuj wklej gierki sprzed 18 lat? Ja grając w elexa czułem takie deja vu że po 5 h dałem se na razie spokój. Nawet (pipi)ane npc przypominają mi te z gothica. Cała konstrukcja gry to kopiuj wklej. No nie podoba mi się to.

 

Ja rozumiem że na forum są gracze tylko konsolowi co pc nigdy nie dotykali. Rozumiem też że gry z duzą ilością tekstu czy w rzucie izometrycznym przerażają co niektórych. W latach 96- 2002 dużo forumowiczów łapało kryształki smokiem lub jeździło w kółko. Jedyny baldur w jakiego grali to ten kiepski action rpg z ps2 a zachodnie rpg odkryli przy okazji morrowina/obliviona na konsoli.

 

Ignorancja to błogosławieństwo szczególniew przypadku ostatnich gier bethesdy. xD

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

ale mówienie że dana część serii jest "najlepszą odsłoną" jeśli nie miało się kontaktu z poprzednimi częściami jest bynajmniej dziwne. to tak jakby obejrzeć x sezon gry o tron i powiedzieć że to najlepszy sezon bez znajomości poprzednich. tak jak blantuś pisze, wisi mi to jeśli ktoś uważa że czwórka jest super grą, ale po co robić takie zestawienia jeśli nie ma się styczności z całą linią produktu? jak się nie znam, to się nie wypowiadam.

fallout nie rozpoczął jako "symulator szwendania się" tylko jako naprawde dobry rpg, podobnie jak elder scrollsy. przypominam, że w starych falloutach (a nawet new vegas) poziom inteligencji naszej postaci ma wpływ na dialogi
 


a to tylko jeden z wielu takich "smaczków"

a teraz otrzymaliśmy odsłonę gdzie jest zero interakcji z npckami (oprócz sprzedawania/kupowania). ja wiem że to spinoff, ale to i tak martwi bo już czwórka pokazała że bethesda jest mniej skora zrobić dobrego rpga a bardziej strzelanke z dużą mapą i setką "ciekawych lokacji" do zwiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Recenzja z Pixela jest naprawdę fatalna... Trzeba jednak dodać, że w tym samym numerze Voyager wziął pod lupę F4 i z chirurgiczną precyzją opisał fenomen bethesdowych falałtów (w skrócie: kawał gównianego kodu, okraszony miałką fabułą, którego siłą drzemie jedynie w kultowym postapokaliptycznym settingu).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ok zwrot akcji w aferze z torbą xd okazało się ze niektórzy youtuberzy dostali torby z materiału jak na grafice podkładowej zamiast foliowego worka. To już ten super rzadki materiał był jednak dostępny?

Odnośnik do komentarza

Nawet nie torby, a konkretne plecaki dostali :)
Bethesda widzę zaicza wtopę za wtopą przy okazji F76...
Tak jak ludzie się jarali TES6 i Starfield (tym to nawet ja byłem zainteresowany), tak teraz doprowadzili do takiej sytuacji, że wszyscy będą mega ostrożni, będą czekać na recenzje, opinie itp.
Dobrze im tak, mam nadzieję, że po czymś takim długo będą mieć pod górę.

Odnośnik do komentarza

No ja się ubawiłem przednio na recenzji od Angry Joe. Do tego stopnia, że później obejrzałem jeszcze ponad godzinny materiał, w którym szczegółowo omawiają wszelkie aspekty gierki - też się uśmiałem, zwłaszcza w momencie, gdy wzięli pod lupę wypowiedź Todda odnośnie tego, że to ich największy projekt, w który zaangażowane były praktycznie wszystkie studia Bethesdy (motyw z id software mnie rozwalił). Polecam kliknąć, dokładnie 34:00 się zaczyna :)
 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, jestem w stanie przymknąć oko na wiele niedoróbek, ale w dobie gier takich jak RDR2, Destiny czy nawet Borderlands, gdzie model strzelania jest naprawdę dopracowany i przyjemny, tak w Falloutach od Bethesdy zawsze był słaby i VATS nie był tam bez powodu. Tutaj go praktycznie nie ma, więc ubicie kilku przeciwników w ferworze walki to istna patologia, a połowa kulek i tak leci nie wiadomo gdzie

W F4 było już nieco lepiej, ale na pewno nie jest to element, za który należy chwalić tę grę. Mapa, otoczenie, lokacje, jak najbardziej, ale z tym gunplayem popłyneli za daleko.

Odnośnik do komentarza

Wy się panowie i panie chyba brandzlujecie tym hejtem. Rozumiem, że się wam nie podoba i że nie rozumiecie konwencji, ale aż tak się tym rozkoszować? Amerykańskie krytyki są na szczęście za(pipi)iste. No, ale oni się nie znają na grach, prawda? To nie nasza słodka indie banieczka, do której ktoś przypadkiem nakierował. Pozdrawiam! Dobrych gier komputerowych.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Tak przeglądałem stare newsy o kupieniu marki fallout przez bethesde i w 2007 roku umowa była na 3 tytuły i dlc do nich, fallout76 jest teoretycznie czwartym tytułem, nie ma co liczyć na utratę licencji :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...