Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Orzeszek napisał:

Tak przeglądałem stare newsy o kupieniu marki fallout przez bethesde i w 2007 roku umowa była na 3 tytuły i dlc do nich, fallout76 jest teoretycznie czwartym tytułem, nie ma co liczyć na utratę licencji :frog:

 

Chyba by ich musialo popyerdolic jeszcze bardziej zeby pozwolili sobie na utrate takiej licencji.

 

btw. wciaz gram i dobrze sie bawie :pawel:

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2018 o 16:31, Faka napisał:

Jeszcze na niekorzyść biedepyzdy przemawia też brak rozsyłania kopii recenzencki do pism growych. Chciwość, zachłanność i pycha nie popłaca, nawarzyli se piwa to teraz niech se piją.

Jak wyobrażasz sobie gierkę always online recenzowaną przed premierą?

W dniu 2.12.2018 o 01:17, Patricko napisał:

ale w dobie gier takich jak RDR2 gdzie model strzelania jest naprawdę dopracowany i przyjemny

To ześ doje,bał :pawel:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
8 minut temu, _Be_ napisał:

Jak wyobrażasz sobie gierkę always online recenzowaną przed premierą?

Kopie recenzenckie oznaczone specjalnym kodem, które przed premierą mają dostęp do małej liczby recenzenckich serwerów. Da się zrobić tylko trzeba chcieć. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, suteq napisał:

Kopie recenzenckie oznaczone specjalnym kodem, które przed premierą mają dostęp do małej liczby recenzenckich serwerów. Da się zrobić tylko trzeba chcieć. 

No ok ja to rozumiem xD ale powiedz mi jaki jest sens sprawdzenia gry w której świat jest zapełniony ludzmi online na małej skali gdzie na przykład naraz by było nie wiem 5 recenzentów?

Odnośnik do komentarza

Nie no dla mnie to się mija z celem jeśli recenzja ma być rzetelna. Trzeba sprawdzić jak gra działa w naturalnym środowisku, co innego jak gierka ma komponent multi gdzie są serwery dla dziennikarzy, to wtedy mozna pograć kilka meczy i napisać recke a co innego jak cała gra opie się na interakcjach z ludzmi online. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Faka napisał:

Ja tam nie mówię o F76, a o innych grach, o ich politykę co ogłosili,  że nic wysyłać wam przed premierą gry nie będziemy żadnych kopii recenzenckich tak swoją drogą.

No ale co to ma do tematu f76?

Odnośnik do komentarza

No polityka tej śmiesznej firemki, która też dotyczy poniekąd F76? Całokształt. Ogólnie wszystkie brudy jakie ostatnimi czasy wyszły z pod biedy jak z tymi edycjami kolekcjonerskimi, błędami, bugami. Całokształt tej firmy mówi samo za siebie jako wydawca i producent.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jednak będą torby! Trzeba się zgłosić do supportu, okazać dowód zakupu i wpisza na specjalną listę. Po jakimś czasie, jak już torby będą wyprodukowane, to przyślą pocztą. Bethesda? Zawsze szanowałem. Nie wiem skąd oni wzięli tak szybko TYLE MATERIAŁU. 

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...