Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mario10 napisał:

Tak sobie śmigam od bossa do bossa ale pojawił się problem

 

  Ukryj zawartość

Jak gadałem z Kuro to mam iść do pana Isshina tylko tam gdzie był za pierwszym razem teraz go nie ma, czy ma znaczenie, że pierwsze zakończenie zerwanie nieśmiertelności skutkuje tym, że przy drugim przejściu go nie ma?

 


 

Spoiler

Zdaje się, że musisz najpierw odwiedzić tego ziomka z maską koło kupca przy arenie walki z Oniwą ;) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2020 o 09:36, cotek napisał:


 

  Ukryj zawartość

Zdaje się, że musisz najpierw odwiedzić tego ziomka z maską koło kupca przy arenie walki z Oniwą ;) 

 

Tak to było to, po rozmowie Isshin  cudownie się pojawił :)

Co prawda nie wiem jaki to miało wpływ na fabułę ale zadziałało.

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tengu ziomek ? no biorąc pod uwagę że wygląda jak ishin, mówi jak Ishin, zwraca się do ciebie per Sekiro, nie lubi wrogów ashiny i daje ci na nich zlecenie a w nagrode dostajesz scroll z technikami ashiny oraz nie może przebywać w dwóch miejscach jednocześnie to nie wiem kto to może być. Kaczyński Jarosław ? nah za wysoki...    

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Eee? Gra nie jest super skomplikowana, jest raptem kilka narzędzi tj. parry, mikiri, skakania nad sweepami, blokowanie błyskawic w powietrzu. Tyle. Moim zdaniem to bardzo oddaje japońskie dążenie do doskonałości w jednej rzeczy, kto oglądał filmiki co japońscy nastolatkowie robią za kulki z aluminum (podczas gdy ich amerykańskie odpowiedniki obżerają się proszkami do prania) ten wie o czym mówię.

 

Mi to akurat bardzo pasuje w tym tytule. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, estel napisał:

Eee? Gra nie jest super skomplikowana, jest raptem kilka narzędzi tj. parry, mikiri, skakania nad sweepami, blokowanie błyskawic w powietrzu. Tyle. Moim zdaniem to bardzo oddaje japońskie dążenie do doskonałości w jednej rzeczy, kto oglądał filmiki co japońscy nastolatkowie robią za kulki z aluminum (podczas gdy ich amerykańskie odpowiedniki obżerają się proszkami do prania) ten wie o czym mówię.

 

Mi to akurat bardzo pasuje w tym tytule. 

Mi też, ale dla niektórych nawet system z dark soul jest trudny, a ten tutaj nie wybacza lenistwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...