Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jak odbiłem się finalnie np. od takiego Bloodborna ( po 15 godzinach jakoś juz znudziło mi się to ginięcie choć uważam, że gra jest wspaniała) to podchodzić w ogóle do takiego Sekiro, czy za duży casual już ze mnie?:) Pytam bo, jak widzę te wszystkie GOTY to jakoś żal tak przejść obojętnie. Gra jest dużo trudniejsza niż np. ostatnie Star Warsy?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, izon napisał:

Panowie, czy jak odbiłem się finalnie np. od takiego Bloodborna ( po 15 godzinach jakoś juz znudziło mi się to ginięcie choć uważam, że gra jest wspaniała) to podchodzić w ogóle do takiego Sekiro, czy za duży casual już ze mnie?:) Pytam bo, jak widzę te wszystkie GOTY to jakoś żal tak przejść obojętnie. Gra jest dużo trudniejsza niż np. ostatnie Star Warsy?

Kup uzywke jak nie pyknie to puscisz dalej i już. Imo warto spróbować bo poziom trudności kwestia indywidualna ale tak jak genjuro napisał - pewnie się odbijesz. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, izon napisał:

Panowie, czy jak odbiłem się finalnie np. od takiego Bloodborna ( po 15 godzinach jakoś juz znudziło mi się to ginięcie choć uważam, że gra jest wspaniała) to podchodzić w ogóle do takiego Sekiro, czy za duży casual już ze mnie?:) Pytam bo, jak widzę te wszystkie GOTY to jakoś żal tak przejść obojętnie. Gra jest dużo trudniejsza niż np. ostatnie Star Warsy?

 

No raczej się odbijesz ale kupiłbym fizyczną kopię i zobaczył. Może będzie ci się chciało. 

Odnośnik do komentarza

BB sporo zyskuje po kilkunastu/20 H gry, kiedy pojawiają się elementy RPG.

e - wracając do Sekiro, małpa padła ( chociaż, raczej więcej szumu niż zagrożenia robi), wygląd lokacji jest mega klimatyczny, przypomina NIoH'a. Na ten moment cichym wygranym zdecydowanie są bohaterowie i fabuła.

Edytowane przez aph
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dorwalem sekiro po  pustce jaka czulem po ograniu bloodborne i dark souls 3.
Bardzo mi sie podoba ale musze sie sprawniej przestawic na nowy system grania bo ten general na koniu(Oniwa?)
spuszczał mi sromotny wpier.dol zanim go pokonalem  xD

Ale dziekuje  panu jezusowi za from softłer ,jest jakies wyzwanie jeszcze w tych gierkach

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Ale co ci tu po tej eksploracji? W Darkach/BB był sens bo można było znaleść tonę różnej broni i ciuchów. Po dłuższym graniu w sekiro, który ma elementy RPG w bardzo minimalnym stopniu już się zbiera te Itemy od niechcenia a faktycznie przydatnych jest raptem kilka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra mogłaby być rozbudowana w takim kierunku, że np. Sekiro wykonywałby questy poboczne w formie akcji dywersyjnych niszczenie wrogich umocnień, dział, zatruwanie studni, podsłuchiwanie, zbieranie danych wywiadowczych, etc. - czyli to, czym zajmowali się shinobi dla swoich panów w czasach feudalnej Japonii. Tu można by właśnie wsadzić większą eksploarację. A tak to po przejściu kilka razy fabuły ,większość postawi pudełko na półce, a tylko maniacy będą trenować perfect parry i przechodzenie gry bez otrzymania obrażenia...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Ale co ci tu po tej eksploracji? W Darkach/BB był sens bo można było znaleść tonę różnej broni i ciuchów. Po dłuższym graniu w sekiro, który ma elementy RPG w bardzo minimalnym stopniu już się zbiera te Itemy od niechcenia a faktycznie przydatnych jest raptem kilka.

No wlasnie tego brakuje. Tak jak piszesz połączyć szwenadctwo z bb/ds z sekiro  i mamy grę kompletna. Ewidentnie taki był zamysł albo po prostu limity kasy/czasu zadecydowaly że ta gra jest taka jaka jest. Tego rpga w tej grze jest mniej niż w assasins creed. 

Odnośnik do komentarza

I chwała im, że zrobili w końcu coś innego a nie ciągle ten sam schemat.

Żeby nie było BB mam w serduszku najmocniej ale dobrze było zagrać w coś ciut innego od tego studia. Nie gloryfikuje Sekiro, bo ma swoje bolączki ale cieszę się, że to nie jest kolejny rpg z masą statystyk, poisem i innymi gónwami.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Panowie nie ma gier idealnych, zawsze jest coś co można poprawić. Co nie zmienia faktu, że Sekiro to na prawdę solidna produkcja i trzeba mieć nadzieję, że pewne rzeczy zostaną poprawione w kolejnych produkcjach From.
A może znów zaskoczą i zrobią coś nowego jak system walki w Sekiro.

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mario10 napisał:

Panowie nie ma gier idealnych, zawsze jest coś co można poprawić. Co nie zmienia faktu, że Sekiro to na prawdę solidna produkcja i trzeba mieć nadzieję, że pewne rzeczy zostaną poprawione w kolejnych produkcjach From.
A może znów zaskoczą i zrobią coś nowego jak system walki w Sekiro.

From dłubie prz Elden Ring z udziałem George RR Martina więc raczej więcej będzie RPG w tym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...