Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cotek napisał:

Wątpie czy to świadczy akurat o tym. Na pewno możemy spodziewać się nieźle pokręconego dark fantasy lore :)

Pisałem ogólnie, nie tylko pod kątem ekwipunku. Nie miałoby sensu brać Martina do prostej historyjki.

 

Sekiro fakt, mocno skręca w action/adventure, ma to swoje plusy i minusy, bo np. w BB sporo broni i pancerzy jest średnio użytecznych, spokojnie da radę skończyć z podstawową bronią, ale nie ukrywam, że chętnie kupiłbym jakąś zbroję za seny. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aph napisał:

Pisałem ogólnie, nie tylko pod kątem ekwipunku. Nie miałoby sensu brać Martina do prostej historyjki.

 

 

Martina wzięli dla nazwiska i tyle. Wątpię aby usmażył coś mega ciekawego. Raczej dla niego to zwykła hałtura

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, mario10 napisał:

Muszę na prawdę ograć dark souls i bb dać drugą szansę. Lubię jak jest dużo broni do wyboru, Nioh miał tego lootu ogrom ale jednak jakoś lubię to porównywanie broni i obrażeń.

Gdybym miał obstawiać to imho soulsy będą najbliżej elden ring jeśli chodzi o setting. Martin strzela lore na całe encyklopedie, nie pasuje do stylu BB.

 

 W Nioh ekwipunek w pewnym momencie zaczyna grać pierwsze skrzypce, totalne przeciwieństwo sekiro.  I historia też dużo lżejsza. Polecam ograć, niedługo 2ka wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Nioha skatowałem już dawno temu też dobra gierka jak dla mnie, ale nie każdemu przypadła do gustu.

Co prawda po zwiastunach i gampleayach niewiele dwójka się zmienia ale ogram na pewno :)

11 minut temu, Basior napisał:

A ja się pochwalę że padła druga sowa.

Po tym jak wczesniej waliłem cheese gdzie się da myślałem że nie ogarnę. A jednak. Super walka. Tylko ta kamera...

Ale Genichiro jednak pozostaje w serduszku jako numer jeden.

 

Został ostatni boss.

Zachowania kamery doprowadzały mnie czasem do szału.  Zwłaszcza jak się walczy z fechmistrzem w takiej ciasnej lokacji och parę razy mnie tam dojechał jak kamera uciekła.
Ostatni boss jest klasa walka ale podchodziłem do niej ze 100 razy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, mario10 napisał:

Nioha skatowałem już dawno temu też dobra gierka jak dla mnie, ale nie każdemu przypadła do gustu.

Hmm, z tego co pamiętam to głównie loot i reforging itemkow był krytykowany, ja tego nie rozumiem, to chyba dobrze że nioh się czymś odróżnia. Nie chcesz nie zbieraj. A że dzięki temu ilość buildow jest chora i każdy może grać jak chce to ani słowem nikt nie wspomniał. A Yuki Onna na zawsze w pamięci.

Znalezione obrazy dla zapytania yuki onna nioh

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał:

A ja się pochwalę że padła druga sowa.

Po tym jak wczesniej waliłem cheese gdzie się da myślałem że nie ogarnę. A jednak. Super walka. Tylko ta kamera...

Ale Genichiro jednak pozostaje w serduszku jako numer jeden.

 

Został ostatni boss.

Powodzenia :lapka:

To jest prawdziwy test 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Druga walka w innym zakończeniu, trzeba porobić trochę krypto dziwnych rzeczy, polecam obczaić na YT bo rozkminienie samemu graniczy z cudem xD Jest dość trudniejsza. Nowe ruchy do nauki ;)
 

Cytat

Ja z sową to się dłużej męczyłem niż z Genichiro czy ostatnim bossem ;d 


U mnie to samo :wallbash:

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Owl Father to boss, który skutecznie mnie zatrzymał na kilka tygodni, trochę nawet zniechęcił do gry.
Ostatnio jednak przysiadłem i próbowałem do skutku. Jak sobie teraz studiuję tę walkę to wachlarz jego ciosów wydaje się ubogi, przy odpowiedniej prowokacji nawet bardzo. Trudność tej walki to jej długość, wysoka agresja bossa no i jak już bije to mocno. Chęć szybkiego uleczenia potrafi zgubić.
Czyli co... dwie najtrudniejsze batalie przede mną ? -_-
 

 

Odnośnik do komentarza

Siema, 

 

kupiłem dzisiaj Sekiro. I zastanawiam się czy jest szansa że się nie odbije od tej gry. Do tej pory odpadłem przy Demon Suouls, Dark Souls 1 i 3 (w każdą pograłem może z 4 godziny). Z kolei w Bloodborne doszedłem tylko do koszmaru mensisa a w Nioh tylko do drugiej lokacji. Jak widać gry Soluls Like mi nie wchodzą chociaż każda mnie intryguje i nawet kręci ale chyba z braku czasu odpadam. 

Wziąłem Sekiro bo podobno gra jest szybsza, nie ma wielu broni (podobno jest tylko jeden miecz i ulepszenia ramienia) oraz dlatego że lubie klimat feudalnej Japonii. 

 

Jakieś tipy na start?

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ListuniO napisał:

Siema, 

 

kupiłem dzisiaj Sekiro. I zastanawiam się czy jest szansa że się nie odbije od tej gry. Do tej pory odpadłem przy Demon Suouls, Dark Souls 1 i 3 (w każdą pograłem może z 4 godziny). Z kolei w Bloodborne doszedłem tylko do koszmaru mensisa a w Nioh tylko do drugiej lokacji. Jak widać gry Soluls Like mi nie wchodzą chociaż każda mnie intryguje i nawet kręci ale chyba z braku czasu odpadam. 

Wziąłem Sekiro bo podobno gra jest szybsza, nie ma wielu broni (podobno jest tylko jeden miecz i ulepszenia ramienia) oraz dlatego że lubie klimat feudalnej Japonii. 

 

Jakieś tipy na start?

 

Biorąc pod uwagę podane informacje, Sekiro Ci nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...