Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Szymek napisał:

Ta droga z sowa posiada najmniej bossow i brak dostepu do nowych swiatow wiec nie wiem o co robisz dym. 

Mówisz o najkrótszej ścieżce? No chyba bym padł na zawał jakbym doczytał co minąłem;) poza tym opcja nr1 w dialogu nie istnieje dla mnie, Kuro ftw :-)

 

Eh, człowiek się starał, do małpy biegał bez petard i takie coś.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, cotek napisał:

xD dalej nie wiem o co tyle krzyku 

Może zamiast wtrącać coś o zakończeniach o których nic nie pisalem, postarasz się zrozumieć, że nie uśmiecha się komuś fakt że jest karany przez twórców za nie zajrzenie do poradnika w odpowiednim momencie i to w chamski sposób, bo nikomu korona z głowy by nie spadła gdyby to się odblokowywalo jako extras w post game. Jasne, jakieś uzasadnienie niby jest, ale to można przekazać inaczej.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, cotek napisał:

Dobra, aleee... nie no nie chce mi się już xD Mimo wszystko miłego dalszego granka :D

Ty myslisz ze tu chodzi o zakonczenie Shura - ja tez tak myslalem na poczatku. Tak naprawde chodzi o zakonczenie Purification, ktore rzeczywiscie ma troche chamskie wymogi, ze trzeba podsluchac w odpowiednim momencie odpowiednia osobe. Jezeli tego nie przegapisz to jestes w stanie w jednym przejsciu wbic 3 zakonczenia i Shure zrobic w NG+. Poniewaz jednak aph to przegapil to teraz musialby robic NG+ (Shura) i NG++ (Purification).

Odnośnik do komentarza

Bo w sumie zaczął od tego, że pominie bossów, nie wspomniał stricte o trofikach czy coś :P i tego nie mogłem zczaić, że jest w(pipi)iony bo przepadną mu bossowie w pierwszym przejściu, bo i tak przy każdym pierwszym przejściu jacyś przepadają :) Ale już ogarnąłem i czaje, trochę nie pykło z komunikacją xD

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które już mają za sobą lub są w trakcie NG+

 

Spoiler

Czy odblokowane umiejętności podczas pierwszego przejścia gry są aktywne przy ponownym? Tak sobie zacząłem NG+ i po odwiedzinach u rzeźbiarza aktywowały mi się ulepszenia protezy, w menu umiejętności mam odblokowane ale jakoś nie mogę ich używać podczas walki. Muszę coś zrobić jeszcze, żebym mógł używać?

 

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie:

 

Jak ma się przechodzenie gry do tych wspomnień. Nie bedzzie chyba spojlerem to o co pytam a mianowicie ide sobie tak jakby główną ściezke (doszedłem do bossa na koniu - pierwszego chyba). Ale w świątyni rzeźbiarza trafiłem tak jakby do wspomnień (płonące miasteczko) i na końcu jest Pani Motyl. Te sny to coś pobocznego nie związanego z fabułą? Czy tak czy inaczej tam też się trafia i jest jakaś kolejność przechodzenia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...