Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, cotek napisał:

Chociaż Double Ichimonji w sumie by mi wystarczył :D

Widzialem na youtubach jak tego uzywali, ale dla mnie to za wolne :x Widzialem tez jak jeden gosc uzywal jakiegos ataku noga bodajze z powietrza z drzewka skilli monkow i  niezle to zbijalo stamine bossom przy blokowaniu.

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie podwójne Ichimonji idealne :) Fajnie, że ilu graczy, tyle styli. Teraz tak w pracy mnie naszło czy ja przypadkiem tego ostatniego nasionka nie mam cały czas przy sobie i po prostu nie wymieniłem go na napój XD Bo obczaiłem na necie jego lokalizacje i raczej kojarze, że podniosłem wszystkie.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mario10 napisał:

Ja używam wirujące cięcie jedno z podstawowych umiejętności i później jeszcze to z ostrzem śmiertelności ( czy nieśmiertelności) ale dużo kosztuje symboli ducha.

Tego ostrza niesmiertelnosci tez nigdy nie uzywalem, bo wlasnie za duzo zre symboli ducha :d  Dla mnie o dziwo najlepsze jest chyba ciecie kruka. Jak juz nie mialem pomyslow i brakowalo skilla to "dziobalem" krukiem i paru bossow udalo sie polozyc :d Pozniej uzywalem natarcie cienia i eteryczne przejscie.

Odnośnik do komentarza

Teraz mnie zastanowiła jedna rzecz

Spoiler

Jeśli ostatnie nasiono tykwy znajduje się w Źródlanym Pałacu to jak ktoś wybiera zakończenie, w którym walczy wcześniej z Emmą zamiast Sową, to kto wymienia nasiono na stałe uzupełnieni?

 

Jest wachlarz tych cięć dość szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie fajnego. Parę razy też używałem tego lalkarz ninjitsu i się przydawał :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mario10 napisał:

Teraz mnie zastanowiła jedna rzecz

  Ukryj zawartość

Jeśli ostatnie nasiono tykwy znajduje się w Źródlanym Pałacu to jak ktoś wybiera zakończenie, w którym walczy wcześniej z Emmą zamiast Sową, to kto wymienia nasiono na stałe uzupełnieni?

 

Spoiler

Ukonczylem gre wlasnie walczac wczesniej z Emma i nawet nie zwrocilem uwagi, czy pojawia sie  w NG+, czy nie :d Ogolnie po walce z nia masz game over. Ciekawe tez jak wypada walka z Emma w porownanniu do Sowy :x  Niezle sie tam nameczylem. Sama Emma bulka z maslem, ale potem... :x

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Mało tego to nasiono tykwy znajduje się w Źródlanym Pałacu jak je znajdziesz, a wcześniej zabijesz Emmę to u kogo go wymienić. Nie myślę nawet o NG+ tylko przed zakończeniem głównego wątku nie ma u kogo wymienić tego nasiona :) 

Myślę, że trzeba przejść drugi raz i porównać. Dla mnie Sowa był spoko, fajnie się z nim walczyło i był dla mnie zdecydowanie łatwiejszy niż pierwsza walka z Genichiro czy po nim Prawdziwa Zdeprawowana Mniszka mi więcej problemów przysporzyła.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mario10 napisał:
  Ukryj zawartość

Mało tego to nasiono tykwy znajduje się w Źródlanym Pałacu jak je znajdziesz, a wcześniej zabijesz Emmę to u kogo go wymienić. Nie myślę nawet o NG+ tylko przed zakończeniem głównego wątku nie ma u kogo wymienić tego nasiona :) 

Myślę, że trzeba przejść drugi raz i porównać. Dla mnie Sowa był spoko, fajnie się z nim walczyło i był dla mnie zdecydowanie łatwiejszy niż pierwsza walka z Genichiro czy po nim Prawdziwa Zdeprawowana Mniszka mi więcej problemów przysporzyła.

Spoiler

Nie zrozumielismy  sie :d Po pokonaniu Emmy nie dotrzesz do Palacu, gdyz po jej pokonaniu masz game over. Musisz zaczac NG+, jeszcze raz ubic wszystkich bossow i przy nastepnym wyborze wybrac Sowe i dopiero masz mozliwosc dostania sie do Placu :d

 

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mario10 napisał:
  Ukryj zawartość

Aha takie kwiatki, ja ładnie stanąłem w obronie Kuro i myślałem, że jak walczysz z Emmą to jest ciąg dalszy :)

 

Spoiler

Nom, dlatego zaczalem grac od poczatku, by dostac sie do ostatniej miejscowki. Najlepiej bylo zrobic kopie sejwa przed wyborem, zalatwic Emme, pozniej wczytac sejw i wybrac Sowe :d Niestety o tym nie wiedzialem i po pokonaniu Emmy  musialem rozpoczac gre od nowa :x

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, bebbop napisał:
  Ukryj zawartość

Nom, dlatego zaczalem grac od poczatku, by dostac sie do ostatniej miejscowki. Najlepiej bylo zrobic kopie sejwa przed wyborem, zalatwic Emme, pozniej wczytac sejw i wybrac Sowe :d Niestety o tym nie wiedzialem i po pokonaniu Emmy  musialem rozpoczac gre od nowa :x

 

Spoiler

No ja nie kombinowałem za bardzo choć szkoda, że nie da się zapisywać fizycznie i trzeba kombinacje z tym kopiowaniem robić,choć przed decyzją czy walczyć z Sową czy Emmą powinno się dać, ale z drugiej strony jak by można było zapisywać fizycznie to nie byłoby nic trudnego bo po przegranej walce wczytywałby się savea :), a z trzeciej strony zachęca do kolejnego przejścia gry bo sam bym z Emmą powalczył i tym samurajem po nim. Żródlany pałac fajna lokacja i fajnie się tam walczy choć momentami robi się gęsto bo wrogowie dobrzy.

 

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie mogę pokonać finałowego dziada. Ale jest progres, dochodzę już do czwartej fazy. Próbowałem agresywnie, potem walkę podjazdowa, ale zawsze mnie dojedzie. I ten chory zasięg pjerdolonej wloczni. Kiedy myślę że uskoczylem, to i tak mnie tafi... Na filmikach ludzie z taka łatwością go zabijają. 

Edytowane przez genjuro
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No na razie padłem raz na mniszce i daje sobie spokój do jutra bo mam dość. Ta gra to jest jeden wielki boss rush. Po pokonaniu sowy to ja chyba 5 minut pograłem i kolejny boss. Mam wrażenie ,że w Cuphead już te przerwy były większe ;d 

 

Brakuje tej grze eksploracji. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

git gut i tyle. Moja rada to perfect parry przez 2 fazę i potem to już odbijanie błyskawic. Pierwsza faza to jest formalność bo combo double ichimonji + uniki masakrują go w 20 sekund. 

Ja najwięcej czasu straciłem na 2 fazie. Dokąd nie ogarnąłem parry tak jak powinno to nie widziałem możliwości - po ogarnięciu jak pisałem 2 faza trwa 30 sekund. 

Pocieszę tylko ze po tej walce reszta gry to już spacer po parku - ng+ to się leci jak dzik w pomidory

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, cotek napisał:

Piszesz chyba o Genichiro hmm? :P

Nie o ostatnim bossie. Trzeba mu tam zbić posture bo inaczej Cie dojedzie. Albo perfect parry albo dobre uniki i techniki "monk" + ichimonji

9 godzin temu, McDrive napisał:

To jak w bb biegaj wokół w 3 i 4 fazie:Coolface:

Jak masz cierpliwość :> walka potrwa tak z godzinę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatniego bossa próbowałem chyba z tydzień ubić, to już nawet nie pamiętam ile tych prób było. Plus tego taki, że tak naprawdę dopiero na nim nauczyłem się perfect parry :D 

 

Z Genichiro miałem taką sytuację, że albo ja go rozwalałem w 20 sekund, albo on mnie na 1 combo, bo jednak każda strata życia na nim wiedząc że są jeszcze 3 fazy, powodowała, że wolałem zacząć od nowa.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...