Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, stoodio napisał:

Mało prawdopodobne, a jeśli na profilu nie masz innego zapisu z przynajmniej raz ukończoną grą wręcz niemożliwe.

Ah ok, to teraz przy NG+ zachowałem bo myślałem, że za pierwszym razem oddałem. Zawsze wybieram przy grach od From pierwszą opcje dialogową przy pierwszym przejściu;)  Nie licząc wyboru pozostania przy Kuro :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Ja pierwszą i drugą kropkę zbijałem w sumie z dwie minuty ale 3 i 4 to wymuszanie skoku który omijałem i dwa ciosy na plecy i ucieczka. Plus łapałem go na petardy w odpowiednich momentach i znowu jeden/dwa ciosy i ucieczka. Wcale nie jest to długa zabawa bo bardzo często skacze albo daje się złapać w petardy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady panowie, ja pierwszą fazę łapię go na kontrze mikiri i paruje ciosy, w drugiej wiem kiedy jak zaatakuje i nawet nie zbijam mu postury co zabieram cały pasek zdrowia, choć wcześniej fajnie działało natarcie cienia na niego, ale skończyły mi się symbole ducha już po kilkudziesięciu próbach. No i z włócznią na odległość często mnie trafia z wyskoku, pewniej jeszcze źle robię unik, a w zwarciu postura mi szybko zbija. Ale widzę progres bo każde kolejne podejście poprawia ruchy i umiejętność uniku. Dwie fazy pierwsze już praktycznie bez strzału :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie, to tak: 

1. Genichiro - agresywnie atakowałem robiąc podskoki nad podcinką - w ten sposób zbiłem szybko jego posturę odbiciami i swoimi atakami,

2. Dziad z mieczem - atak, zbicie, atak, zbicie, odejście jak pojawiało się kanji czerwone i ładowane ciosy - imo najlepsza metoda na zbicie postury. Nie używałem tutaj dopałek,

3. Dziad wyciąga giwere spod pazuchy i włócznie z tyłka - w tym momencie odchodziłem na bezpieczną odległość - aktywacja boskiego konfetti  i postawa wzmocnionego ataku - podbiegłem, dwa szlagi z techniki ostrza śmiertelności i odbiegałem. Prowokacja do jego skoku, pod nim unik i kiedy byłem za plecami, kolejne szlagi z ostrza śmiertelności i tak w kółko, przez dwie ostatnie fazy.

 

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Chyba trzeba sobie dać spokój z ostatnim bossem i przyznać, że chyba go nie pokonam. Ani raz nie udało mi się pokonać trzeciej fazy jak tylko dostanie tą (pipi)ą włócznię to nie mogę znaleźć sposobu na niego. Raczej odpuszczę bo wiadomo, że jak zostawię grę na 2 tygodnie to już nie będzie szans na ostatniego bossa :)

Odnośnik do komentarza

tez mialem zwatpienie na nim, polecam jednego dnia grac do oporu (to juz masz za soba chyba), dzien przerwy i potem na chlodno. u mnie zazwyczaj dziala i we wszystkich soulsach taka metoda sie sprawdzala. jedna sesja na nauczenie sie ruchow, odpoczynek i z czysta glowa - czesto padaja za pierwszym razem, czy malpa, czy ostatni boss.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ma włócznie to tylko parowanie i dobre zarządzanie własną posturą, czyli raz na jakiś czas wycofanie się (polecam do tego głaz na środku areny) i zminimalizowanie swojej postury. Boskie konfetti + Double Ichimonji + Mikiri. Jak atakuje włócznią szlagiem od góry przy wyskoku to normalnie można unik do jego boku zastosować i go pokarać trochę. Ciężko też coś więcej doradzić. Ja mu zjadłem posturę parowaniem tych jego dłuższych combosów włócznią. Trzymałem się dość blisko niego, bo ten jego pistolet + szybkie doskakiwanie może zjeść nam hp w sekunde. Jak ja nerwus go pokonałem po bluzganiu i chodzeniu po ścianach to też dasz radę @mario10 ;)

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...