Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.12.2019 o 11:37, mario10 napisał:

Tak dla rozluźnienia atmosfery fajny filmik widać nie tylko u mnie lecą siarczyste słowa :banana:

 

 

Niech mi ktoś da twitcha do tej koreanki z 1:45, bardzo proszę.

22 godziny temu, Figaro napisał:

Rozumiem shranza, bo tez mam taka blokade. Czuje ze nie podolam.

22 godziny temu, Figaro napisał:

Rozumiem shranza, bo tez mam taka blokade. Czuje ze nie podolam.

Nom, ja od czerwca jestem przed final bossem i nie mogę się przemóc, żeby odpalić i dostać wpyerdol.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, mozi napisał:

Brakuje mi exploracji trochę bo są momenty że to istny boss Rush. 

 

No ja od gierki miałem większą przerwę ostatnio bo dużo się u mnie działo ale to mi mega przeszkadza. Gra jest dużo dynamiczniejsza jeśli chodzi o poruszanie od Soulsów a eksploracji jest dużo mniej. Już widzę w następcy jak gram rycerzem z dwuręcznym mieczem i paruję ciosy jak w Sekiro :wub: Już o tym pisałem ale w gierce jest wrażenie szermierki i faktycznego pojedynku. Najlepsza gierka w jaką grałem w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

No ja od gierki miałem większą przerwę ostatnio bo dużo się u mnie działo ale to mi mega przeszkadza. Gra jest dużo dynamiczniejsza jeśli chodzi o poruszanie od Soulsów a eksploracji jest dużo mniej. Już widzę w następcy jak gram rycerzem z dwuręcznym mieczem i paruję ciosy jak w Sekiro :wub: Już o tym pisałem ale w gierce jest wrażenie szermierki i faktycznego pojedynku. Najlepsza gierka w jaką grałem w tym roku. 

To jest dla mnie skarb tej gry. Jestem w źródlanym pałacu i niewiele używam narzędzi protezy, niektórych mimo, że mam nie tknąłem nawet raz w walce.
Czuje w sekiro właśnie tą szermierkę,  że każda akcja i reakcja ma znaczenie. I gdy w pewnych miejscach wydawało mi się, że gra jest niesprawiedliwa to wiem, że jak gracz nie popełnia błędów to nie dostaje batów. Już ma szczególne miejsce w moich growych zakupach i mam nadzieję, że kolejne pozycje od From będą podobne.

Odnośnik do komentarza

Dobra myślałem ,że pisaliście o tych małpach w świątyni a wam chodziło o tą dużą małpę ;d Ja poszedłem w zupełnie inną stronę i ten kwiat to była ostatnia rzecz której mi brakowało. Nie był to ciężki boss, zmieściłem się poniżej 10 prób. Cień padł za 3 razem a na Sowie padłem tylko raz bo chciałem zobaczyć jakie ma ruchy i po tej próbie myślę ,że też się go da w miarę szybko ogarnąć no ale zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

To ja znalazłem też fioletową i zieloną. Ogólnie przedmiotów jakoś mało używam, mam po kilkanaście sztuk tych wszelakich balonów, granulek też rzadko chyba, że już ważą się losy walki z bossem. Jakoś nie potrafię się przyzwyczaić do przeskakiwania po tych przedmiotach podręcznych w czasie walki, jak coś użyję to w ferworze walki zapominam o powrocie do tykwy i ginę :)

Odnośnik do komentarza

No kolorowe też mam. Ja po ogarnięciu cukierków od Bezgłowych, zacząłem używać w sumie tych dodatkowych rzeczy, ale wcześniej też jakoś nie bardzo. Ale gra zdecydowanie nabiera głębi i w sumie w "ostatniej" lokacji dość dobrze pomagają. Tak samo też nie bardzo używałem protezy, tak teraz jak je sobie mocno upgrade'owałem to zabawa jest przednia. NG+ będzie miodny :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie chyba najbardziej w tej grze wkurza brak przetestowania danej umiejetnosci przed jej zakupem. Nie raz zdarzylo sie, ze cos zakupilem, a potem w ogole tego nie uzywalem, bo kompletnie mi nie pasowalo i oczywiscie braklo srodkow, by zakupic cos innego. 

 

PS. Osobiscie ukonczylem gre z zakonczeniem Shura, ale zaczalem drugi raz ze dwa miesiace temu, by dotrzec do ostatniej krainy. Trzeba bedzie sie w koncu przemoc i zasiasc ponownie do tej zacnej gry :d

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...