Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SlimShady napisał:

W Bloodborne chyba nie można było ominąć zawartości w związku z zakończeniami tj.lokacje/bossowie.

Jest w Sekiro sposób, żeby zmierzyć się ze wszystkimi bossami na jednym przejściu, jakiś moment, gdzie należy zasaveować i od niego zaczynać kolejne przejście?

Spoiler

Z tego co wyczytałem to tym pierwszym miejscem jest spotkanie właśnie z ojcem trzeba skopiować savea bo w zależności od tego, którą opcję dialogową się wybierze to albo się walczy z nim albo z Emmą, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę to w solucjach są opisane wszystkie 4 zakończenia i gdzie jakie decyzje należy podjąć żeby dojść do konkretnego zakończenia.

 

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj podszedłem do walki z Wielkim Shinobim Sową i nastawiłem się na ciężką walkę, a tu chyba przy 5 lub 6 podejściem padł. Jakoś nie miałem z nim większych problemów, miło mi się z nim walczyło. To więcej krwi mi psują ci szybcy przeciwnicy z rodzaju fechmistrz.
Teraz wszedłem do Źródlanego Pałacu ale chyba wrócę powalczyć jeszcze z bossami bezgłowymi bo ich zostawiałem wszystkich:)
 

Spoiler

Powrót do zamku w Ashinie jest ciężki dużo silnych wrogów, a po zabiciu Sowy jeszcze pobawiłem się z tymi bossami opcjonalnymi w budynku super sprawa.
Choć standardowo fechmistrz napsuł mi krwi :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza

Bezglowych to warto ogarnąć jak będziesz miał do kupienia divine confetti w sklepie. Chociaz rozpykalem ich używając po 2 szt na głowę. 

Wogole jak mi brakuje soulsow po sekiro. Jedi trochę podniósł benis ale nie wiem czy nie skończy się ogarnieciem całości od nowa zaczyanajc od demonów w 60fps na emu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kiepskie aktorstwo twitchowe, albo choroba psychiczna. Serio, jesli ktos tak w zyciu realnym reaguje na to co sie dzieje w grze video (szczegolnie w grze pve, ktora zawsze ma schemat ktorym mozna ja pokonac i wina lezy w 100% po stronie gracza) to powinien szybko skonsultowac sie z psychologiem bo ma powazne zaburzenia nerwowe. A najlepiej porzucic gry video w ogole i zajac sie samorozwojem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...