Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wredny napisał:


U mnie pewnie dopiero w piątek, bo nie chce mi się jeździć po mniejszych sklepikach, a sieciówki wcześniej nie wystawią...
 


Nie no Horizon ograny, spokojna Twoja rozczochrana :lapka:

Dobry z ciebie jajcarz :klapek:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Bigby napisał:

Możliwości walki i różne upgrade'y ręki w nowym trailerze robią mocno. :banderas::banderas:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ParchedGiftedAardvark-size_restricted.gi

 

 

Dodatkowo na 4chanie ktoś podał nowe info o grze, m.in. czasie jaki potrzeba do ukończenia. Gościowi zajęło to nieco ponad 42 godziny, ale twierdzi, że omijając poboczne lokacje i nie eksplorując dokładnie całość zamknęłaby się pewnie w 25h.

 

Jest też spoiler o liczbie lokacji:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

12. Każda z nich znacznie większa niż te z poprzednich soulsborne'ów, chociaż przez niektóre można dość szybko się przemieścić.

 

 

 

 

 

Nie wiadomo na ile to prawdziwe, ale i tak na dniach wszystko będzie jasne.

 

Czas ukonczenia ? Nie ma czegos takiego poza speedrunami 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Masorz napisał:

Ja mam głęboko w piździe wszelakie materiały z tej gry i takie podejście polecam wszystkim prawdziwym graczom.

:lapka: 

Z sekiro to w sumie widziałem tylko pierwszy trailer rok temu i te parę gifów/screenów co się przewinęło przez temat. Dodatkowo ostatni raz grałem w gierkę AAA z kilka miesięcy temu, więc hype coraz większy :fsg:

 

#teamcyfra

Odnośnik do komentarza

Z innego info - na bieda PS4 szału nie ma jeśli chodzi o klatki (na Reddicie jedna osoba napisała, że gorzej niż Bloodborne). Nawet na

Pro, z uwagi na odblokowany framerate, ponoć nie jest szczególnie najlepiej.

 

W sumie w takiej sytuacji biorę na PC. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

fuck off I got work to do

 

 

Tak w ogóle to gra leakneła po całej Europie także uwaga na spoilery. Jak ktoś mieszka w Niemczech, to ponoć MediaMarkt gdzieś sprzedaje.

Na stronie MM jest napisane ze dostepne od 22.03 na X1 a na PS4 to w ogole nawet w ofercie nie ma. Chociaz moze bym sie przeszedl bo i tak musze cos kupic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...