Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Bansai napisał:

 

na tym forum sa smierdzace casuale ktore nie graly jeszcze w DMC5 wiec nic mnie juz nie zdziwi.

 

takze zamknac klawiatury o BB i spieprzac do odpowiedniego tematu albo zacznie sie pogrom. "Joos" juz sobie nie popisze na forum, ktos jeszcze chce dolaczyc do tego grona?

:banderas:

Odnośnik do komentarza

Ludki ktorzy sa specami od Soulsow mowia ze gra jest duzo trudniejsza. Gra nie wybacza przeciwnicy zabijaja cie bardzo szybko uniki nie maja 50 klatek niewidzialnosci i nie da sie zrobic akcji ziomus przejdz mi Bossa. 

 

Movement jest fantastyczny hitboxy sa wspaniale 

 

Obys sie nie zawiodl juz na Ogrze xD

Odnośnik do komentarza

Możliwości walki i różne upgrade'y ręki w nowym trailerze robią mocno. :banderas::banderas:

 

Spoiler

ParchedGiftedAardvark-size_restricted.gi

 

 

Dodatkowo na 4chanie ktoś podał nowe info o grze, m.in. czasie jaki potrzeba do ukończenia. Gościowi zajęło to nieco ponad 42 godziny, ale twierdzi, że omijając poboczne lokacje i nie eksplorując dokładnie całość zamknęłaby się pewnie w 25h.

 

Jest też spoiler o liczbie lokacji:

Spoiler

 

12. Każda z nich znacznie większa niż te z poprzednich soulsborne'ów, chociaż przez niektóre można dość szybko się przemieścić.


 

 

Nie wiadomo na ile to prawdziwe, ale i tak na dniach wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Masorz napisał:

Jak Pan Jezus (czyli @Dave Czezky) pozwoli, to już w czwartek czeka mnie najboleśniejsze i najliczniejsze ginięcie w grze video od długiego czasu :fsg:


U mnie pewnie dopiero w piątek, bo nie chce mi się jeździć po mniejszych sklepikach, a sieciówki wcześniej nie wystawią...
 

3 godziny temu, _Be_ napisał:

Wredny nie ograł najlepszej gry na PS4 cooooooojp2.mkv 


Nie no Horizon ograny, spokojna Twoja rozczochrana :lapka:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

A ja sobie uświadomiłem, że jednak chyba w sobotę zagram, bo w piątek pewnie jakaś popijawa z kumplem, więc po tym (lub w trakcie) raczej lepiej nie odpalać czegoś, w czym kluczowy jest refleks i błyskawiczna ocena sytuacji :)

 

No ja bede musial zrezygnowac z walenia sake calkowicie podczas ogrywania siekiery takze wyjdzie tylko na zdrowie. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...