Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Zasluzony sukces, ale oczekiwałem więcej, bo tak naprawdę poza argumentem 'niszowy gatunek' to gra ma wszystko co trzeba by zostać hitem sprzedażowym,no może poza lokacjami. Taka potyczka z jednym psem to najlepszy imo boss fight tej generacji.

Pomyslec, ze takie zloto powstalo bo ktoś wolal DMC niż Dragons Dogme.

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj przeszedłem grę na Sons of Sparda i ma dość, zbyt dużym casualem jestem żeby wyżej mierzyć. Ostatnia walka w grze wywoływała u mnie palpitacje serca i w(pipi)ienie, o ile jeszcze

Dante vs Vergil przeszedłem przy pierwszej próbie, tak na Nero vs Vergil poszły mi z 4 złote kule. Ni (pipi)a nie potrafiłem V kontrować.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem i ogólnie ok, system walki miody - swoboda w nim powala, jednak to co mnie boli to:

 

- że 20% wszystkich misji to praktycznie sama walka z bossem

- lokalizacyjne ta gra jest mocno przeciętna, jedna ze słabszych w serii, ponad połowę gry spędzamy w tej samej lokacji, która nie porywa

 

Te 2 rzeczy bolą mnie najbardziej - skilla nie mam żeby masterować wszystkie poziomy i trofea, dla mnie taka mocna 8/10 :)

Odnośnik do komentarza

Ja to robię, żeby mieć 100% trofików i póki co przerwa z gierką. Ale ten brak leaderboardów to faktycznie lipa, w DMC4 fajnie to rozwiązali z podziałem na kraje, pamiętam że przez jakiś czas byłem na 1 miejscu w Polsce :ohboy: Zawsze to dodatkowa motywacja i sens, żeby dłużej pograć i bardziej się starać, nie potrafię zrozumieć dlaczego Capcom zrezygnowało z tego motywu. 

Odnośnik do komentarza

yakUsRt.jpg

 

Dante, Nero i V na S,  o dziwo wszyscy za pierwszym podejściem. Generalnie jak się zna cheesy każdej postaci, to można w miarę luźno skończyć bloody palace, tylko na samym końcu trzeba uważać, żeby głupio nie zginąć (jak mi boss na 101 etapie jednym ciosem skosił pół skali życia to się trochę osrałem, nie powiem że nie). Trzeba teraz wrzucić na ruszt coś casualowego, żeby się odstresować :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, estel napisał:

Ponoć nie będzie żadnego DLC? Bezsensu, bo widziałem na PC już mody, że można Vergilem grać. Pewnie wypuszczą Special Edition za rok czy dwa i będą sobie życzyli następne 200 zł...

Tak twierdzi Matt Walker. Pewnie będzie tak jak mówisz :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...