Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tyle pytan, ze leb mi zaraz rozsadzi. 
Najwiekszy minus? Kto ten film koorwa montowal??? Pewnie w edycji Final Super Deluxe Uncut Extended Version dowiemy sie o milionie szczegolikow, ktore gdzies sie przewinely, albo byly integralna czescia trzonu historii RotS, ale nie znalazly wyjasnienia bo trzeba by jeszczecze dwa filmy zrobic, by sie zazebialy. Najgorsza postac? Fin. Najlepsza? Ray. 
Na plus plenerki, kiedy juz byla akcja to byla z yebnieciem, mrok koncowki i kilka postaci. 
Kielbie we lbie jest ogromne. Chaos niczym z montazem tego filmu.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yap napisał:

Najlepsza? Ray

3 tie fightery jednym strzalem, kilkunastu storm trooperow, jeden uczen jedi, jeden mistrz jedi, jeden lord sith - bez treningu, bez przygotowania, bez wysilku. Brawurowa jazda fiatem milenium. Ta postac faktycznie jest najlepsza. I niesamowita.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2019 o 12:12, MBeniek napisał:

Powiem tak: nie wiedziałem, że da się zrobić gorsze star warsy niż ostatni jedi.

I plusik dla Frantika, że w tytule tematu zawarł od razu recenzję/ocenę filmu (i to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem).

To "(XDDDDDDDDDDDD)" akurat ja dodałem jako komentarz do podtytułu filmu.

Odnośnik do komentarza

meh..w okresie swiatecznym wyskoczylem do kina i chyba wszystko zostalo juz powiedziane.
Slabe zakonczenie bardzo slabej trylogii.Choc stawiam ten film wyzej niz last jedi  i sam jeden pkt daje za scene
 

Spoiler

Hana Solo i Bena

Dla dopelnienia efektu widzialem ten film z dubbingiem xD Glos Finna brzmial jak jakis pato prawilny seba xD

4/10

Odnośnik do komentarza

Od premiery ponad 700mln na świecie, ponoć nawet gorzej niż TLJ po tylu dniach wyświetlania.

Ogólnie Disney zarżnął tą markę. Będzie pewnie z 1,3mld, ale tu przecież jest taki potencjał i fanbase że spokojnie dwoma dobrymi częściami mogli zrobić podkład by walczyć z Avatarem itp 

Odnośnik do komentarza

Miałem nieszczęście obejrzeć to coś w kinie. Filmem tego nie nazwę bo to jest zlepek przypadkowych scen bez ładu, składu, żadnego sensu i krzty scenariusza. Postacie są tak tragicznie nakreślone że ich dylematy mogą sie równać jedynie z tymi jakie ma kasjerka w biedronce nie ubliżając tej profesji. Scenariusz a właściwie to co miało nim być Abrams pisał chyba w kiblu na kolanie. Całość fabularnie jest tak fatalnie niespójna, nielogiczna i po prostu głupia że nie jestem sobie w stanie przypomnieć jakiejś jednej dobrej sceny, watki poboczne są tragiczne i zupełnie nic nie wnoszą pogłębiając jedynie chaos na ekranie, do tego jeszcze te zmartwychwstania co pięć minut :facepalm:Jako zdeklarowany fan klasycznej trylogii uważam że to najgorszy film jaki powstal w uniwersum, tragiczne pożegnanie i zdeptanie legendy przez Disneya, po tym blamażu życzę im żeby utopili finansowo na tym gniocie a tych którzy jeszcze nie widzieli ostrzegam przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto, grają odświeżonego Blade Runnera i lepiej sypnąć groszem na klasykę. 

Odnośnik do komentarza

Widziałem w dniu premiery, ale jakoś nie miałem okazji napisać wrażeń. Film jest o niczym. Generalnie nie widzę w nim jakiejś myśli przewodniej, wątku głównego. Palpatine wprowadzony totalnie z dupy. Przemiana Kylo Rena jeszcze gorsza niż Anakina w trójce. Rey bez dylematów, myślałem, że będzie ją kusić, ale nie. To nawet Luke w szóstce dał się ponieść. No średnie to było. 

 

Ale, ale! Tak naprawdę piszę tego posta, żeby poinformować, że Revan wraca do kanonu! Czyżby nowy KotOR się szykował? Albo jakiś remake? :)

Odnośnik do komentarza

A ja byłem dziś. I kurde podobało mi się. Przeczytałem wcześniej spoilery i polazłem z przekonaniem że to będzie trochę lepsza 8ka. No może 7ka, nie przesadzajmy.

Ale jak na gwiezdne wojny było na prawdę dobrze. Rey nie irytowała za bardzo. Nawet trochę dało się ją lubić. Murzyn i Poe wyszli najlepiej że wszystkich filmów. 

Walki ok bez szału. Muzyka to klasyka ale dobrze dobrana.

 

Tyle ze chciało się więcej na starcie trylogii. 8ka rozwaliła wszystko. A 9ka powyrzucala większość 8ki dał już na wstępie w napisach Palpatinea (sic!). I cyk zatrybiło.

 

Nadal wolałbym żeby Jedi i Sithów było dużo, żeby walk było więcej, żeby rebelianci nie byli tak żałośni (tylko 10 statków w zaroslach?) i żeby było troche polityki na jakims poziomie (rebelianci kontra imperiuj i tyle?).

Ale jak na oczekiwania jakie miałem wyszło dobrze.

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...