Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chris85 napisał:

Manto Carlo jest chore. Dawno nie miałem ochoty wyebać pada przez okno. Ostatnio chyba Dark Souls 3 mnie tak odpaliło :[

A to właśnie mój ulubiony rajd. Pierwszy który wygrałem w dwójce i imo jest dużo lepiej w sequelu zrobiony. Uwielbiam zjeżdżać z góry, gdzie przyczepność rośnie wraz z trasą, jednak co chwila są jakieś pułapki lodowo- śnieżne. Imo gorzej jak jedziemy pod górę bo trzeba się hamować jak spada przyczepność.

Tak ostatnio przegrałem mistrzostwa. Na przedostatnim odcinku dostałem kapcia i pół minuty w plecy. Skończyłem na 5 miejscu tracąc jakoś 3 sekundy do 2 czy 3 miejsca... A 3 miejsce w mistrzostwach o 3 punkty więc nie awansowałem do wyższej ligi. 

 

Zacząłem sezon od nowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz grę np. z USA, a wpisałeś kod w psn  Europa, to kod (o ile nie został wcześniej wykorzystany) powinien zostać przyjęty i dodatek ściągnięty ale nie połączony z grą z innego regionu.

Więc jeśli rzeczywiście masz dodatek ściągnięty to:

Albo kup grę z regionu Europa, albo załóż konto na rejon taki sam jak gra i tam zakup dodatek jeszcze raz.

To kwestia tego co wyjdzie ci taniej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4001-CUSA12747_00-DIRTRALLY2YEAR1P
 
Jest promocja na Year One Pass, to chyba najlepszy zakup by mieć większość dlc, tj. aut i rajdów?
Jak masz już grę to raczej tak, bo chyba Year 2 nie planują, a przynajmniej nic nie słyszałem. W innym wypadku lepiej poczekać na wersję Complete.
Odnośnik do komentarza

Ale na jaką wersję complete? Tu już nie ma na co czekać. Na store jest wersja z wszystkimi dodatkami ale imo dla kogoś kto nie ma jeszcze DR2.0 wziąć te DLC i pudełko lub cyfrę i ma się wszystko! Na co czekać? Dodatek Colina będzie za free dla posiadaczy jakiegokolwiek Season Passa.

Wątpię by były jeszcze jakieś DLC do gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, marbel007 napisał:

Fak i nie pobrało się. 18 GB a ssanie strasznie wolne, ok 10Mb/s. Mam łącze 100Mb. Pewnie Janusze z bloku obciążają łącze. I nie pograłem dziś. Jakby nie mogli dać predownloadu. Jakieś wrażenia?

Trasy w Szkocji są świetne. Porównałbym ją do tych w Polsce. Jest bardzo szybko i dość szeroko. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Koledzy w tym DLC jest kilka tras w Finlandii i Grecji, których sam (jeszcze) nie posiadam. Wpadły mi nawet osiągnięcia za skoki i dachowanie. 

Szkocją, Finlandia, Walia i Szwecja to dla mnie kwintesencja "Colinów". Walić wszystkie asfaltowe trasy. Tylko szuter, przez pola i las :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj wieczorem pokonała Sierra w drugim scenariuszu w Szkocji. Jednak nie miałem wczoraj weny, dziś może przysiądę konkretniej. Generalnie spoko tylko na razie in minus, że mamy być na pozycji 2-3 w generalce a nie znamy przed rozpoczęciem OeSa generalki :/ Więc nie bardzo wiadomo w jaki czas celować. W sumie i tak trzeba pełną pałą. 

Szkocja to faktycznie typowy Colin - trudno i podchwytliwie, więc kilkukrotnie hołd Colinowi oddałem lądują na dachu czy w drzewach. Kocham tę grę - taki Dark Souls trochę. 

A gram na 70% trudności (rozumiem że tu chodzi o czasy przeciwników).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...