Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja grałem w demo i grafika dziwnie wyglądała, niby były momenty, ale innym razem średnio. Jak zginąłem to nie chciałem znowu zaczynać bo mnie znudziło to całe chowanie się przed głuchymi przeciwnikami z daunem. Postacie fajne, ale animacja średnia. Gdybym gierkę dostał to bym ograł, ale sam nie zainwestuję w to kasy. Jako że nie lubię języka francuskiego, to włączyłem angielskiego dubba i postacie zaczęły gadać po angielsku, ale z francuskim akcentem. Co za de.bil to wymyślił?

Odnośnik do komentarza

Taki zabieg przecież stosowany jest dość powszechnie, choćby w Assassin's Creed i dla mnie jest to super rozwiązanie - pamiętam, jak w AC Unity z tego zrezygnowali i postacie gadały pięknym oxfordzkim to aż mnie telepało.
A sama gierka? Bardzo sympatyczne AA - bez wodotrysków, budżetu z kosmosu - jasne, gameplayowo uboga, czasem drewniana, ale bardzo przyjemna ze świetnym klimatem i wystarczającą dawką czynności, angażujących gracza (w przeciwieństwie do prawdziwych symulatorów chodzenia).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Kozacka jest ta gra, kurde, ilość tych generowanych szczurów w lokacjach, to robi wrażenie i ryje banię. Dobrze, że z tym czekałem na Sexa, zamiast ogrywać na Pro. Bardzo ładnie i graficznie to w ogóle kopara momentami opada w tym natywnym 4K. I taka liniowa fabuła single znowu trafiła do Mnie. Nie mniej, gra warta ogrania póki w GP jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gameplay prosty, wizualia całkiem spoko podoba mi się muzyka. Gra ogólnie mocno przypomina mi TLOU tylko w innych klimatach i mniejszym budżetem.

Zagadki są proste ale przyjemne w rozwiązywaniu tym bardziej że najczęściej przeszkadza nam tysiące szczurów. Jak dziadów nie lubię w prawdziwym życiu tak tu się udały. Powodują trochę obrzydzenie, czasami panikę ogólnie czuć smród i śmierć. No fajnie jest. Bardzo solidna korytarzowka z niespotykanymi dotąd przeciwnikami na konsoli. Polecam 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj grać no i sam nie wiem. Klimat niby fajny. Liczyłem na grafikę, ale jakieś rozmazane to, dodatkowo mleko na ekranie. 30 fps kłuje w oczy, strasznie nowe gierki rozpieściły tymi 60 klateczkami. Historia wydaje się być fajna, pogram dalej na pewno. Animacje trochę drewniane, ale można wybaczyć. Dodatkowo będzie rehabilitacja gówniaka, tego nigdy nie lubiłem w grach, więc nie wiem co z tego będzie, ale dam szansę. Jak nie siądzie to będzie wpis w "Właśnie porzuciłem,,"

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, orion50 napisał:

Zacząłem wczoraj grać no i sam nie wiem. Klimat niby fajny. Liczyłem na grafikę, ale jakieś rozmazane to, dodatkowo mleko na ekranie. 30 fps kłuje w oczy, strasznie nowe gierki rozpieściły tymi 60 klateczkami. Historia wydaje się być fajna, pogram dalej na pewno. Animacje trochę drewniane, ale można wybaczyć. Dodatkowo będzie rehabilitacja gówniaka, tego nigdy nie lubiłem w grach, więc nie wiem co z tego będzie, ale dam szansę. Jak nie siądzie to będzie wpis w "Właśnie porzuciłem,,"

Jakie rozmazane? Na czym ty grasz? Hd ready? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Właśnie skończyłem. Jak zobaczyłem, że będzie patch to w sumie uznałem, że trudno, bo gierka za mocno wciąga. Mega klimat, muzyka, brutalność (martwe zwierzaki :banderas:). Ostatni boss też bardzo spoko. Zdarzył mi się jeden bug, że wlazłem w drzwi i nie mogłem wyjść, ale takto czyściutko. 

 

Quaz w swojej recce mówił, że to średniowieczne tlou i w sumie nie sposób się nie zgodzić. Ja po rozczarowaniu dwójką tlou uważam, że to oddrutka. Ale oczywiście to zależy od osoby, bo jednak gameplay czasem jest dość monotonny. No i postacie (żadna!) nie irytują. Obawiałem się, że skoro dzieciaki to meh. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...