Skocz do zawartości

PSX Extreme 258


Oceń okładkę PSX Extreme 258  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 258 - Resident Evil 2

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 258 - Far Cry New Dawn



Rekomendowane odpowiedzi

@Emtebe a co ludzie mają pisać o numerze jak jeszcze nikt nie miał go w dłoniach? Żeby jeszcze chociaż jakiś próbny tekst wyszedł do przeczytania, a tak to mamy tylko okładki, kiedyś jeszcze rozmazane strony. I co Ty tutaj chcesz innego oceniać po takiej zapowiedzi?

Z kolei po wyjściu numeru, widzę same posty o zawartości.Sam zresztą często coś skrobne.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MYSZa7 napisał:

@Emtebe a co ludzie mają pisać o numerze jak jeszcze nikt nie miał go w dłoniach? Żeby jeszcze chociaż jakiś próbny tekst wyszedł do przeczytania, a tak to mamy tylko okładki, kiedyś jeszcze rozmazane strony. I co Ty tutaj chcesz innego oceniać po takiej zapowiedzi?

Z kolei po wyjściu numeru, widzę same posty o zawartości.Sam zresztą często coś skrobne.

 

To pewnie Ty jesteś autorem jednego z tych dwóch postów co są na temat zawartości :-)))

 

A tak na poważnie Mysiu, to traktuj moje wynurzenia z przymrużeniem oka. Poza tym, nie napisałem, co ludzie mają pisać, co chcę by pisali, tylko wypunktowałem, co piszą najczęściej :-)

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2019 o 19:13, Emtebe napisał:

Typowy temat o kolejnym numerze PSXE:

 

1. Przed premierą milion postów:

       a) okładka super

       b) okładka brzydka

       c) u mnie na pewno będzie okładka 1

       d) u mnie na pewno będzie okładka 2

 

2. Po premierze kilka postów:

       a) okładka super

       b) okładka brzydka

       c) u mnie była tylko okładka 1

       b) u mnie była tylko okładka 2

       c) ze dwa posty odnośnie zawartości numeru od stałych czytelników

 

I cyk... Perez może wrzucać kolejną zapowiedź a komentarze zataczają koło ;-))))

 

No ewentualnie znajdzie się jeszcze jakiś miszcz fotoszopa, z komentarzami, że zrobiłby taką okładkę, że byście się posrali na miętowo ;-))))

 

Brzydkie uogólnianie. Wystarczy spojrzeć na temat o poprzednim numerze. Na pierwszej stronie kilka postów o okładce, kolejne 3 strony już prawie tylko o zawartości.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie :thumbsup:. Że tak powiem: dobra zmiana. Mam nadzieję, że to fazowe wygaszanie tego działu i za dwa numery nie będzie go wcale :usmiech:

Szkoda, że nie braliście też głosowania na grę roku z FPE do tych podusmowań. Może by się Forza na trzecim miejscu jeszcze załapała :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Była drama o gierkę roku i źle podliczone głosy, sprawdź temat.

 

 

Udało się zdobyć wymarzoną okładeczkę. Można się śmiać, ale jednak bliższy serduszku jest Residencik niż jakiś ubigejm z kolorkami dla przedszkolaka.

 

Komodo ma u mnie piwo za recenzję najważniejszego tytułu w tym miesiącu - nie zepsuł tego ;) Rzuciłem też okiem na artykuł o e-sportowcach i gejmingowych telefonach - rozumiem chęć trafienia do szerszego grona odbiorców, ale przynajmniej ten pierwszy mógłby być o stronę krótszy. Chociaż z drugiej strony jest sporo dobroci w tym numerze, więc nie będę zżymać się na ludków, którzy klikaniem myszka zarabiają na życie. Druga rzecz której ciachnąłbym trochę miejsca to "PPE Awards" - stosując inną formę można by uciąć stronkę i przeznaczyć ją pod coś bardziej wartościowego (zwłaszcza, że redakcja na bank wie jakie podejście do rzeczonego portalu mają czytelnicy obecni na forumku). Krótsze listy na plus, zdecydowanie fajniej poczytać w to miejsce wypociny czytelników (a w sumie to czytelniczki) niż wyjaranego od środka HIVa. Chwali się!

 

Tyle uwag po godzinie od kupna numeru, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Gry 2018. Kali i jego opinia o SCVI :) Że SCVI wygląda "przezacnie". Heh nawet na niezłym PC (2560 x 1440) na wysokich detalach gra prezentuje się w porywach przeciętnie. No ale u niego bijatyki od Namco i Capcom jakie by nie były i tak mają zagwarantowane skrajnie wysokie oceny :) To nic że w SFV i T7 loadingi są bardzo długie, grafika taka sobie, 9/10 i tak się należy ;)

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Ehhh... i ja też dostałem z prenumeraty wersję z Far Cry :( I to już kolejny raz kiedy liczę na "tę" jedną okładkę, a zawsze dostaję tę drugą :( No nic, najwyżej jak mi się rzuci w oczy w jakimś kiosku/sklepie, to kupię "lepszą"wersję numeru.

No i pochwalę, że w tym miesiącu, od niepamiętnych czasów, gazetę dostałem w dniu, kiedy pojawia się w kioskach. Brawo Poczta Polska :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PiotrekP napisał:

Komodo w tekście o Metrze palnął ładną bzdurę- gra nie będzie mieć żadnych zadań pobocznych. Tylko misje wątku głównego, aby nasza ciuchcia dalej ruszyła, oraz czyszczenie mapy z fantów. 

 

Kolejna jego bzdura trafia do druku?? :/ Poprzednio uśmiercił THPS5, twierdząc, że gra już nie działa. Nie zadał sobie nawet trudu weryfikacji tego, że dawno temu wyszedł patch i gra działa jak złoto. A jeszcze wcześniej ktoś narzekał na jego wtopę z RE. Perez, może zamiast "automatycznej korekty tekstów", można by też zapodać weryfikację rzetelności tekstów? Człowiek czyta jego teksty i nawet nie wie, co jest prawdą a co bzdurą :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...