Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Rozi napisał:

Xbox-Series-X-2-800x445.jpg

 

 

xddddddddddddddd

:pawel:

 

Horizon 2, Spider, Demons, Ratchet, Resident, Kena, o tą gierka z tym typkiem z plecaczkiem i świetnym art stylem. Sama konsola sexy. Konferencja dobra, ale na przyszłość Sony, za dużo tych gierek robionych przez 2 osoby w piwnicy. No i mam nadzieję na Silent w sierpniu. 

 

Teraz czekać na materiały w 4k :fsg:

Odnośnik do komentarza

ale rozje.bali nie mam pytań :O je.bali tymi grami przez ponad godzinę,  nie widziałem bardziej efektownego pokazu tbfh

 

co mi bardzo przypasiło to rozrzut gatunkowy, platformer? check, wyścigi? check, dziwaczny roz.(pipi)? check (Ghostwire znaczy się), spodziewałem się zalewu rimejków bo to lotny towar teraz a dostałem...furę nowych IPs z nowymi świeżymi pomysłami...najciekawszy moment pokazu to uczucie jak nie poznajesz gameplayu z Residenta 8 :d

 

konsola wygląda jak odlot do 2050 roku, jest na miarę naszych czasów, tzn jest bardzo bardzo futuro

 

day1, poprosze edycję standard :banana: Sony umie wygrywać, za każdym je.banym razem.

 

 

 

 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Xbox-Series-X-2-800x445.jpg

 

 

xddddddddddddddd

:pawel:

 

Horizon 2, Spider, Demons, Ratchet, Resident, Kena, o tą gierka z tym typkiem z plecaczkiem i świetnym art stylem. Sama konsola sexy. Konferencja dobra, ale na przyszłość Sony, za dużo tych gierek robionych przez 2 osoby w piwnicy. No i mam nadzieję na Silent w sierpniu. 

 

Teraz czekać na materiały w 4k :fsg:

Odnośnik do komentarza

Wygląd konsoli: Sztos, najładniejsza konsola jaka do tej pory wyszła. Pokaz: no tak kazali włożyć słuchawki i co ? Parę razy z lewa na prawo dźwięk i tyle, nic szczególnego. Największy obciach, to pokazywanie tego jako transmisja w 1080 p, jakoś obrazu była prze tragiczna. A co do samych zapowiedzi: UE5 to ja tu nie widziałem w żadnej z nich, nie widziałem też nic ciekawego na start konsoli i widziałem masę zapowiedzi bez konkretnych dat, więc jak zwykle.

 

 

ps. a GTA 5 na ps5 to obciach, R ileż można ? Już na ps4 powinniśmy grać w gta 6, albo chociaż dodatki fabularne do gta 5

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, nero2082 napisał:

co mi bardzo przypasiło to rozrzut gatunkowy, platformer? check, wyścigi? check, dziwaczny roz.(pipi)? check (Ghostwire znaczy się), spodziewałem się zalewu rimejków bo to lotny towar teraz a dostałem...furę nowych IPs z nowymi świeżymi pomysłami...najciekawszy moment pokazu to uczucie jak nie poznajesz gameplayu z Residenta 8 :d

Bez kitu, ponad godzina samych gier, miszmasz gatunków, designów, ale nadal mało jak widać xd

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, nero2082 napisał:

[...] Sony umie wygrywać, za każdym je.banym razem.

 

Że niby czym wygrali tym razem? xD. Tym tandetnym wyglądem? Przecież to nijak będzie z czymkolwiek komponować... Na płasko wygląda prze okrutnie źle :dunno:

O grach się nie wypowiadam, większość to multiplatformy, pokaz Gt7 żenua, a największe bomby to cgi :reggie:.  

Dziękuję, postoję kolejną generację u Sony.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...