Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Xoltro napisał:

Siema,

 

Tak jak w temacie co bierzecie na premierę konsoli (głównie chodzi mi o gry)?

 

Jak nie miałeś styczności z PlayStation to polecam na start wykupić sobie abonament PS Plus.

Posiadacze PS5 otrzymają gry z biblioteki zwanej PS Plus Collection. Lista gier do znalezienia w google, ale to między innymi God od War czy Uncharted 4, Bloodborne czy nawet Batman Arkham Knight który na PS4 to majstersztyk w porównaniu do wersji PC.

Gdybym nie miał PS 4 to bym się sekundy nie wachał nad zakupem. To zupełnie inne doświadczenie niż te kupiaste MMO.

Wiedźmin 3 ma podobno wyjść w nowej edycji z podrasowaną grafiką na PS5/XSX a Cyberpunka niech łatają po premierze... daj im z pół roku.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

@Xoltro  brzmi znajomo :)

poszukaj na pepper a znajdziesz ps plus roczny za 140-150zł i masz grania na rok czasu w super tytuły generacji ;)

inne exy z ps4 znajdziesz na allegro czy tu na forum w dziale sprzedaż za śmieszną kase.

Sony mówi że ok 4000 gier z ps4 będzie działać na ps5, więc mały procent szans że na niedziałający trafisz

 

Uncharted 4 zacznij, ale to była petarda

Spoiler

atom-bomb-uranium-hiroshima-drc.jpg

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Walmart dostał na magazyny, więc tak jak mówili akcesoria będą wcześniej w sklepach

 

 

EkeoxF4XgAA-Dux?format=jpg&name=large

EkiiV9-WMAAQ-JM?format=jpg&name=large

 

Tutaj pomyłka, no ale dosyć soon

 

Eki_g50XgAEvNbX?format=jpg&name=large

 

Znalazłem na twiterze, ale nie wiem w jaki sposób to zmierzyli może fake

Cytat

SoC Die Size mm², FAN, TEMPERATURE
Termometr
(~estimate,^peak)

PLAYSTATION 5
308.00
Double-Sided Fan 120mm x 45mm
~55° | 131 f
^65° | 149 f

XBOX SERIES X
360.45
130mm x 25mm
~52° | 125 f
^62° | 143 f

SERIES S
197.05
120mm x 14mm
~47° | 116 f
^58° | 136 f

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Kurde już nic nie pasują daja bezprzewodowe źle, na kablu pewnie tez by było źle. Cieszmy się co mamy, a jak bateria nie trzyma to zawsze można nowego kupić :) bo mi iphone dwuletni tez zżera baterie i taki to już urok takich urządzeń. Nic nie trwa wiecznie, a może akurat nowy pad będzie poprawiony i będzie trzymał dłużej

Odnośnik do komentarza

Ja swoje dwie baterie załatwiłem taką zewnętrzną ładowarką do padów. Teraz mi pady trzymają max godzinę i nie ma wibracji lub są mega słabe. 

Na kablu muszę grać, by mieć mocne wibracje.

Piszę to jako przestrogę by nie używać jakiś badziewnych ładowarek. Ja swoją za free w sklepie dostałem z konsolą.

Odnośnik do komentarza

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-1-rok-subskrypcja-europa-polska-306899?page=3#thread-comments

 

Powiedzcie mi, jak kupie stąd klucz do ps+ i aktywuje go dopiero jak kupię konsolę (mam nadzieję że na premierę) to nic złego nie powinno się stać, chodzi mi o problemy z tytułu tego, że aktywuje na ps5, a nie ps4 albo kod utracił jakąś datę ważności.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Xoltro napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-1-rok-subskrypcja-europa-polska-306899?page=3#thread-comments

 

Powiedzcie mi, jak kupie stąd klucz do ps+ i aktywuje go dopiero jak kupię konsolę (mam nadzieję że na premierę) to nic złego nie powinno się stać, chodzi mi o problemy z tytułu tego, że aktywuje na ps5, a nie ps4 albo kod utracił jakąś datę ważności.

 

Subskrypcja jest powiązana z kontem, a nie z konsolą, więc nie powinno być problemów. Nie wiem jak jest z datą ważności tych kodów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...