Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, kubson napisał:

przestałem śledzić newsy odnośnie PS5 ale nicaly miesiac do premiery czy Sony rzuciło jakies konkrety oprócz tego pokazu dla youtuberow czy dalej cisza?

A jakich konkretów potrzebujesz? Wygląd, cena, chłodzenie, gry, wsteczna kompatybilność, interfejs, pad, czego jeszcze brakuje? 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rozi napisał:

A jakich konkretów potrzebujesz? Wygląd, cena, chłodzenie, gry, wsteczna kompatybilność, interfejs, pad, czego jeszcze brakuje? 

 

Niby wszystko zapowiedziano, ale nic nie wiadomo. Wsteczna jest, ale nie pokazano żadnego przykładu jak to działa, gier też jeszcze nie testowano. Nie znana jest kultura pracy, ani faktyczna wydajność sprzętu (typu przełączanie się między aplikacjami, czas ładowania starszych gier). Kubson ma tu rację, nic konkretnego nie pokazano.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Czy ten pilot też ma funkcję wibracji? 

 

  Ukryj zawartość

Do czego to doszło, żeby robić jaranko jakimiś guwno pilotami :/

 

 

Oj tam, IMO bardzo wygodna sprawa. Przed kupnem smartTV korzystałem z mediów jak YT na konsoli i wyszukiwanie tekstowe za pomocą krzyżaka to była katorga. Jeśli ten pilot ma żyroskop to całą funkcję smart będzie można zamknąć w jednym urządzeniu. IMO przydany gadżet.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Oj tam, IMO bardzo wygodna sprawa. Przed kupnem smartTV korzystałem z mediów jak YT na konsoli i wyszukiwanie tekstowe za pomocą krzyżaka to była katorga. Jeśli ten pilot ma żyroskop to całą funkcję smart będzie można zamknąć w jednym urządzeniu. IMO przydany gadżet.

 

Od kiedy mamy smart telewizory i w ogóle, piloty z żyroskopami i milion aplikacjami wgranymi, jak te twitche, youtuby, to ja nie widzę sensu tego pilota sony, a także odpalania z konsoli tych aplikacji, bo mój telewizor ma wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...