Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie wiem, przekonam się w swoim czasie, ale odrywanie GoT od AC też brzmi troszkę jak próba podreperowania wizerunku tytułu który wg. ocen jest raczej dobry, niż wybitny jak wielu próbuje go tu kreaować (nie oszukujmy się, nawet najgorsze Halo ma wyższą średnią). Tak czy inaczej kończę temat GoT, bo jeszcze przede mną. :lapka: 

Potężny teoretyk gamingu wyjaśnił GoT bez ogrania tego tytułu. 

Duch Cuszimy to yebane arcydzieło stawiając to obok infamous second son, który to według mnie jest totalną wydmuszką.

Odnośnik do komentarza

GoT to taki AC tylko z o wiele lepszym gameplayem i lepsza fabula. Wszystkie asasyny z czasem zaczynaja meczyc ta marna walka i czlowiek juz tylko chce przebiec zeby zobaczyc zakonczenie. Fabula w sumie kwestia gustu, GoT sie wydaje dojrzalszy, robi tez fakt ze jest osadzony w chinach wiec automatycznie +5 do oceny of fanow chinskich bajeczek.

Ale podobienstw jest troche i mowienie ze to calkiem inne gry to zaklamywanie rzeczywistosci, chyba powodowane powszechna niechecia do Ubi. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jest też mnóstwo głosów, że to jedynie AC w Japonii. Oceny 83 na MC to też nie jest jakiś nieosiągalny dla konkurencji poziom

User score 9.2. :lapka:

Naprawdę polecam zagrać. 

 

Post in thread 'PlayStation Showcase 2021 September 9th' https://www.neogaf.com/threads/playstation-showcase-2021-september-9th.1617345/post-264519535

Bloodborne 4k/60fps? :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Il Brutto napisał:

 

GoT to taki AC tylko z o wiele lepszym gameplayem i lepsza fabula.

 


Oprócz otwartego świata, tpp i akcji w przeszłości te gry nie mają dla mnie cech wspólnych. 

 

20 minut temu, Il Brutto napisał:

robi tez fakt ze jest osadzony w chinach wiec automatycznie +5 do oceny of fanow chinskich bajeczek.

No ja właśnie mocno nie przepadam za chińszczyzną, dlatego się powstrzymywałem z ograniem, dopiero na ps5 dałem szansę, no i mnie oczarowało. 
 

Te cudowne krajobrazy w płynnych 60ks. Cudooooo:banderas:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mozi napisał:

Nie wiem mnie wymęczyła ta gra pod koniec ale może nie przeczytałem książek i nie obejrzałem filmów z '65 kurosawy więc nie złapałem klimatu. 

A może nie ma na świcie gry, która podobałaby się wszystkim równie tak samo?

 

Ja właśnie kończę Shoguna Jamesa Clavella i wyspa Iki wleci pięknie. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

Nie wiem czy to resztki klaperskiej duszy się we mnie unoszą A może to nienawiść do ubisoftu ale jak widzę got to chce w to zagrać A jak widzę te nowe asasyny to mi się c0rwa żyć odechciewa :pawel:


To jest normalne, to są tak różne gry, że może być jak najbardziej takie odczucie. W ogóle GoT można sobie przelecieć w 25h z dobrym głównym wątkiem, bez jakiegoś dennego odbijania obszarów itp. Za to też szanuje.  Ostatni Assassin? Rozwleczone 80h zawierania sojuszy z wszystkimi obszarami aby zobaczyć koniec… :bad:

Oczywiście większość pobocznych to osobne historie, a niektóre są naprawdę wielowątkowe oraz ciekawe. Wtedy można i 40-50h przegrać. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał:

Nie wiem czy to resztki klaperskiej duszy się we mnie unoszą A może to nienawiść do ubisoftu ale jak widzę got to chce w to zagrać A jak widzę te nowe asasyny to mi się c0rwa żyć odechciewa :pawel:

Tak jest, bo pewnie grałeś w Assasyny i wiesz, że tam notorycznie jest marnowany potencjał. Słaba skradanka, słaba walka, słaba misje poboczne/zbieractwo, słaba fabuła, postaci i dialogi(co jest nie do pomyślenia mając w zanadrzu tyle teoretycznie ciekawych historycznych postaci, ale UBI nigdy z fabułą nie było po drodze).

To nie są gnioty, da się przy nich spędzić czas, ale czujesz, że masz do czynienia z produktem z fabryki, z growym fast foodem. Do tego widać, że zależy im, żeby niekoniecznie było dobrze, ale bardzo długo i mozolnie.

Dla mnie ta seria, mimo, że mam do niej sentyment, bo jednak zapoczątkowała parkour w grach, to sprawdza się wyłącznie jako wirtualna turystyka. Światy robią fajne, ale resztę jebać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po pierwszej wyspie to juz widziało się wszystko, a te (pipi)**** lisy bym powybijał, fajne na początku, ale kilkadziesiąt razy później idzie oszaleć, idź do znacznika aby lis cie zaprowadził do znacznika xD

Spoko gra, ale nudna pod koniec jak każdy assasin. Do tego poboczne misje były słabe.

Odnośnik do komentarza

No, ale jak lisy nudziły to po co za nimi latałeś? Sam sobie psułeś granie jak ci się ta poboczna aktywność nie podobała. 
 

27 minut temu, Moldar napisał:

Do tego poboczne misje były słabe.

Przecie poboczne zadania, z tymi twarzami to w większości był miód. Często to były 8-9 wątkowe historie…

Odnośnik do komentarza

Dla mnie każdy open-world od Sony to przynajmniej liga wyżej od tych ubisofciaków z kartonu, rozwleczonych na 150h.

Z GoT nie jest inaczej - w przeciwieństwie do Assasinów, które od wielu odsłon zajeżdżają typowym korpo-produktem, klepanym beznamiętnie, tutaj czuć serce włożone w grę.

Sucker Punch inFamousa mogą zaorać, bo ta seria jest tak daremna, jak kolejne współczesne GTA, ale Ghosta należy szanować.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...