Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Mi tam podejście Sony się podoba 

Możesz zostać na starej generacji i ogrywać gierki albo kupić nową i grać w lepszej jakości.

Kazdy zadowolony.

 

 

Szkoda ze to podejscie oparte jest na kłamstwie, bo przed premierą ps5 zapewniali, że wierza w nową generacje. Teraz wszyscy co kupili nową konsolę mogą czuć się oszukani bo przez 3 lata nie maja co liczyc na nextgeny. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szurubur napisał:

Szkoda ze to podejscie oparte jest na kłamstwie, bo przed premierą ps5 zapewniali, że wierza w nową generacje. Teraz wszyscy co kupili nową konsolę mogą czuć się oszukani bo przez 3 lata nie maja co liczyc na nextgeny. 

 

A ja uważam że to dobre zagranie, sam mam w  rodzinie kogoś kto ciuła na wkład własny i nie chce wydawać kupy siana na ps5. Jest wniebowzięty że i on zagra w  gowa ragnarok, jak i że dodatek do Tsushimy nie jest tylko na nową  generację. Poza tym i tak jakby chciał to konsolę  ciężko dostać.

Odnośnik do komentarza

Spoko konfa. Kotor super sprawa bo nie grałem. Wszystko poza R6(wtf), GTA5(...) i uncharted(why?!) bardzo fajne

Mi się do PS5 nie śpieszy. Czekam na info o PSVR2 i jakimś system sellerze. GoW to nie to dla mnie, bo nawet jedynki jeszcze nie ograłem... Tak samo Spiderman. 

Fajnie się gra jak człowiek ciśnienia nie ma. Ogram to ogram, nie to nie. 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, szurubur said:

Szkoda ze to podejscie oparte jest na kłamstwie, bo przed premierą ps5 zapewniali, że wierza w nową generacje. Teraz wszyscy co kupili nową konsolę mogą czuć się oszukani bo przez 3 lata nie maja co liczyc na nextgeny. 

Ja do tego inaczej podchodzę.

Sprzedałem moja pro dorzuciłem 1700 zł i kupiłem sobie ps5.

Między pro a ps5 to jest przepaść.

Konsola cicha,menu chodzi szybko nic  nie muli,gierki świetnie wyglądają,loadingi błyskawiczne.

60 klatek to już praktycznie standard.

Nie czuję się żaden sposób oszukany ale to ja może nie mam super wymagań co do sprzętu o wartości średniego smartfona.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, _mike napisał:

Przecież NG to dwa zespoły, a U4 wyszło 5lat temu… wiec chyba można zakładać, że coś robią.
Skoro Sony idzie w zapowiadanie Wolverine od studia, które dopiero cowydało grę to mogliby coś powiedzieć o NG, co nie?
Także, bez spiny. 

 

Robią remake pierwszej części The Last of Us.

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy pokaz był poprawny i w obecnych czasach ciężko się czepiać Sony czy MS. Do końca roku nic ekskluzywnego nie zobaczymy, przyszłość jednak widzę w kolorowych barwach. Dodatkowo nie ujawnili co robią inne studia, zapewne by móc odpowiedzieć na ewentualny kolejny pokaz konkurencji, a ona akurat dobrze trafiła ze swoim dwiema produkcjami na końcówkę roku. Cieszy Wolverin, jednakże mam nadzieję, że to nie będzie zmiana skórki ze Spiderman-a, a wszystkie ataki będą się opierać o to co już widzieliśmy w znanej już nam grze. GOW wiadomo, że to będzie kawał dobrego kodu, miło że mamy datę da GT7, pomniejsze tytuły również dały radę, dlatego też oceniam całość na 4/6. Nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza

Argument o braku sensu kupowania ps5 bo jest ps4 jest totalnie z dupy. Gry chodzą w chooj szybciej, płynniej, samo uruchomienie gry to gruba oszczędność czasu, jest zajebisty, innowacyjny pad, są wspaniałe exy. Ja po przesiadce na next geny nie wyobrażam sobie wrócić do grania na ps4, nawet pro z długimi loadingami i głośnym wentylatorem. Takiego RDR2 to nawet nie chciało mi się odpalać jak nie miałem minimum godziny na granie, a teraz każda gra to kilka sekund i jedziemy.
Aspekt finansowy rozumiem, natomiast jest to sprzęt i tak dużo tańszy niż sensowny PC także ten.. Dla mnie są mocne argumenty przemawiające za zakupem zarówno XSX jak i PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Równie dobrze można się śmiać z pctowców po co kupują lepsze podzespoły, skoro stare jeszcze domagają i idzie pograć w fhd 30fps XD

Aż sobie przypomniałem jak rok temu na pokazie Sony we wrześniu czekałem z kartą w ręką i a nóż wystartują po nim preordery. Wyglądło to śmiesznie, ale w ostateczności mam sprzęt za premierową cenę. Potem uruchomienie takiego XoX to było katorga, więc i kupiłem XSX. Śmigają obie konsole jak złoto. Kto kupił w preorderze obie konsole ten jest wygranym graczem patrząc na to co później nastąpiło z cenami konsol i kart graficznych oraz ich dostępnością. Grasz jak PAN.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

Ale pre-orderzy to frajerzy przecież. Śmiesznie się czyta te wpisy, jasne rozumiem, że kogoś może w danej chwili nie stać na nową konsolę, ale to zakrzywianie rzeczywistości w postach ewidentnie nie pasuje do tego co oferują nowe konsole.

 

No jak czytam takie komenatrze typu: "po chooy mi nowa konsola, jak na stare wciąż wychodzą gry?", to tylko z uśmiechem siadam do TV, gdzie włączenie nowego Xboxa z całkowitego wyłączenia trwa 10s, a gry w Qucik Resume włączają się kolejne 5s i jestem dokładnie w miejscu, w którym skończyłem kilka dni wcześniej. No bajka. Kto zakosztował dobroci nowych konsol, ten zrozumie o czym pisze.

Edytowane przez Shago
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shago napisał:

 

No jak czytam takie komenatrze typu: "po chooy mi nowa konsola, jak na stare wciąż wychodzą gry?", to tylko z uśmiechem siadam do TV, gdzie włączenie nowego Xboxa z całkowitego wyłączenia trwa 10s, a gry w Qucik Resume włączają się kolejne 5s i jestem dokładnie w miejscu, w którym skończyłem kilka dni wcześniej. No bajka. Kto zakosztował dobroci nowych konsol, ten zrozumie o czym pisze.

Sam czekam na pierwsze wrażenia z BF2042 na ps4 i x1. Nie mogę doczekać tych narzekań jak przy BF4 na ps3:pawel:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

Jest jedna grupa  docelowa dla której ps5 jak i xsx będzie najlepszym zakupem na świecie - wyznawcy przeciwnego obozu. Jak ktoś nie miał conajmniej ps4 to nie będzie  wiedział za co się złapać na ps5, nowe gry przemieszane z darmowymi  łatkami do hitów z ps4 jak i tymi płatnymi, znacznymi czasami, ulepszeniami. Ja  ominąłem akurat większość open world'ów i nie wiem kiedy to nadrobię. 

Podobnie jak ktoś stronił od microsoftu to po kupnie xsx w zasadzie nie będzie wiedział kiedy upłynął ten czas do pierwszych dużych exów na nową konsolę.

Dodałbym jeszcze, że do takiej grupy docelowej zalicza się też tych, którzy nie mieli wcześniej żadnej konsoli. Ja nie miałem do tej pory żadnego PS ani Xboxa, kupiłem PS5 na premierę i jestem mega zadowolony. Po przesiadce ze słabego PC to dla mnie nowy świat :good2:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

Wezyra i5 czwartej generacji i 1060 ciągnie wszystko-nie pierdol :)

No np. Hitman i Hitman 2 na moim PC chodziły jakoś w 15 klatkach przy najniższych możliwych ustawieniach, hehe, ale jakoś dało się grać :)

Za to w H3 mam 60 klatek, HDR, rozdzielczość 1800p, wiec nowy świat ;)

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, number_nine said:

 

wigga plz. Ja na początku nawet nie brałem pod uwagę kupna ps5, bo było widać jak na dłoni, że Sony nie przygotowało się do tej premiery i nie było żadnych system sellerów. Zaraz minie rok i dalej nie ma w co grać, poza remasterami albo ulepszonymi wersjami gier z ps4, które mają te mityczne SZEŚDZIESIONT KLATEK. Po premierze z politowaniem patrzyłem na to polowanie na nową konsolę, która teraz służy do odpalania gier z poprzedniej. No ale z szybszymi loadingami, game changer w chuj. Także Sony zachęciło mnie do zakupu Xboxa, bo kupię game passa i będę miał dostęp do gier AAA w dniu premiery, o backlogu nie wspominam, a gry od sony ogram jeszcze na ps4pro, bo nie dość, że mam zaległości, to jeszcze dalej wychodzą i będą wychodzić na nią gry

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobre jest to gadanie, że PS5 niszczy PS4, więc nawet cross-geny warto ogrywać na PS5. Ogólnie się z tym zgadzam, bo w Miles Morales i Spiderman Remastered grało się świetnie. Nie chciałbym w to grać na PS4 bez ray-tracingu. Jest tylko jeden problem.. jeśli chodzi o gry od Sony to nawet z cross-genami jest posucha. Najbliższe będą na wiosnę (GT7 i Horizon FW)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...