Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Figuś napisał:

Nie tyle zakup Capcomu co może być ziarno prawdy w tym że tworzą nowe studio w JP w którym mieli by pracować przejęci ludzie z m.in. Capcomu, Konami czy Segi

I co zrobią. Jeżeli MS za chwilę przejmie kolejne wydawnictwo jak Bethesde, to Sony będzie w obsranej zbroi siec kolejne Marvel-owe gierki żeby nadrobić straty:facepalm:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Jeśli MS wykupiło by to korpogówno jakim jest EA to nikt by nie płakał. Za te ścierwiarskie praktyki z obsraną fifą czy madden należy im się solidny kop w dupę i finansowy upadek.

Popieram, ale popularności im nie odbiorą. O CoD też co roku słychać narzekania, a seria bije rekordy sprzedaży:dry:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do ostatniej aktualizacji. Pojawiła się możliwość śledzenia postępów w trofeach. Zaznaczyłem sobie jakieś, ale jak to właściwie działa? Np. w takim Hitman 3 trofeum "Stylish assasin" zakłada zdobycie 10 różnych rang za przejście misji. Będę widział, czy czegoś mi brakuje, czy jak?

Odnośnik do komentarza

Śledzenie trofików jest dostępne we wszystkich grach PS5, ale to zależy od twórcy czy to dodał. Niektórzy dodają to tylko przy paru trofeach, a nie wszystkich x/y. Nowy update umożliwia podpięcie 5 trofeów do menu podręcznego z tego co zrozumiałem, aby mieć do nich łatwiejszy dostęp.

Odnośnik do komentarza

Chooj, nie wytrzymałem i kupiłem choć w sumie nie ma w co na tym grać, ale do rzeczy. Wielkie to jak stodoła, prawie tak duże jak puszka z kompem. Wygląda naprawdę słabo, trochę jak jakiś odświeżacz powietrza? Wolę bardziej tradycyjny wygląd, a nie takie oczojebniecie. Na start kupiłem Demons Souls i Cyberpunka. Na pierwszy ogień jednak poszedł darmowy astro i pokaz możliwości pada.I całkiem, całkiem, ale oczekiwałem czegoś lepszego czytając recenzje. No ale coś nowego, na pewno na plus. Potem wjechał Demon i jakoś nie poczułem next gena. Gra wygląda świetnie, czasy wczytywania super, tylko że z dyskiem ssd miałem styczność na pc, więc mi dupy nie urwało. Cyberglitch jak najbardziej grywalny i wygląda dobrze, ciekawe jak to będzie śmigało po dostosowaniu do nowej generacji. Co do kultury pracy, to zero hałasów, jedynie przy używaniu napędu słychać jakiś hałas, ale to podczas zgrywania danych na dysk. Podsumowując, jak ktoś nie ma parcia i nie straszne mu 30fps i minutowe czasy ladowania to można poczekać do premiery nadchodzących exòw. Kupiłem i teraz w sumie zastanawiam się w co grać. Bo wszystko co było na PS4 dobre to ograłem, a nie jestem z tych co 5 razy przechodzą Gre i platynuja. Tylko wybitne tytuły przechodzę kilka razy. Jeszcze Returnal mam na celowniku bo Ratchet to nie moje klimaty. Ogólnie nie żałuję bo wszystko śmiga lepiej i myślę że w przyszłości Sony rozjebie system swoimi exami jak w przypadku poprzednich generacji. Wahałem się nad Xboxem, ale nadchodzące gry przechyliły szale, tak Horizon i GOW, o was mowa. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

No, konsola raczej droższa nie będzie, a będzie tylko tanieć, jak to bywa ze sprzętem elektronicznym wraz z biegiem czasu

 

Już kwestia indywidualna czy ktoś kupi czy nie, bo sprzęt jest bardzo dobry i śmiga szybko jak mocny pc

 

Mi się np. bardzo podoba design wersji płytowej konsoli

 

Ale ta ostatnia konferencja to taki plaskacz w pysk, że się odechciewa pada brać do ręki

 

Czas pokaże w którą stronę to pójdzie. Oczekuję jakichś nowych, innowacyjnych IP o ile to możliwe

 

Odnośnik do komentarza

Mi sie dizajn PS5 bardzo podoba. Tylko bedę wymieniał te boczne panele na totalny mrok. Bo biała rzeczywiście wygląda na dużą, a czarna prezentuje się lepiej i jak to mówią ''wyszczupla'' :) 30 funtów to kosztuje, więc spoko cena. No i digital zresztą prezentuje się lepiej, więc jeśli o mnie chodzi jestem zadowolony.

Mam nadzieje, że łatwo te panele się wymienia, bo mam dwie lewe ręce do takich rzeczy.

 

Ps5.jpg

51jyX6tydUS._AC_SL1500_.jpg

Odnośnik do komentarza

Z innej bajki. Mam ps plusa i wykupiona abonament na rok w EA. Do tej pory jak w konsoli wchodziłem w znaczek PlayStationStore i wchodziłem w zakładkę subskrypcje i później EAPlay były dwa guziki w tym ;Dowiedz się wiecej; i bodajże ;Gry;. Teraz tego nie mam-nie widzę dostępnych do instalacji gier w ramach abonamentu EA. Jest tylko ;Dowiedz się więcej; jakbym miał abonament kupować znowu. Na moim koncie w subskrypcjach widnieją dwa abonamenty: plus i EAPlay.

Edytowane przez teudas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...