Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pulmoll napisał:

Mam problem z grami na ps5 dzisiaj od rana pogram sobie ok 5/10min i ciągle mam komunikat "gry wygaśnie za 5min" po czym się wyłącza i nie mogę jej odpalić chyba że wyłączę i włączę konsole. System mam zaktualizowny do najnowszej wersji, gry też wcześniej tego problemu nie było. Taki komunikat mam w grach assassin's Creed syndicate, hollow knight, far cry 3, ps+ wykupione i wszystkie aktywne. Próbowałem grać na innych save'ach ale efekt ciągle ten sam, nawet na innych kontach 

https://drive.google.com/file/d/15KaI3DvXp7oY1bJlSz9m5sOjqrEoGxt3/view?usp=drivesdk

Zaczerpnięte z innego tematu

Powinno wystarczyć odnowić licencje.

 

Ustawienia -> Użytkownicy i konta -> Inne -> Odnów licencje

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

 Z drugiej strony może to oznaczać, że nie trafi na Xboxa tylko na PS5 i PC. Nie zdziwiłby mnie taki scenariusz.

w dzisiejszych czasach nikt już nie czyta artykułów tylko same nagłówki :D

Cytat

Insider Gaming sources have revealed that Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake will release for the PlayStation 5, Xbox Series X|S, and Steam.

 

Odnośnik do komentarza

Trójka długo była exem, bo aż 7 lat, ale później wyszła kolekcja HD i pojawiła się też na 360, więc to nie jest aż takie zaskoczenie. Chyba, że grę robi BP, więc trochę by tak było, ale boję się o jakichś chińskich nołnejmów po taniości. Z Silentami też ostrożnie poszli, bez przepychu, więc póki co można się cieszyć, że cokolwiek się dzieję, ale jak się będzie działo, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

Bluepoint nie robi rimejku, tylko coś swojego niby. 

Godzinę temu, SlimShady napisał:

Mam przeczucie, że robią Bloodborne'a na 10 lecie.

4 minuty temu, creatinfreak napisał:

Przy demonsach się sprawdzili to czemu nie :notbad:

 

Bo kuźwa NIE!
Bloodborne żadnego remake'u nie potrzebuje, a remaster 4K/60fps to mogłoby nawet Groove Street Games zrobić :leo:
BluePoint to za poważna firma, żeby takimi popierdółkami się zajmować, ale faktycznie - skoro jest opcja, że to nie oni robią remake MGS3 to ciekawe, czym się zajmują :philosoraptor:
Może ta plotkowana Castlevania :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...