Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam oferty na PS5 slim i lekko jestem zmieszany. W jednej z sieci sklepów golas slim z napędem 2689 zł, Digital 2099 zł, Digital z napędem 2499 zł. 

 

Najrozsądniejsze finansowo i z mojej perspektywy wydaje się rozwiązanie Digital z napędem (mam backlog gier z PS4 na płycie) czy jest coś czego nie zauważam albo któreś z tych rozwiązań z jakiegoś powodu jest niekorzystne?

Odnośnik do komentarza

Najrozsądniej to chyba poczekać jeszcze chwilę za zapowiedź wersji Pro i zobaczyć co oni tam wymyślili z bebechami, napędami, wyglądem i ceną. I wtedy zdecydować czy fat/slimka/prosiak.

Edytowane przez jimmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, jimmy napisał:

Najrozsądniej to chyba poczekać jeszcze chwilę za zapowiedź wersji Pro i zobaczyć co on tam wymyślili z bebechami, napędami, wyglądem i ceną. I wtedy zdecydować czy fat/slimka/prosiak.

No właśnie aż tak mi się nie pali, bo jeszcze TV po drodze muszę kupić, więc zaczekam

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Emet napisał:

Mogliby zorganizować jakiś nowy zespół, który mógłby ogarnąć nowego MotorStorma lub inne arcadeowe wyścigi.


Dziś taki nowoczesny Motorstorm z całą fizyką i zaawansowanym modelem zniszczeń wygenerowałby pewnie ogromne koszta produkcji. A do tego model jazdy z 1 i 2 nie spodobałby się nowemu pokoleniu, które raczej woli lajtowe wyścigi pokroju Forzy Horizon lub wyścigów w GTA Online. Szanse, że Sony kiedyś wróci do tej serii są niestety mizerne.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Jest moda na wskrzeszanie starych marek, remakei i rebooty więc mimo wszystko jest szansa, a wbrew pozorom zapotrzebowanie na tego typu grę może być, tym bardziej że nie ma nic szczególnie podobnego.

Dobry marketing, oczojebna grafika i efektowna rozwałk mogą przyciągnąć ludzi. Jeśli fizyka jazdy będzie odpowiednio wyważona to na pewno ich nie odstraszy. W końcu MotorStorm zawsze miał arcadeowy model jazdy, a taki podobny do Forzy Horizon wcale nie byłby zły.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2024 o 10:19, jimmy napisał:

Najrozsądniej to chyba poczekać jeszcze chwilę za zapowiedź wersji Pro i zobaczyć co oni tam wymyślili z bebechami, napędami, wyglądem i ceną. I wtedy zdecydować czy fat/slimka/prosiak.


Miałem czekać na pro, ale 2080 na allegro mnie skusiło.

Jeszcze mają obsuwę i konsola będzie po niedzieli i typ napisał że mogą mi oddać 80zl w ramach przeprosin i konsola wyjdzie 2000 :kaz:

Machnalem ręką i odpisałem że poczekam.

2600 bym nie dał, skusiła mnie cena tak to bym czekał na pro. Ale mam jeszcze kilka pudełek i Stelar Blade kusi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Lukas_AT napisał:

A do tego model jazdy z 1 i 2 nie spodobałby się nowemu pokoleniu, które raczej woli lajtowe wyścigi pokroju Forzy Horizon lub wyścigów w GTA Online.

 

2 godziny temu, Emet napisał:

W końcu MotorStorm zawsze miał arcadeowy model jazdy, a taki podobny do Forzy Horizon wcale nie byłby zły.

Model jazdy w każdej części Motorstorma jest inny. Jedynka ma arcade'owy całkiem zbliżony do Forzy Horizon, w Pacific Rift poszli bardziej w symulację fizyki i już trudniej opanować pojazd (nadal jest to arcade ale nie taki 'wesoły', za to dający mega satysfakcję), Apocalypse to 100% arcade i jeździ się nawet łatwiej niż w jedynce, minusem jest to że słabo czuć pojazd bo dosłownie pływa się po trasie.

Jedyny dev który mógł by wskrzesić Motorstorma to Bugbear (twórcy Wreckfest) ewentualnie Saber/Bigmoon (ale tutaj to by było celowanie w 7/10). Sony kompletnie skopało sprawę zamykając i Evolution i Liverpool bo nie mają ani jednego wewnętrznego studia znającego się na wyścigach.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, łom napisał:

 

Model jazdy w każdej części Motorstorma jest inny. Jedynka ma arcade'owy całkiem zbliżony do Forzy Horizon, w Pacific Rift poszli bardziej w symulację fizyki i już trudniej opanować pojazd (nadal jest to arcade ale nie taki 'wesoły', za to dający mega satysfakcję), Apocalypse to 100% arcade i jeździ się nawet łatwiej niż w jedynce, minusem jest to że słabo czuć pojazd bo dosłownie pływa się po trasie.

Jedyny dev który mógł by wskrzesić Motorstorma to Bugbear (twórcy Wreckfest) ewentualnie Saber/Bigmoon (ale tutaj to by było celowanie w 7/10). Sony kompletnie skopało sprawę zamykając i Evolution i Liverpool bo nie mają ani jednego wewnętrznego studia znającego się na wyścigach.

Apocalypse to padlina, niegodna nazwy MotorStorm. Jeśli o mnie chodzi to cała otoczka jak w MS 1 lub Pacific Rift i model jazdy np. jak w Forzy Horizon i byłoby git.

Alternatywnie bardziej symulacyjna opcja jak we Wreckfeście lub jeszcze ewentualnie jak FlatOut 2, czyli coś pomiędzy.

Ogólnie są ludzie, którzy mogliby ogarnać porządnego MotorStorma, tylko czy Sony zechce ich do siebie ściągnąć, tworząc nowy zespół. Były plotki na ten temat, a w ostatnich czasach często tego typu plotki wcześniej czy później się potwierdzają. Czas pokaże. Ja mam jeszcze nadzieję..

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2024 o 08:52, iluck85 napisał:


Miałem czekać na pro, ale 2080 na allegro mnie skusiło.

Jeszcze mają obsuwę i konsola będzie po niedzieli i typ napisał że mogą mi oddać 80zl w ramach przeprosin i konsola wyjdzie 2000 :kaz:

Machnalem ręką i odpisałem że poczekam.

2600 bym nie dał, skusiła mnie cena tak to bym czekał na pro. Ale mam jeszcze kilka pudełek i Stelar Blade kusi.

Dzisiaj na prepperku z włoskiego Amazona wychodzi za 1664 pln

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Szermac said:

 

 

 

 

https://sonyinteractive.com/en/news/blog/a-message-from-hiroki-totoki-a-new-era-at-sony-interactive-entertainment/

 

Pod koniec miesiąca więcej info, na temat przyszłości SIE, prawdopodobnie podczas Showcase

 

 

 

Hulst raczej oznacza pivot Sony w stronę PC i tu bym upatrywał kierunek jaki obiorą. I to pewnie jest ich 'PRO' ;) . Showcase powinno rozwiać wątpliwości, jak nie zapowiedzą na nim ulepszonej konsoli to pewnie już trzeba będzie czekać na PS6

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Alpha Trion napisał:

Showcase powinno rozwiać wątpliwości, jak nie zapowiedzą na nim ulepszonej konsoli to pewnie już trzeba będzie czekać na PS6

Wszystko zależy kiedy będzie premiera Pro. Jeśli pod koniec roku to mogą zrobić zapowiedź we wrześniu a wydać w listopadzie, tak jak zrobili z PS4 Pro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...