Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Square napisał:

Z tej drabinki to w finale Returnal z Horizonem bym widział. W sumie tylko w parze DS vs MM bym się zastanawiał nad głosem.

 

Również uważam że te dwie gry to najlepsze z tej gromady.

Returnal returnalem, król bezdyskusyjny, ale że ruda przegrała z The Last Patched of Us to skandal.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Nosze sie z zamiarem kupna PS5/PS5 PRO (jesli wyjdzie pod koniec roku). Niestety jest chwilowa posucha w GP :) a po za tym na PSa wychodzi duzo wiecej gier ktore sa w moim guscie. Chcialbym sie dowiedziec paru rzeczy od profesjonalistow.

Posiadam Xbox Series X(od premiery, kumpel namowil i czesto razem gramy) i chcialbym dokupic teraz PSa(kiedys mialem PS2). Wraz z konsola bede chcial zakupic ta subskrybcje na rok PS PLUS EXTREME.

Nie mialem ogolnie stycznosci z grami z PSA po za God of WAR 1 i 2. Na start bede mial jakies min 20-30 pozycji do ogrania a jest tego z pewnoscia duzo, duzo wiece(GoW, Horizony,uncharted, spiderman,GoT itp). Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc tanszego zakupu gier. Jestem cebula i nie lubie wydawac duzo na gry. Z tego co mi wiadomo moge taniej kupic te karty PSN(na gamivo albo eneba sa np 100zl za 70-80zl) i jak subskrybcja na rok kosztuje 520zl to jak kupie te karty taniej to niby wyjdzie jakies 400-420 zl czyli stowka taniej. Czy to prawda?

Jestem uzytkownikiem GP(taniego bo srednio place 20-25 zl za miesiac :))

Jesli zas chodzi o gry no to xbox wygrywa jesli chodzi o multiplatformy. Ceny na xboxa w porownaniu do psa to niebo a ziemia. Tak, kupuje przez Turcje/Argentyne itp. Jak jest mozliwosc legalnie zakupic taniej gre to czemu nie mialbym skorzystac. Taki BG3 za oko 50 zl czy CP77 edycja ultimate tez za oko 50 zl w porownaniu do 200-250 zl na PS.(na promocji w PSie CP77 ultimate 194zl kosztowal ostatnio jak patrzylem) No roznica jest ogromna a jak juz wspominalem jestem cebula. Wiec w multiplatformy gram sobie na Xboxie. Angielski znam wiec nawet mi nie przeszkadza jak nie ma jezyka polskiego w grze. Mily dodatek ale jak nie ma to trudno. Dlatego tez pytanie czy da sie taniej kupowac gry a jesli tak to jak?

 

Nie kupuje tez gier na premiere bo czesto sa zbugowane i lepiej kupic po jakims czasie jak juz wyjdzie kilka patchy ktore naprawiaja gry.

 

Z tego co zauwazylem to tez chyba te glosne exy wpadaja gdzies po roku/dwoch do PS PLUSA wiec zanim ogram to co jest obecnie moze dojdzie nowy FINAL, final 16 czy taki Stellar blade.

 

Niech ktos madry po krotce stresci jak to wszystko wyglada na PS oraz czy sa czasem jakies fajne promocje a nie jak CP77 ultimate na promce za 194 zł :)

 

Prosze o jakies konkretne rady jesli sie da cos fajnie wykombinowac oraz prosze bez zbednych uszczypliwosci w moja strone(nie obchodza mnie zadne wojenki konsolowe).

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Dokupiłem do klocka ps5 dla paru exów i mam trochę problem z audio. Niby wybrałem w ps5 output jako soundbar i dolby atmos, ale nadal to jakoś płasko brzmi w porównaniu z xboxem podpiętym w taki sam sposób również z atmos for home theater.
Jest jakieś skitrane ustawienie robiące robote na ps5, czy po prostu sonka brzmi gorzej niż klocek?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, maxlary napisał:

Hej!

Syn dostał PS5 SLIM bez napedu.. a dodatkowo kupili Avatara na CD..

Jak to ugryźć?

Da się jakoś przez Store sciągnąć? Chociaż nie widze zadnego klucza w pudełku.. Czy inwestować w napęd?

Gra rozpakowana więc nie oddam.

Dzieki!

 

 

Zostaje dokupienie napędu albo sprzedaż gry na jakimś portalu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...