Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Przeróżne konferencje w tym roku dały nauczkę i oczekiwania są bardzo niskie. Pokazanie sprzętu, dwóch gierek, może jakiś wstępny próg cenowy z dopiskiem "may change in future" i masa gadki o tym, że to najlepsze miejsce do grania, tego się spodziewam.

Chyba sie zawiedziesz, bo Sony oficjalnie zapowiedziało, że będą "tylko" gry. Więc raczej prezentacja samej konsoli na kolejnej konferencji.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że nie pokażą konsoli. To by tylko wzbudziło niepotrzebne plotki czy z samą konsolą jest coś nie tak skoro tak ją ukrywają. Tym bardziej, że sprzęt trafił już do masowej produkcji, więc w każdej chwili może nastąpić jakiś leak, który sony wolałoby raczej uniknąć. W sumie nie zdziwiłbym się jakby samą "obudowę" pokazali wcześniej w jakimś artykule/wideo na blogu, a na konfie faktycznie skupili się już tylko na gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2020 o 16:14, zloto napisał:

 

Ale dla MS nic się nie zmieni. Od kilku lat tworzą gry na wiele konfiguracji. Horizons 4 możesz odpalić na koksie, jak i również na mitycznym laptopie Yetego z Biedronki i grać bez roślinności, czy to sprawia, że gra jest słaba, albo zacofana technologicznie? Przecież to obok Red Dead 2 najładniejszy open world na X'ie.  Co nie znaczy, że nie będzie rozwoju. MS jako jeden z pierwszych rekomenduje do swoich gier na PC dysk SSD.

 

Ty to wiesz ja to wiem, tylko Yeti tego nie wie  ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, YETI napisał:

Chyba sie zawiedziesz, bo Sony oficjalnie zapowiedziało, że będą "tylko" gry. Więc raczej prezentacja samej konsoli na kolejnej konferencji.

W takim razie ten pokaz nie ma sensu imo. Sporo ludu, w tym niżej podpisany, chciałoby wreszcie konkretów odnośnie samego sprzętu. Pokazywanie gier i dalsze chomikowanie konsoli w jakimś sejfie w Japonii było by częściowym strzałem w stopę. Jasne, to soft napędza hardware, ale no kurna chcę wiedzieć, na co ja właściwie odkładam szmal.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
7 minut temu, YETI napisał:

Z tą masową produkcją to informacja pewna, czy jakiś przeciek od Chińczyka z fabryki?

Ty naprawdę nie wiesz jak wygląda produkcja konsol? Chińczyki już mają na bank plany jak konsola ma wyglądać i nie będą tego produkować miesiąc przed premierą. Sony klepać termin to już musiało pewnie z 2 lata temu, żeby mieć pewność, że nic się nie wywali na ryj. 

 

Ja obstawiam pokaz wyglądu konsoli, zero ceny i daty premiery, ewentualnie info, że Holiday 2020. A potem gry. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, suteq napisał:

Ty naprawdę nie wiesz jak wygląda produkcja konsol? Chińczyki już mają na bank plany jak konsola ma wyglądać i nie będą tego produkować miesiąc przed premierą. Sony klepać termin to już musiało pewnie z 2 lata temu, żeby mieć pewność, że nic się nie wywali na ryj. 

 

Ja obstawiam pokaz wyglądu konsoli, zero ceny i daty premiery, ewentualnie info, że Holiday 2020. A potem gry. 

Teoretycznie tak. Tak to zawsze wyglada. Jednak w przypadku takim jaki mamy teraz gdzie wszyscy wokolo piszą iż Sony na nowo tworzylo uklad chlodzacy ( a pewnie za tym i obudowe) wiec wszystko faktycznie moze tu byc robione na ostatnia chwile. Co dobrze nie wroży.

 

Chyba, że to wszystko oczywiście ploty i Sony faktycznie już dawno miało wszystko dopiete na ostatni guzik...right

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

Ty naprawdę nie wiesz jak wygląda produkcja konsol? Chińczyki już mają na bank plany jak konsola ma wyglądać i nie będą tego produkować miesiąc przed premierą. Sony klepać termin to już musiało pewnie z 2 lata temu, żeby mieć pewność, że nic się nie wywali na ryj. 

 

Ja obstawiam pokaz wyglądu konsoli, zero ceny i daty premiery, ewentualnie info, że Holiday 2020. A potem gry. 

Niby skąd mam wiedzieć, co ja, producent konsol? Zapytałem, czy informacja jest prawdziwa, tyle.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figaro napisał:

 

xd

 

ten pokaz nie ma sensu... bo nie pokażą czarnej, nudnej skrzynki, tylko gry, które będziesz na niej odpalał. Co ja czytam.

Za mało d w xd, więc nieśmiesznie. No (pipi)a, ile mamy czasu do launchu konsoli? Sześć miesięcy w najgorszym wypadku. Nadal nie wiem, jak to będzie wyglądać, czy będzie się grzać, czy będzie głośne, czy będzie łatwe do ewentualnego rozebrania samemu, jak będzie rozwiązane chłodzenie konsoli, jakie będą w niej porty - może Ciebie to nie interesuje, ale mnie tak. I dlatego imo pokaz gier jest bez sensu, skoro wiadomo prawie nic o hardware.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przypomnieć, że PS4 zostało pokazane oficjalnie: 11 czerwca 2013, jeśli pokażą konsolę w tym tygodniu, to jakby nie było - będzie pokazana wcześniej niż poprzednia. Mam też wrażenie, że ludzie nie śledzą jak wyglądają obecnie premiery dużych marek elektronicznych/lifestyle'owych.

O tym jak wyglądał informacyjny rollout Switcha chyba też ludzie zapomnieli :V  

P.S
Jim Ryan wspomniał o starcie produkcji, wygląd na 100% będzie ujawniony w tym miesiącu, albo wycieknie (a firmy wolą kontrolować informacje).

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bzduras napisał:

Za mało d w xd, więc nieśmiesznie. No (pipi)a, ile mamy czasu do launchu konsoli? Sześć miesięcy w najgorszym wypadku. Nadal nie wiem, jak to będzie wyglądać, czy będzie się grzać, czy będzie głośne, czy będzie łatwe do ewentualnego rozebrania samemu, jak będzie rozwiązane chłodzenie konsoli, jakie będą w niej porty - może Ciebie to nie interesuje, ale mnie tak. I dlatego imo pokaz gier jest bez sensu, skoro wiadomo prawie nic o hardware.

I ocenisz to wszystko i czy się buja i plastik trzeszczy po czymś takim?

 

Odnośnik do komentarza

Nic nie pisałem o bujaniu się i trzeszczeniu plastiku, ale już po pokazaniu zamkniętej konstrukcji będzie można jako-tako wnioskować choćby o wydajności układu chłodzenia. MS pokazało XSX - wiadomo, gdzie powietrze wlata, gdzie wylata, można z grubsza ocenić cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy, a to już daje podstawę do teoretycznej i przybliżonej oceny wydajności coolingu. Co - jak pokazała maszynka na filmiku od Ciebie - jest raczej ważne, co nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...