Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
21 minut temu, Hendrix napisał:

No jeśli ktoś ma poważne obawy o chłodzenie, to imo powinien przynajmniej poczekać na teardown i wstępne testy, a nie pre-orderować sprzęt po tym jak zobaczy obudowę.

Coś czuję, że wstępne testy to zrobią gracze w dniu premiery. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Sony idzie na bogato jeśli chodzi o promowanie tej konfy :notbad:

 

Godzinę temu, Hendrix napisał:

22:00 - ta godzina powoli staje się standardem chyba, jeśli chodzi o prezentacje/materiały Playstation (poprzednie dwa SoP były też o tej).

Prezesem SIE został europejczyk i nagle eventy od sony o ludzkiej porze dla tej części świata, a nie jak kiedyś trzecia rano - pobudka na konfę e3 ;) 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Ja po prostu jestem ciekaw wyglądu. Czy pójdą jak MS w wysoką bryłę czy zachowają dotychczasowe ułożenie.

 

Ja tak samo, w ogóle nie czaję tego zimnego pseudo dystansu w kwestii wyglądu konsoli, tak jakbyśmy nie byli wszyscy wzrokowcami. Wnet obciachem będzie się jarać pokazem konsolki, bo przecież "liczom się gry/tflopy/kupione studia". Chcę poczuć hajp i tyle. Dawać mnie pokaz tego pudła. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Ja tak samo, w ogóle nie czaję tego zimnego pseudo dystansu w kwestii wyglądu konsoli, tak jakbyśmy nie byli wszyscy wzrokowcami. Wnet obciachem będzie się jarać pokazem konsolki, bo przecież "liczom się gry/tflopy/kupione studia". Chcę poczuć hajp i tyle. Dawać mnie pokaz tego pudła. 


Lubie ładne kobiety, samochody, domy itd. ale jeżeli chodzi o konsolę to naprawdę mam to w pompie.

Mało tego, np jak kupiłem pro na premierę tak wje bałem pod niską RTV i tylko dotykam ją przy odkurzaniu oraz widzę ją czasami jak płytę zmieniam. Szczerze to nawet nie wiem do końca teraz jak ona wygląda od góry... 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, da$io napisał:

"Wygląd konsoli się nie liczy bo chowam ją w szafce". Większych bzdur nie czytałem....

Uuuu ale mi dałeś, straszne bzdury no zaraz łzę uronię

 

Ale na poważnie. No nie liczy, bo nie widzę tego wyglądu przez 90% posiadania konsoli. No jakby ten wygląd był tak ważny to stawiał by na tej RTVce, czy nie? Ba mogła być w kształcie kupy, oby tylko były fajnie i zróżnicowane gierki. Nie wiem wy się wpatrujące na nią zawsze przed graniem czy maniury na nią wyrywacie? Miałem tyle konsol w życiu i żadna ani mi się nie podobała bardzo, ani jakoś nie była brzydka 4me. Ehhh te problemy prawdziwych graczy...

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...