Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Co to za różnica? , ta konsola i tak wyjdzie pod koniec roku

Patrząc na to co dzieje się z miesiąca na miesiąc to z ta końcówką roku nie byłbym taki pewny. Pamiętaj że jest jeszcze superwulkan pod Yellowstone, fale tsunami, komety, broń atomowa i kilka innych ciekawych rzeczy :D

750ef1ff10cc3.jpg

Odnośnik do komentarza

Ufff dobrze, że przełożyli bo jakby nie to chyba mnie by tak tu kolanem przyduszono. No dalej mnie nie przekonaliście, że wygląd konsoli to jakaś ważna rzecz. Dla hobby gram, nie patrzę na nią. 
 

@kotlet_schabowy mi tam nigdy konsole się nie psują (nawet x360) ani nie narzekam na hałas, ponieważ albo gram na kinie albo na słuchawkach. 

Dobrze, że ojca nie wyprosiłem z domu jak przyniósł brzydkie c64 bo teraz chyba bym nie prowadził takiej ciekawej dyskusji. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie no to jeden z największych rynków. Musieli to zrobić. Kalkulacja biznesowa. Jakby był w tygodniu to by to co sie dzieje w USA przykryło częściowo ich event. No i ktos pisal ze w ten sam dzień to prezentacja miał być pogrzeb, wiec...

 

Oczywiście jakby to było na malo istotnym rynku to by to zlali. Tak nie mogą. Zjedliby ich.

 

Przypominam że Niny odwolalo chyba w zeszłym roku directa z powodu trzęsienia ziemi. Bo to ich wazny rynek byl.

 

Niestety tak dziala świat. 

 

Co nie zmienia faktubze mi smutno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a to jest jakiś żart. Niech w ogóle przełożą na następny rok tą konsolę bo chyba im coś z nią nie po drodze. Jak nie korony, to nygasy, za miesiąc będzie jakaś susza, a we wrześniu znowu wyleje Wisła. W listopadzie wystawią kartony i ludzie nie będą wiedzieć co to za magnetowid. 

Nikt jakoś specjalnie nie patrzy, że w Afryce codziennie giną ludzie bo nie mają jedzenia i picia. A tu nagle jednym murzynem się przejmują. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, da$io napisał:

Przykro mi stary. W związku można być asertywnym. Spróbuj.

Aha, i połowa forum na ulicy xd

28 minut temu, czarek250885 napisał:

O Panie. Zyskają trochę przychylności społeczności amerykańskiej, ale za przeproszeniem wkur... Resztę świata. Nie wiem czy marketingowo im się to opłaci? 

Tak.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie dramatyzował, pewnie prezentacja odbędzie się co najwyżej kilka dni później a to tyle co nic.

Godzinę temu, Ma_niek napisał:

 

 

Jak to bedzie prawda to niech sie gonia z ta swoja konsola

 

Nie wiem na ile MrboomstickXL jest rzetelnym źródłem informacji, ale brak Smart delivery to byłby prowy headshot w kolano ze strony Sony. Ale jestem też pewny że najbardziej zagorzali fani marki znaleźliby jakieś dobre wytłumaczenie dlaczego lepiej płacić za grę dwa razy niż raz.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
18 minut temu, SpacierShark123 napisał:

To co Last Of Us 2 znów zostanie przełożone ? Ameryczka ? Tragedia ? 

No właśnie, premiery giereczek też powinni przesunąć bo przecież kto będzie w nie grał skoro małpy w usa chodzą po ulicach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...