Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne zdjęcia/grafiki pada widzieliśmy już wcześniej i jego wygląd przestał być tajemnicą, a tutaj wygląda to tak, jakby ktoś się mocno postarał, żeby przez cały filmik nie dało się jednoznacznie, na 100% określić jego koloru. Kiedyś wycofali się z koncepcji pada po jego oficjalnej prezentacji, a jeśli dobrze pamiętam, po prezentacji pada PS5 i sporej ilości negatywnych komentarzy dot. triggerów odpowiedzieli, że biorą pod uwagę krytykę graczy, więc można z tego wnioskować, że nawet po ujawnieniu wyglądu pada brali pod uwagę ewentualne poprawki, więc kto wie...

 

E: Wcześniej oglądałem filmik na Fb i byłem sceptyczny, myslałem że pad jest czarny, ale na YT zdecydowanie widać, że jest biały, tak że zgoda, myliłem się - jest biały.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nero2082 napisał:

 

Bluepoint retweetuje ten event więc raczej tam się pojawią :] 

 

Guerilla jeszcze ciekawiej robi bo coś postowali na twitterze i pokasowali, czają się z niespodzianką :p 

 

GT7 po ostatnich leakach też bym uznał za pewniaka 

 

Znajdziesz tego twitta GG ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

Chociaż oczywiście rozumiem, dlaczego jest jak jest i że dla większości nie ma to dużego znaczenia.

Konsola tylko stoi przez 99% czasu?

Serio niektórzy przesadzaja z tym plastkiem.

 

Godzinę temu, krzysiekp392 napisał:

 

E: Wcześniej oglądałem filmik na Fb i byłem sceptyczny, myslałem że pad jest czarny, ale na YT zdecydowanie widać, że jest biały, tak że zgoda, myliłem się - jest biały.

Bedzie milion padow do ps5.

Odnośnik do komentarza

Dużo się mówi o pokazie RE8 więc może i na tej "imprezie" się pojawi.

2 godziny temu, Ma_niek napisał:

A mnie ciekawi czy Sony wzorem Microsoftu wzmocni swoje studia. Bo narazie to więcej ich pozamykali niż kupili.

Powiekszyki bodajże dwukrotnie swoje studia żeby mogły robić dwa IP na raz.

Odnośnik do komentarza

Gier pewnie pokażą dużo.

Ciekawe tylko co na premiere.

W sumie sam nie wiem co najlepiej z tego co się plotkuje. Ale chyba najlepsze byloby dla mnie God of War 2, Demon Souls i Silent Hill. Przy okazji jakby deal z Konami okazal się prawda to Suikodena by mogli wskrzesić. :)

I jak zawsze jakieś nowe ip.

 

Druga sprawa, ktora mnie ciekawi - na której konsoli (PS5 czy XSX) będą lepiej działały i wygladaly gry multiplatformowe. 

Na razie zakładałem ze na XSX i wiekszosci to on będzie mi służył do multiplatform. Ale teraz nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Basior napisał:

Gier pewnie pokażą dużo.

Ciekawe tylko co na premiere.

W sumie sam nie wiem co najlepiej z tego co się plotkuje. Ale chyba najlepsze byloby dla mnie God of War 2, Demon Souls i Silent Hill. Przy okazji jakby deal z Konami okazal się prawda to Suikodena by mogli wskrzesić. :)

I jak zawsze jakieś nowe ip.

 

Druga sprawa, ktora mnie ciekawi - na której konsoli (PS5 czy XSX) będą lepiej działały i wygladaly gry multiplatformowe. 

Na razie zakładałem ze na XSX i wiekszosci to on będzie mi służył do multiplatform. Ale teraz nie jestem pewien.

Wątpię by na premierę było więcej niż dwa exy. Na 100% coś od Holendrów dostaniemy i pewnie japan studios wypluje Knacka, lub jakiś nowy projekt. Kolejne dwa/trzy do końca roku 2021. Nienastawiajcie się zbyt mocno bo tylko się zawiedziecie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie że coś się ruszyło u sony.

 

Odnośnie beki z yetiego który liczy na gameplay z horizona 2 to nie zdziwię się jeśli będzie miał rację. Gra jest od dłuższego czasu w produkcji i prowdopobnie wyjdzie w launch windows ps5 więc gameplay we wtorek jest całkiem prawdopobny

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Soul napisał:

I co liczysz na gameplay z Horizona 2? 

 

Ludzie ostatnio za dużo wymagają od tego typu wydarzeń co przekłada się na  płacz w internetach :reggie: 

I lament w komentarzach... 

Sony to nie microsoft, wiedzą że pierwszy w historii pokaz gier na nową konsole, to coś duże i ważnego. Muszą opierać się min. na swoich tytułach, które jeszcze bardziej rozbudzą apetyty na nową generację, a nie beke i rozczarowanie. 

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.