Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ten artykuł eurogamera i wychodzi na to, że wszystko co dostanie certyfikację po 13 lipca będzie działać na ps5, a starsze gierki jak je devi spatch.ują?

Cytat

If a game was originally submitted to Sony before 13th July 2020, any new patch or remaster after that date would not require PS5 compatibility, but it would be "strongly recommended".

 

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Basior napisał:

Nic poza samą konsolę na samym początku bym się nie spodziewał. Pewnie bliżej premiery będą się pojawiać pakiety z grami z możliwością preorderu.

 

Ciekawe czy będzie od razu cash wysupłać robiąc preorder, miałem już odłożoną kasę to się musiała awaria na chacie trafić i  trzeba dozbierać :/

Odnośnik do komentarza

Nie śledzę tego tematu regularnie, ale od kiedy wiadomo, że będzie czarna wersja pada? Co może sugerować, że czarna wersja ostatecznie będzie domyślna, a więc i konsola będzie "cała" czarna. Czarnego pada zobaczyłem przed chwilą na filmiku wrzuconym przez oficjalne konto PlayStation na Fb.

 

EDIT: o, właśnie na powyższym filmiku xd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, krzysiekp392 napisał:

Nie śledzę tego tematu regularnie, ale od kiedy wiadomo, że będzie czarna wersja pada? Co może sugerować, że czarna wersja ostatecznie będzie domyślna, a więc i konsola będzie "cała" czarna. Czarnego pada zobaczyłem przed chwilą na filmiku wrzuconym przez oficjalne konto PlayStation na Fb.

 

EDIT: o, właśnie na powyższym filmiku xd

Oficjalnie nie ma czarnego pada, ten na filmiku też jest biały tylko oświetlenie może mylić

Odnośnik do komentarza

Pogadali o rewolucyjnym dysku SSD, teraz pora na rewolucyjne chłodzenie. Albo chociaż zasilacz. XD

 

Na pokaz całej konsoli nie liczę. W tym roku modne jest pokazywanie w kawałkach. Tylko M$ wyłamał się i pokazał wszystko, nawet bebechy. Dlatego Sony idzie inną drogą. :kaz:

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza
Teraz, u55r napisał:

Pogadali o rewolucyjnym dysku SSD, teraz pora na rewolucyjne chłodzenie. Albo chociaż zasilacz. XD

 

Na pokaz całej konsoli nie liczę. 

Muszą bo po pierwsze

A po drugie to gdzieś mi mignęło dzisiaj że podobno już produkcja rusza ale nie mogę teraz znaleźć i traktujcie to jako plotę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...