Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tego chyba nie było. 

104178630_991329207988405_60597969126870

 Nie wiem na ile te skalowanie oddaje rzeczywiste wymiary, ale tak czy trzeba się szykować na reorganizację sprzętów na komodzie. O ile cały ten routerowy design jest nawet nawet, to. na tym foto dziwnie to wygląda na tej podstawce... jak jakieś yebane śmigło. Jest gdzieś takie oficjalne ujęcie? 

 

@up czy przypadkiem usunięcie linuxa to nie było czysto softwareowe zagranie? Nie było to chyba sprzętowe obcinanie kosztów, a bardziej walka z odpalaniem lewego iso. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Basior napisał:

W sumie chyba tylko konsole Nintendo (Switch i 3DS) kupowałem na premierę.

Jak było z premierami PS4 i XO?

Bo spodziewam się, że z PS4 nie było raczej problemu, a XO pewnie przemycane z zagranicy?

Kurde chyba teraz nie będzie takich jazd i rzucą u Nas normalnie do sklepów...

Ja myślałem że na premierę ps4 wejdę sobie do sklepu i kupię a tu taka figa z makiem. Dobrze że kumpel dał mi numer do koleżanki, która pracowała w dystrybucji teraz nie pamiętam czy to mm czy media expert, ale dopiero wtedy zaklepała mi konsole którą odbierałem dzień później w wybranym sklepie. Zabawne że jeszcze hasło umówione trzeba było podać. Teraz już nie będę tak ryzykował i Preorder pójdzie jak tylko będzie możliwość. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shago napisał:

Pierwsze PS3 było drogie, bo miało Blu-Ray, procesor z PS2 do odpalania wszystkich gierek z tej konsoli (tak samo chyba również PSX) i miało możliwość postawienia linuxa. W Wersji slim wywalili wsteczną i tego linuxa i udało się znacząco zbić cenę.

Wbrew temu co wielokrotnie dużo osób mówi PS3 60 GB NIE odpalał wszystkich gierek, przynajmniej na początku i pamiętam, że trzeba było szukać po sieci listę kompatybilnych tytułów. Z PSX nie było problemów.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem liczka że te boczne białe plastiki są na coś w stylu zastrzaskiów i będzie można je wymieniać. Nie wiem czym to się sprawdzi bo Xboxowe facepleate'y jakoś gracze nie kupiły, chociaż trzeba przyznać że niektóre były naprawdę spoko. Także czy będzie czarne PS5? Możliwe że nie ale będą za to czarne plastiki boczne za jedyne pińcet zł

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ryo-San napisał:

Gdzieś czytałem liczka że te boczne białe plastiki są na coś w stylu zastrzaskiów i będzie można je wymieniać. Nie wiem czym to się sprawdzi bo Xboxowe facepleate'y jakoś gracze nie kupiły, chociaż trzeba przyznać że niektóre były naprawdę spoko. Także czy będzie czarne PS5? Możliwe że nie ale będą za to czarne plastiki boczne za jedyne pińcet zł

PS5%20obudowa%20dostosowanie.jpg

 

Może coś jest na rzeczy i będziesz mógł sobie zmieniać obudowy jak w nokii 3310

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Wredny napisał:

No i dopiero wtedy kupi się konsolę :kaz:

Szkoda czekać i nawet nie chodzi o gry, a o samo szybsze odpalanie się pozycji. Dla mnie to największy dar nowej generacji, te loadingi w niektórych grach trwały wieczność. A tak pyk i grasz. Kręcące kółeczko nie będzie już nam straszne. 

Odnośnik do komentarza

Mi tam pasuje koncepcja „pro” w połowie generacji. Mogę wydać raz na 3-4 lata trochę hajsu na nowy sprzęt.

Tak więc biorę PS5 day one, aby potem nie mieć rozmminek typy kupiłem konsole i po roku mam kupić nową?

 

Dla mnie cały ten hype z nowym sprzętem, z otwieraniem pudełka, podłączaniem, pierwszym uruchomieniem to kozackie uczucie, taki hajpik mam na to. Do tego tak jak Pan Czarek pisze. Szybsze loadingi, trochę lepsza jakość gier, jakieś exy i jestem happy, a chyba o to w tym wszystkim chodzi? 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

Tak więc biorę PS5 day one, aby potem nie mieć rozmminek typy kupiłem konsole i po roku mam kupić nową?

 

 

Inni czekają na gry i zagrywka typu: ok. pograłeś dwa lata i teraz kup PRO aby nie byc w tyle jest w (pipi) slaba. Middlegeny tej generacji byly spowodowane tym, ze konsole za slabe byly juz na starcie. Teraz licze, ze jednak nic takiego sie nie wydarzy.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Inni czekają na gry i zagrywka typu: ok. pograłeś dwa lata i teraz kup PRO aby nie byc w tyle jest w (pipi) slaba. Middlegeny tej generacji byly spowodowane tym, ze konsole za slabe byly juz na starcie. Teraz licze, ze jednak nic takiego sie nie wydarzy.

Sony nie odpuści tematu i na pewno wyda żeby się chwalić najpotezniejsza konsola. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Inni czekają na gry i zagrywka typu: ok. pograłeś dwa lata i teraz kup PRO aby nie byc w tyle jest w (pipi) slaba. Middlegeny tej generacji byly spowodowane tym, ze konsole za slabe byly juz na starcie. Teraz licze, ze jednak nic takiego sie nie wydarzy.


Myślę, że dwa lata to ciut za szybko jak na pro. No ale nie chce mi się bawić w dywagacje tylko kupić nowy sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, balon napisał:

Myślę, że dwa lata to ciut za szybko jak na pro. No ale nie chce mi się bawić w dywagacje tylko kupić nowy sprzęt. 

 

Premiera PS5 - 2020, mój zakup pewnie ok. 2022, a premiery PS5PRO spodziewam się właśnie w okolicach 2024 chociaż wciąż liczę, że się nie ukaże.

 

@XM. no właśnie to wyjdzie w praniu. Nikt poza MSem i Sony nie wie jak sprzedały się ulepszone wersje konsol, ale widocznie na tyle dobrze żeby devom chciało się pisać gry pod różne konfiguracje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...