Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2020 o 11:28, mugen napisał:

Kupujecie 65' telewizory i zastanawiacie się czy nie za małe, a takiego kawałka plastiku nigdzie nie wciśniecie? Ok.

Ja mogę pozwolić sobie jedynie na 55, co i tak dla mnie jest wystarczająco dużo. Oczywiście chodzi o wielkość tv. 

Edytowane przez czarek250885
Korekta
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, hitor napisał:

Całkiem możliwe, cenę za model z nośnikiem dadzą 499 i będą liczyć że te 100$ sprawi, że ludzie będą kupowali wersję digital, Sony dołoży, ale później sobie odbierze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Nie będzie kosztować 399, jeżeli wersja z napędem będzie kosztować 499. Napęd ich kosztuje 10-20$, a nie będą dokładać jakichś 80 euro/dolców do każdej konsoli.

Tu nie chodzi ile kosztuje tylko co mogą tym zyskać. Osoby kupujące wersję bez napędu zmuszone są do zakupów w ps store, czysty $$$, natomiast z napędem muszą się liczyć, że gracze kupią grę z rynku wtórnego. Czyli lepiej dać dużą różnicę by właśnie zwiększyć sprzedaż tego pierwszego. Sony czyste, przecież nikt ich nie zmuszał, sami wybrali. Ja akurat wolę dać więcej i mieć wybór niż go nie mieć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Nie będzie kosztować 399, jeżeli wersja z napędem będzie kosztować 499. Napęd ich kosztuje 10-20$, a nie będą dokładać jakichś 80 euro/dolców do każdej konsoli.

 

2 minuty temu, czarek250885 napisał:

Tu nie chodzi ile kosztuje tylko co mogą tym zyskać. Osoby kupujące wersję bez napędu zmuszone są do zakupów w ps store, czysty $$$, natomiast z napędem muszą się liczyć, że gracze kupią grę z rynku wtórnego. Czyli lepiej dać dużą różnicę by właśnie zwiększyć sprzedaż tego pierwszego. Sony czyste, przecież nikt ich nie zmuszał, sami wybrali. Ja akurat wolę dać więcej i mieć wybór niż go nie mieć.

Imo czarek trafia w punkt, stratę na wersji digital odbiją sobie w PSS. Swoją drogą obstawiam że retail też pójdzie w górę i zwykłe pudełka mogą kosztować 280zł zamiast 250zł

Odnośnik do komentarza

Ta wersją z brakiem dysku to chyba dla graczy z PlayStation now,teraz zajrzałem do nich to w sumie gierki spoko metro Exodus,spidermany, Control,borderlandsy, fallout itp sporo exow no ale też sporo jakiś indie.
Gierki można pobierać na dysk, więc nie trzeba się obawiać tych opóźnień no i cena chyba została zredukowana do 9£ na miesiąc .
Jestem w szoku w sumie bo 2,3 lata temu ta usluga była mega biedna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ukukuki napisał:

To jest dobra zagrywka z ich strony bo widzą jakie korzyści daje sprzedaż cyfrowa. Większa marża plus eliminacja rynku wtórnego.

Wszyscy tak naprawdę do tego dążą, wolą by rynek sam zabił płyty, niż sztucznie blokować to innymi metodami, które nie są zbyt popularne. Ważne że kasa się zgadza.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ta wersją z brakiem dysku to chyba dla graczy z PlayStation now,teraz zajrzałem do nich to w sumie gierki spoko metro Exodus,spidermany, Control,borderlandsy, fallout itp sporo exow no ale też sporo jakiś indie.
Gierki można pobierać na dysk, więc nie trzeba się obawiać tych opóźnień no i cena chyba została zredukowana do 9£ na miesiąc .
Jestem w szoku w sumie bo 2,3 lata temu ta usluga była mega biedna

Pewnie Sony myśli też o czymś na wzór game pass, możliwe że ps now bardziej się rozpowszechni, tym bardziej że podpisali umowę z Microsoft em na korzystanie z ich infrastruktury chmury azur. Tak czy inaczej cała Europa jeszcze nie może korzystać z tej usługi a szkoda. Sam bym odpalił sobie serię Suikoden której bardzo mi brakuję.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Figuś napisał:

 

Imo czarek trafia w punkt, stratę na wersji digital odbiją sobie w PSS. Swoją drogą obstawiam że retail też pójdzie w górę i zwykłe pudełka mogą kosztować 280zł zamiast 250zł

Czarek to raczej sam na nic nie wpadł, ale wiadomo, że o to im chodzi. Nie chce mi sie tylko wierzyć, że aż tyle tańsza będzie wersja bez napedu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Czarek to raczej sam na nic nie wpadł, ale wiadomo, że o to im chodzi. Nie chce mi sie tylko wierzyć, że aż tyle tańsza będzie wersja bez napedu. 

Ja nie wiem czy ty masz jakiś problem? Nie potrafisz normalnie prowadzić dyskusji? Ciągle się czepiasz. Zachowujesz się jakbyś był alfom i omegą. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...