Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Soul napisał:

No to, że zamula, a czasami wejście w PSN trwa, krótko mówiąc dość długo. 

Dokładnie, mam bardzo szybkiego neta, wcześniej miałem PS4 Slim, teraz mam PRO i uważam, że szybkość działania PSN jest żenująca.. Nie raz mam też jakieś problemy z wczytaniem trofeów, albo jak np. chcę podejrzeć konto znajomego, to też jest wyzwanie. Na Marketplace przynajmniej kiedyś bo teraz nie wiem, to działało po prostu szybko :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, madhunt3r napisał:

Zmieńcie dysk na ssd w PS4 i jak ręka odjął nic nie muli.

 

W ogóle nie ma nic do rzeczy. Z resztą, na miłość boską, a nie może to po prostu... hmmm... nie wiem... działać od razu po wyjęciu z pudełka?

Odnośnik do komentarza

Miałem podobne problemy z Orange,
Nie wgrywał mi się store, trofea ,znajomi bardzo wolno się otwierały.
Zadzwoniłem do nich i oni za to,że przedłużyłem umowę włączył mi pakiet "bezpiecznego internetu" coś w tym stylu,odkąd wyłączyli to dziadostwo psn śmiga jak należy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

Nie raz mam też jakieś problemy z wczytaniem trofeów, albo jak np. chcę podejrzeć konto znajomego, to też jest wyzwanie.

O jakim czasie mowa? 2-3 sekundy czy 20 aby sprawdzić profil znajomego?

 

Ogólnie dashboard po premierze działał chyba szybciej niże obecnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie miałem problemów większych z psn poza kilkoma zwiechami psn jakiś czas temu, ale Sony chyba ogólnie ma problem z funkcjami sieciowymi. Tak mam teraz w telewizorze, że co drugie odpalenie neta to wywalało mi ustawienia sieci i czy net był przez wi fi czy nawet kabel co chwilę błąd połączenia, co gorsze już drugi raz nie wyszukał sieci trzeba przywrócić ustawienia fabryczne żeby znalazł sieć i był net w telewizorze. Dopiero gdzieś na forum wyczytałem, że trzeba bramki na sztywno poustawiać i od tego czasu lepiej, ale potrafi się czasem ściąć.
Ale dla mnie nie jest to jakieś uciążliwe. Choć teraz przyznam, że czasem zanim się załaduje zakładka "co nowego" mija czasem minuta :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...