Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Square said:

A to coś w tym złego? Ja biorę PS5 na premierę, bo mogę ograć zaległości z PS4 w lepszej formie, plus od razu mam dostęp do nowych tworów jak mnie jakiś zaciekawi.

Chętni zakupu XSX by też ogrywać zaległości we wstecznej są za taki tekst (pipi)ani :) No ale Sonka to Sonka.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

A to coś w tym złego? Ja biorę PS5 na premierę, bo mogę ograć zaległości z PS4 w lepszej formie, plus od razu mam dostęp do nowych tworów jak mnie jakiś zaciekawi.

 

Też mam podobny cel jeśli chodzi o PS5, ale nie ukrywam że decydującym będzie jak Sony ma zamiar tę wstęczną wspierać. Jeśli ma być to coś na zasadzie TLOU2 jak na PRO lub płatny remaster za pewnie ok. 20-25USD to jednak troszkę mi smutno.

Odnośnik do komentarza

Przywiązuję wagę do wsteczenej bo mogę płynnie przejść z PS4 na PS5 i ominie mnie sytuacje że pod TV mam dwa sprzęty jak przy starcie PS4. Prosiaka pozbyłem się po ograniu TLoU 2 i już kilka tytułów czeka na półce jak wskoczy PS5. No i sprzęt nie będzie się kurzył jak ps4 przez rok od premiery

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Welna napisał:

Jak nie ograles tego do tej pory tz ze h... cie ta gra obchodzila i tylko takie pieprzenie bez podstaw

 

Gó,wno prawda. TLOU ograłem ze smakiem w remasterze, ostatnio ograłem Vanquish i obecnie nadrabiam Silent Hill Downpour. Więc ch,uj wiesz co mnie obchodzi a co nie.

2 minuty temu, Square napisał:

No ja mam np zostawione TLoU2, GoT czy Death Stranding plus starsze rzeczy jak Beyond czy Detroit.

 

U mnie podobno. Mogę ograć od razu, ale czemu miałbym to robić jak za rogiem czeka dopasiona wersja?

Odnośnik do komentarza

Już nawet bez ulepszeń lepiej mieć możliwość zagrania w coś starszego niż jej nie mieć. Tylko we wrześniu nadrobiłem pierwsze części Mafii i Splinter Cell, bo zawsze coś mi z nimi nie po drodze było. Kurde, no, retrowiec w środeczku we mnie lekko się zagotował, bo wiek gierki =/= jej jakość, a i czas oraz budżet nie są z gumy i to dość istotny czynnik powodujący, że chcąc nie chcąc pewne rzeczy zostawia się na mityczne "potem" czy "w przyszłości".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MatekDM napisał:

To czekasz z ograniem gier które chcesz ograć kilka lat czy o co chodzi? Bo zabrzmiało jakbyś się wstrzymywał, bo może na PS5 będzie lepiej.

 

Gra w co aktualnie mam i na co mam ochotę. PS4PRO sprzedałem z końcem zeszłego roku, do tej pory chciałem ograć TLOU2, DG i DS. Pewnie wjechałby jeszcze Medievil i GravityRush. Generalnie sporo gier by się znalazło. Mógłbym na chwilę obecną kupić prosiaka za połowę ceny PS5 i cieszyć się tymi grami już teraz, ale mam jeszcze masę innych które aktualnie rozgrywam.

 

Gdy zakupię już PS5 to nie tylko będę miał do ogrania co bedzie, ale również kilka fajnych tytułów ze wstecznej. Konsola którą wtedy kupię będzie od razu sprzętem na lata, a nie dodatkowym niepotrzebnym kawałkiem plastiku pod telewizorem. Także tak, jestem wielkim fanem wstecznej i uważam to za wielki plus danej platformy.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Welna napisał:

Ja nie rozumiem , czemu wy przywiazujecie taka wielka uwage do wstecznej

Macie PS4 - gry na nia sa tansze, o (pipi) wam chodzi? 600 PLN jakie jest warte PS4 wam tak ciazy?

 

Po co mi kolejny gruz pod TV jak mogę odpalić sobie grę w lepszej jakości na jednym sprzęcie (nie wspominając o tym, że PS4 i jej kultura pracy to tak średnio) 

1 godzinę temu, MatekDM napisał:

 

To czekasz z ograniem gier które chcesz ograć kilka lat czy o co chodzi? Bo zabrzmiało jakbyś się wstrzymywał, bo może na PS5 będzie lepiej.

 

Przynajmniej ogrywa a nie jak inni w folii na PT :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...